Bim'deki ürünler hakkında..

düdüklü gayet güzele benziyor. kötü birşey cıkacagını sanmıyorum. bu zaman kadar aldıgım hiçbir aktüel ürününden pişman olmadım. korsede gelecekmiş doğumdan sonra giymek için bunlardan alsam mı? yoksa paçasız olanlar var onlardan mı alsam.. şimdi XL beden oldum ozamana L beden alsam olur sanırım değil mi? yada doğuma kadar 2XLmi olurum :KK43: faciaaa.fikri olan?

ben cevapladımmm Altın Takı (Yüzük, küpe v.s.) gelse hiç fena olmaz uygun uygun alırız. hani istanbulda bir yerde yarı fiyatına sattılar ya güzelim altınlarııı bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

valla ne yalan söyliyim bencede güzel olurdu :KK53:
bakalım nerede hangi ürünü göreceğiz Allah büyük:KK34:

he bu arada yarı fşyatına satılan o altınları dörtte birine satsalarda kar ederdi o firma:KK37:

Benimde düdüklü ihtiyacım vardı
evde 2tane varr bozulduu
bimden almaya gittim sabah 9 buçukta kimsede yoktuu 6 tanede düdüklü duruyordu ben bakarkenn adamınn birii geldii aldı hemen bir tanee
sonra bende aldımm birde kamyonetinden aldımm
hemen deneme yaptımm bile kuru fasülye haşladımm çok ta memnun kaldımm hiç seside yokk

merhaba kızlar bimden bluelight buharlı temizleyici alan oldumu bugün aldım yarı fiyatının altına düşmüştü ama kullanma klavuzu yok çalıştıramadım kullanan varsa bakliyorum...tşkrlr...

merhaba kızlar bimden bluelight buharlı temizleyici alan oldumu bugün aldım yarı fiyatının altına düşmüştü ama kullanma klavuzu yok çalıştıramadım kullanan varsa bakliyorum...tşkrlr...

Merhaba ben aldim cok kullanisli ve cok memnunum.icine su koyup fise takicaksin isigi sonunceye kadar bekliceksin.sonra istedigin yere suyu slkacaksin ama eline gelmemesine dikkat et kaynar oluyor.birde suyun bittigine iyice emin ol kapak acilirkende fisliyor.Boyle iste merak ettigin olursa sorarsin tekrar.

benimde düdüklü ihtiyacım vardı
evde 2tane varr bozulduu
bimden almaya gittim sabah 9 buçukta kimsede yoktuu 6 tanede düdüklü duruyordu ben bakarkenn adamınn birii geldii aldı hemen bir tanee
sonra bende aldımm birde kamyonetinden aldımm
hemen deneme yaptımm bile kuru fasülye haşladımm çok ta memnun kaldımm hiç seside yokk
benim kaliteli marka bir düdüklüm vardı,bozuldu..geçen yıl annemler bimdeki düdüklüden alıp getirmişler..kullanıyorum 1 yıldır,şimdilik sorun yok,memnunum..

benim kaliteli marka bir düdüklüm vardı,bozuldu..geçen yıl annemler bimdeki düdüklüden alıp getirmişler..kullanıyorum 1 yıldır,şimdilik sorun yok,memnunum..
çalışana da sordum nasıl diyee
geçen sene yine sattık memnun kaldılar deilerr ever bende çok beğendimm

Yurdum garnitür, yoğurt,artmatik,simbat kuruyemişleri,Sahlep,Zeytinyağı, Çiçekyağı,Bimin kendi markası cifi,Kaşar peyniri,Baharatlar,Sıvı sabun,Islak mendi,lTuvalet kağıdı,Çikolatalı gofret,Yağlı gevrek,Baharatlar,Sıvı sabun

X