Bim'deki ürünler hakkında..

dedikleriniz doğru benim verdiğim sayılarda belki yanlıştır.ama var eminim.birşey yazmadan önce araştırsa insanlarımız keşke..

tavuktan zehirlenince diğerlerinii almaktan vazmı geçtinizz

ben cevapladımmm Altın Takı (Yüzük, küpe v.s.) gelse hiç fena olmaz uygun uygun alırız. hani istanbulda bir yerde yarı fiyatına sattılar ya güzelim altınlarııı bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

BİM sevdam üniversite yıllarında başladı...
Bugünlere kadar geldi öyle ki tüm yakın çevremde bimin benden sorulduğu söylenir
Evlenmeden önce en çok istediğim şey evimin yakınlarında bim olmasıydı çok şükür ziyadesiyle yakın...

Memnun kaldığım ürünlere gelince:

Maden suyu
Sıcak çikolata
Sahlep
Çikolatalı gofret
Yağlı gevrek
Çekirdek
Cin mısırı
Tüm bakliyatlar
Zeytinyağı, Çiçekyağı
Yumuşatıcı
Mikrofiber bezleri
Camsil
Oda kokusu
Bulaşık deterjanı
Güldal çamaşır suyu
Bimin kendi markası cifi
Islak mendil
Tuvalet kağıdı
Kağıt havlu
Süt
Yoğurt
Kaşar peyniri
Tavuk
Pizza
Baharatlar
Sıvı sabun
Bayan Atlet
Kalem Pil
Meyve suyu
Sakızları...

Aklıma ilk etapta gelenler bunlar dıyecegım ama sanırım markette ne var ne yok saydım

Memnunum yanı, iyiyiz biz bimle

Arkadaşlar bu hafta Bim e düdüklü tencere geliyor.Kullanan ve bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim.Benim düdüklüm çok geç pişiriyorda almayı düşünüyorum.Kararsız kaldım. :26:

dün bimden yaprak sarma almıştım.bugün sabahtan beri yatıyorum miğdem bozuldu heryerim ağrıyor.

o sarmalardan bende aldım ya benmde midemi bozmuştu
yağı fazla gibi böyle tadında bi farklılı var

merguana çok geçmiş olsun.bir doktora görünseydin keşke :44:

sağol canım benim gitmedim.bugün kalkacak halim yoktu yarın giderim böyle devam ederse

pei .!.:
Çok geçmiş olsun arkadaşım tarihi falan mı geçmişti ki acaba?

yok cnm geçmemiş ya neden böyle oldu anlamadım:44: sağol canım benim

plasebo .!.:
o sarmalardan bende aldım ya benmde midemi bozmuştu yağı fazla gibi böyle tadında bi farklılı var

evet cnm tadı değişikti ama dikkat etmedim işte bende hata ya

Arkadaşlar bu hafta Bim e düdüklü tencere geliyor.Kullanan ve bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim.Benim düdüklüm çok geç pişiriyorda almayı düşünüyorum.Kararsız kaldım. :26:

yaaaaa ne iyiymiş ne kadar olacak fiyatıki?????

bizde seneşerdir bimden alırız ama şikayet edemicem gayet güzel ürünler :)
ama tabi istisnalar kaideyi bozmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…