Bir bosanma hikayesi de benden

O istesin bakalim velayeti, tazminati bakalim alabiliyor mu? Darp raporun var, yani o agir kusurlu. Kusurlu taraf tazminat oder yani eger senin ondan tazminat talebin varsa o sana oder bu kusurlarla. Velayeti de sen kendin vernek istenedigin surece alamaz. O yastaki cocuk anne sefkatine muhtac oldugu icin annenin velayetine veriliyor cocuk. O sadece hakimin belirledigi gunlerde gorme hakkina sahip. Takilarini aldi ise dugun cd sini delil olarak sunup takilarini da talep edebilirsin. Esyalarini da talep edebilirsin istedigi kadar vermeyecegim desin. Kisisel esyalarini polis esliginde mahkeme karari ile polise tutanak tutturarak alabilirsin. Kapiyi acmazsa cilingir cagirarak actirabilirsin, istedigi kadar vermeyecegim desin. Sen herseyi avukatina birak. O halleder. Bu pisligi de her yerden engelle, bundan sonra muhatap olma. Camur gibi bir adam. Niyeti kotu, özü kotu. 5 para etmezin teki. Dengesiz bir ruh hastasi. Kurtulmussun. Gecmis olsun.

Bence en çok, ciğeri 5 para etmez insanların yanında annesini rencide etmesine çok üzüldüm

Umarım size bu dünyada cehennemi yaşatan kişiliksiz kocanıza tekrar dönmezsiniz

Herşey gönlünüzce olsun

Velayet zaten sende kalır, altınları da alırsın, cocuk ıcın nafakayı da işi olsun olmasın. Ortak mal aldıysanız onun yarısını da. Darp raporun uzaklaştırman var bırak tazmınat ödemeyi tazmınat da alırsın kendıne nafaka da. Eğer avukatın bunları soylemedıyse bence ya uyar ya değiştir

Uzun olmuş ama okudum..Bir kaç senede neler çekmiş yaşamışsınız..neyse ki kısa sürmüş bence yatın kalkın şükredin bir mikroptan kurtuldum diye..ve sizin gibi kurtulmak isteyenler içinde bol dua edin..

Yok bi de pisman ol!

Konu sahibi ne yaptı acaba güncelleme bekliyorum..
Bu arada aklıma geldi..Ben 1. 2 yıllık evliyken eş ailesi banada çok kötülükler yapmıştı eşim bana kızmıyordu ama savunmuyordu da..k.p. (karı bulunur ana bulunmaz )diye saydırıyordu bana suçum varmış gibi...Konu sahibinin yaşadığı çoğu şeyi yaşadım bende boşanmanın eşiğinden döndüm kucağımdaki bebekle kali önüne kondum k.v. egosu yüzünden...tek fark eşim,ailesinin gazıyla tartışmıyordu yada boşanmak istemiyordu ama yıllarca sürdü bu beni savunamadı..
Gel zaman git zaman görümcem evlendi..3 yıl evli kaldı bu süreçte 20 kez baba evine bırakıldı kendi kusurlarından dolayı damat haklıydı..
K.p. tartışıyorlar birgün (kadın bulunur ana bulunmaz )dedi aslında annesine düşkün falan değildi görüşmüyorlardı bile konu Tamamen eş anlaşmazlığıydı ..k.p. bağırdı çağırdı kapattı telefonu sonra masayı yumrukladığını hatırlıyorum (ananı çok seviyorsun madem niye evlendin )diye küfürler etmeye başladı sonra da ağladı ben kime ne yaptımda bunlar başıma geldi dedi gözümün içine bakarak...
Kısacası konu sahibi olurmu bilmiyor um ama herkes yaptığını çekiyor ilahi adalete çok güveniyorum
Aradan 17 yıl geçti..şimdi eşim yanımda onlar da da bana laf söyleyecek takat kalmadı zaten ama çok tahammülsüzüm hiçbirine en ufak bir söze sabrım kalmadı..en ufak birşeyde eşime dar ediyorum hayatı ..Valla sesi bile çıkmıyor artık keşke gençlikte böyle olsaydı da ben daha mutlu bir hayat yaşasaydım ..
Şimdi bıkkın bitkin hayata karşı isteksizim ...bu yaşananların acısı zamana ve ruh halimize yansıyor maalesef ..
Yaşım 38 genç sayılırım ama ruhum resmen 70
Çektiğime değdi mi acaba diye sorgulamıyor değilim...benimde kızım var ve onu asla ezdirmeyeceğim tek bildiğim şey bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…