Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya kızlarr doktor tavsiye için konu açtım ama kimse bi şi yazmamışşş
nerden bulcamm doktor çok kafam karıştııı ((((

ben erdem hastanesi serap yaltıyı düşünüyorum canım sana da yakın di mi o hastane?

slm kızlar
ben geldimmmmmmm
ama çıkcam şimdi
alppy neden yapmadın test yaaaa
çatlatcanmı bizi
inşallah hamişsindir canım

ben erdem hastanesi serap yaltıyı düşünüyorum canım sana da yakın di mi o hastane?

evet canım çok yakınn
ama o tüp bebek doktoru galiba normal kadın doğum bölümünde göremedim adını
bi de erdem de ayşe katrancı var netten araştırdığıma göre ondan da baya memnun millet ona mı gitsem bilmiyorummm (

kıslar benim sayfam açıktı ama hiç yazamadım kusura bakmayın alpyciğim test için acele etme boşver sakin olman daha güzel rabbim hayal kırıklığına uğratmasın çatlama iğnesi olduğun için yoksa zaten olursun varsada zaten eninde sonunda öğrenirsin canım rahat ol ki rahatsın bu çok güzel inşallah var bişiler bu arada evin demişsinki 20-25 milyon bana çok ya bu çok saçma çok saçma istersen bana kıs ama eğer her seferinde test e para veren negatif sonuç alan biri olsaydın tamam ama şu an seni kendini gebe olarak nitelendiriyorsun değilmi dr a gittin sonuç 117 çıktı adet tarihine rağmen bana ve bir çok kişiye az geldi bu değer mantıken ve bu kadar zamana rağmen kese görünmediyse ben o parayı borç alır yinede yatırırdım en azından değerini bilir ona göre hareket ederdin bende çok zengin değilim ama söz konusu bebeğimse elbet bi şekilde bulur yine yaptırırdım o testi henüz belirsiz bişi olsa yine haklısın ama sana hamilesin dendi değerin 117 çıktı ama hala kese yok ben olsam bebeğimin sağlığından endişe ederdim yani bilemiyorum insan evladı için herşeyi yapar bana göre ve bu şimdiden başlar yani bilemiyorum

benim bir yakınım afiyet hastanesinde fazilet görgülüye gidiyo ssk lılara muayene 20 tl imiş yumurta takibi de 70 tl o memnun şimdilik.bi araştır istersen
bir de ümran polikliniğinde iyi bir kadın doğumcu varmış ama adını bilmiyorum orayı da araştır.

afiyetten nefret ediyorum bennn
Allah düşürmesin kimseyi oraya
ben hamile kaldığımda gitmiştim oraya kese normalde 5,haftadan sonra başlar ya görünmeye
orda bi doktor vardı adını hatırlamıyorum şimdi
daha 3,5 haftalık falan hamileydim
alltan muayene etti karnıma bastıra bastıra usg yi evire çevire
öyle iki kez muayene etti beni
bebğimi i o yüzden düşürdüm die düşünüyorum (( çünkü gebeliğin ilk zamanları sakıncalı alltan muayene ben o zaman bilmiyodumm (

düşmeseydi 15 gün sonra doğum yapcaktım ben ((((

aslında ablam kaç aydır bir doktor söylüyo bana adı gülden doktorun şu anda zeynep kamilde de çalışıyo kendi muayenehanesi de varmış ablam iki çocuğunda da ona gitti yaşlıca bir doktormuş tutturdu gidelim diye belki ilk önce ona giderim ama hsg çekilmedim ben önce hsg çektirmem lazım.

kuzu yazdığını okudum
kürle ilgili
şimdi bidahaki ay doktorla birlikti bunu alayım diyorum
olmassa fertilaid alırım
bide ne dicem sana
şimdi ben doktora gidicem benimki aşılama istemediği için yine doktor bana puregon vercek
ve 300 tutuyo ben bunu daha ucuz biyerden temin etme şansım yokmu
yine parasıyla ama
daha ucuza

hilal bende puregonun 200 kadarı var ben sana yollarım istersen ama geri kalan 100 ü de bi yerden bulman lazım

hilal sen önümüzdeki ay mı başlıycan tedaviye o zamana kadar tarihi geçer bendeki puregonun bilmiyorumkismile

kısslar biliyorsunuz dr.a gitmiştim onun sonucu anlatmadım size şimdi anlatayım müsadenizle: rahim duvarım baya bi incelmiş ve adet kanamam bu yüzden az ve değişik gelebillirmiş gelecek ay yani bu ay bi bakalım nasıl olacak dedi dr. şimdi ilaç vermiyorum dedi.bir de stres sıkıntı ve üzüntüye bağlı da olabilir dedi.o hafta biliyorsunuz bizim sorunlar vardı kayınvalideyle.baya üzüntülü ve stresli hafta geçirmiştim.işte böyle...

hilal sen önümüzdeki ay mı başlıycan tedaviye o zamana kadar tarihi geçer bendeki puregonun bilmiyorumkismile

canım çok teşekkür ederim
nasıl geçiyoki günü ha eczanade durmuş ha bizde fark edermiki
ben sadece bi kutu aldım yani hergün 75lik vuruldum tam yetti
100ünüde araştırır bulurum ama
terihi geçermi ki yaaaaaaa??????

bilen varsa yazsınnnnnnnnnnnnnnnnn

alppycim böyle küçük şeylerin içinde dimi????
puregon 300 dü benimki
muhtemelen yine aynısını yazar

ilaçların ömrü genelde ya 1yıllık oluyor yada 2 canım sanırım önceden alınma olduğu için alpy bunu kasdetti

alppycim böyle küçük şeylerin içinde dimi????
puregon 300 dü benimki
muhtemelen yine aynısını yazar

canım ilacı açmadan muhafaza edersen tabii son kullanma tarihine kadar kullanabilirsin ama ben 300 lük aldım 150 sini vuruldum 150 kaldı yarısını kullandığım için geri kalanı 28 gün içinde tüketilmeliymiş
ben burada duymuştum onu.ama eğer öyle bişey yoksa yollarım hemen puregon 300lük kutu canım 150 sini kullandım ama ona 30 ml falan fazla koyuyolar yani 180 falan vardır ondan önce kullandığım puregon 600 den kalma da 20 ml falan vardır eğer kullanılırsa sana yollarım buz kütlesiyle birlikte

ilaçların ömrü genelde ya 1yıllık oluyor yada 2 canım sanırım önceden alınma olduğu için alpy bunu kasdetti

hımm zaten oda bu ay kullandı ozaman işimi görür bide birindednde 100lük bulursam
çok iyi olur yaaaaaaa

sağol canım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…