Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

nasılsınız?
benimde adetim söktü nihayet yoğun biraz işte yaptım simdi yığılmışım uzanarak yazıyorum..
Alpy şekerim bencede bekle biraz daha inş Rabbim sabrının mükafatını vericektir..
ınş. perşembe bize güzel haberlerini verirsin..

canım öncelikle merhaba ben önümüzdeki hafta okurum sana 1 tane canım şimdi adetim çünkü tatlım 500 kişiye birer yasinmi okutuyosun ben öyle okutmuştum

kayraaaaam kısss napıyooon
ben çok gerginim
birasdan dr gitceeem yaaaa
seninkiler de anca gitmişler temizlik yapıyon di mi yine??

kayra yaaaaaa
şimdi
dr yumurtan gelişmemiş dese üzülücem ama daha sonrasında üzülmemek için sebebim olacak elimde
diyicem ki gelişmedi yumurta ondan olmadı
ama bu seferede niye gelişmedi diye dert ediceeem
dr gelişmiş yumurtan dese
seviniceeem ama bu seferde sonrası için üzülücem çünkü yine tutmayacak yine hayal kırıklığı olacak
amaaaan kıslaaar işte böööle kaldım arada

Tümaycım sen niye bukadar streslisin biliyosun bizim tek düşmanımız stres
ve bu hal sadece bizi yoruyor boşuna kullanılan ilaçlar kürler vs...
stres yaptığımız için sonuç vermiyor.
Benimde 3aydır yumurtam gelişiyor ama sonrası yok.bende illa olcak diye streslendim olmadı işte. senağlama
Rabbim biliyor zamanını elbet vericek ama biz sabredemiyoruz sakin olamıyoruz..

canım öncelikle merhaba ben önümüzdeki hafta okurum sana 1 tane canım şimdi adetim çünkü tatlım 500 kişiye birer yasinmi okutuyosun ben öyle okutmuştum
500 kişiye değil 500 tane kim ne kdar okuyuverirse yani.seni de not aldım 1 tane diye.
hoşbulduk canım bende haftaya okuyabilirim bende adetim hafta sonu biter.okuyunca özelden msg atarım sana..

tamam teşekkür ederim kaçtane olduğunu da yaz olur mu?

Ben bu ay bişey yamıcam dedim ama olmuyor boş geçiremiyorum.
soğan kürü yapıcam ardından incir 2 ay bunu denerim bakalım Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

Tümaycım sen niye bukadar streslisin biliyosun bizim tek düşmanımız stres
ve bu hal sadece bizi yoruyor boşuna kullanılan ilaçlar kürler vs...
stres yaptığımız için sonuç vermiyor.
Benimde 3aydır yumurtam gelişiyor ama sonrası yok.bende illa olcak diye streslendim olmadı işte. senağlama
Rabbim biliyor zamanını elbet vericek ama biz sabredemiyoruz sakin olamıyoruz..

eevet bu görüşüne bende katılıyorum çok doğru söylüyorsun sabredemiyoruz hemen olsun istiyoruz(buna ben de dahilim) ve sonra stres yapıyoruz sonra zaten belli olacağı varsa da olmuyor.

ya kızlarr doktor tavsiye için konu açtım ama kimse bi şi yazmamışşş
nerden bulcamm doktor çok kafam karıştııı :KK43:((((

kayraaaaam kısss napıyooon
ben çok gerginim
birasdan dr gitceeem yaaaa
seninkiler de anca gitmişler temizlik yapıyon di mi yine??
ceylanım çok şükür ama bende baya gerildim 5 gündür bendelerdi şimdide eltideler heryer battı offfff iyice gerdiler beni bu ay sonu evlerine dönecekler ama yine gelirler bıktım iyice sinirden adetim uzadıkça uzuyo halsizim başşım ağrıyo offf
kayra yaaaaaa
şimdi
dr yumurtan gelişmemiş dese üzülücem ama daha sonrasında üzülmemek için sebebim olacak elimde
diyicem ki gelişmedi yumurta ondan olmadı
ama bu seferede niye gelişmedi diye dert ediceeem
dr gelişmiş yumurtan dese
seviniceeem ama bu seferde sonrası için üzülücem çünkü yine tutmayacak yine hayal kırıklığı olacak
amaaaan kıslaaar işte böööle kaldım arada

ah be ceylanım dr hangisini söylerse söylesin rabbim nasılsa zamanı gelince veriyo yani sen kendini yırtsanda paralasanda fark etmiyo o yüzden iki sonucuda iyi karşıla tatlım rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah ama sen üzülüp stres yaptıkça bu süreç uzuyo o yüzden biraz kafanıda gönlünüde bedeninide rahat bırak bitanem

X