Bim'deki ürünler hakkında..

BİM mağazasında veya Genel Müdürlüğünde falan çalışanınız var mı? Yada arkaşınız, akrabanız v.s. olabilir.
Bir iş görüşmem olacak, bir kaç soru sormak istiyorum...

benim mağaza sorumlusu dayım var aayrıca amcamın oğlu ve enştemde bimde çalışıyor.istiyorsan sorabilirsin sorularını yardımcı olmaya çalışırım

kızlar bimin garnitürü ve kornişon turşusuda çok güzel makarna salatası ve kumpir yaparken çok güzel oluyor deneyin derimm

geçen sene izmir foça daki bimden naturamaks aşure almıştım harikaydı yemin ederim bayıldım ikram ettiğim herkes çok sevdi bu sene iş dolayısıyla yüksekovaya taşındık burda yok bim.lütfen açsınlar bim istiyorum burayada.tüm ürünlerini denemiş biri olarak hepsinden memnun kaldım.hem fiyatı uygun hem kaliteli.şu kışlık çoraplardan stok yapmıştım buranın soğuğunda çok sıcak tutuyor.iyiki stok yapmışım :)

Bim Bilal Erdoğan ın olduğu için Tunceli Bitlis Muş Hakkari Şırnak Siirt açmıyorlarmış diye duydum

kızlar bimin garnitürü ve kornişon turşusuda çok güzel makarna salatası ve kumpir yaparken çok güzel oluyor deneyin derimm

bence deee... ben de bimden alışveriş vaparım hem ucuz hem güzel ürünleri var kornişonu hakikaten güzel. ayrıca bakliyatları da çok iyi. özellikle kuru fasulyesi güzel pişiyor. Her zaman kullandığım markayı bulamayınca bimden ped aldığımda oldu memnun kaldım

sanmıyorum.hem ne alakası var ki. Bim bunlar piyasada yokkende vardı. bi sıra israillilerin (birleşik israil marketleri) dendi , bi sıra cüneyt zapsuyunun ('Kürdistan'da Kürtten başka hiçbir millet yoktur' diyen Abdurrahim ZAPSU denen lanet olası bir adamın torunudur) dendi, şimdide erdoğanın oğlu.. hepsi hikaye.. kimin bilmem ilgilenmiyorumda zaten.ürünleri güzel kaliteli. kiminse kimin:KK1:
Bim Bilal Erdoğan ın olduğu için Tunceli Bitlis Muş Hakkari Şırnak Siirt açmıyorlarmış diye duydum

Son düzenleme:
ben de bim deki ürünleri güvenerek kullanıyordum taki ordan aldığımız tavuktan zehirleninceye kadar..annemle ben henüz kendimize gelemedik, tavuğu hiç bekletmeden hemen pişirdiğimiz için bizden kaynaklanan bir şey yok, Mersin Pozcu şubesinden almıştık çok işlek bir yerdir nasıl oldu bilmiyorum, kış günü ve hemen pişirdiğimiz için etiketine bakmak da aklıma gelmedi..

Btilis'de;Ahlat-güroymak-merkez-tatvan
muş;bulanık-merkez
siirt;kurtalan-merkez
şanlıurfa-9 adet
van;erciş dahil 3 adet
malatya;2 adet
kayseri;10 adet
gaziantep;7 adet
diyarbakır;8 adet
erzurum ;8 adet
erzincan;1 adet

benim bildiklerim bu kadar bunlar bimin mağazasıdır.olmayan illerede en kısa zamanlarda açılacaktır

Son düzenleme:
sadece van merkezde benim bildiğim 4 tane bim var +1 de olabilir. erçiş hariç. depremden sonra kapanır mı ne olur hiç bilmiyorum baya hasarlıydı

keşke biraz daha araştırma yapan bir millet olabilsek
bim' in her zaman baktığımız o sitesinde ortaklık yapısı mevcut
Mustafa Latif Topbaş, Ahmet Afif Topbaş, Abdulrahman El Khereiji, Firdevs Çizmeci, Ömer Hulusi Topbaş, İbrahim Halit Çizmeci ve borsada işlem gören halka açık kısmı...

benim mağaza sorumlusu dayım var aayrıca amcamın oğlu ve enştemde bimde çalışıyor.istiyorsan sorabilirsin sorularını yardımcı olmaya çalışırım

teşekkürler arkadaşım çok eski bir dostumun kocasının patronu ortaklardan çıktı
tahminim en çok işime yarayacak kişiyi buldum
tekrar çok teşekkürler

Btilis'de;Ahlat-güroymak-merkez-tatvan
muş;bulanık-merkez
siirt;kurtalan-merkez
şanlıurfa-9 adet
van;erciş dahil 3 adet
malatya;2 adet
kayseri;10 adet
gaziantep;7 adet
diyarbakır;8 adet
erzurum ;8 adet
erzincan;1 adet

benim bildiklerim bu kadar bunlar bimin mağazasıdır.olmayan illerede en kısa zamanlarda açılacaktır

gaziantepte 7den fazladır.benim oturduğum kısımda bile 3 tane var. koskoca şehir enaz 30tane vardır...:KK53:

sanmıyorum.hem ne alakası var ki. Bim bunlar piyasada yokkende vardı. bi sıra israillilerin (birleşik israil marketleri) dendi , bi sıra cüneyt zapsuyunun ('Kürdistan'da Kürtten başka hiçbir millet yoktur' diyen Abdurrahim ZAPSU denen lanet olası bir adamın torunudur) dendi, şimdide erdoğanın oğlu.. hepsi hikaye.. kimin bilmem ilgilenmiyorumda zaten.ürünleri güzel kaliteli. kiminse kimin:KK1:

uygun bişey bulursam alırım kiminse kimin . üç kurus için bir ay çalısıyoruz kesemize neresi uyarsa alırız . bimm yok oranın yok buranın zaten her sey birilerinin yani hiç birsey kullnılmamalı o vakıt

bim eskiden şaibeler olabilir ama şuanda bir şaibesi yok.
bim hakkında birilerinin denmiş de ona kalırsa şuan yediğimiz içtiğimiz koç un ,
koç kim ,yahudinin teki ,peki hiçbişeyi kullanmamak lazım ki ben koçun hiçbişeyini kullanmamaya çalışıyorum çünkü koça giden israile gidiyor direk ,birileri bimi karalamaya çalışacağına bence koçu da bi araştırıp baksınlar bakalım altından ne psilikler çıkıyor ...
ben çok seviyorum bimi,hem ucuz hem kaliteli ,şu zamana kadar memnun kalmadığım hiçbir ürünü olmadı..
çok sevgili koçun marketleri de bire bin katıp satıyor ,onların enayisi olacağıma ucuz ve güzel olanı alırım daha ii..
.. koçtan kaçışımız yok ALLAH affetsin ama bim en azından bire beş katıp satarak insanları enyai yerine sokmuyor ,hem de malları da güzel

Son düzenleme:
X