Bim'deki ürünler hakkında..

slm arkadaslar bende uzun zamandır bımden alısverış yapıyorum bimin 3 bır arada kahvesını cok begenıyorum pekmezını tereyagını sucugunu makarnasını salçasını mayanonezı acılı ketcabı şekerpre reçeli baklıyatları cok guzel oluyor eriştesi zrytinyağı hakiki zeytinyaği saç kremi iç çamasırları balı pudingi pilleri çakmağı vs vs vs svs

ben de sürekli kullanıyorum, alerji falan yapmadı hiç..

bende devamlı kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım fiyatıda çok uygun ne gerk var diğer pedlere o kadar para vermeye resmen reklam paralarını ödüyoruz
yENİ DOGUM yaptm hergun az az gelıyor oınun ıcın ped kullanmaya gerek gormedım kalktım gıttım kotexın 40 adetını 4,75 odedım hiç umduguım gıbı cıkmadı bundan snra bimden alıcam bırde kıpada ındırıme gırıyor 1 lıra gunlerınden alırım

sütü biraz daha az koydugunuzda sorun ortadan kalkıyor.

yok yapmıyor bende kullanıyordum.. hamilelik dolayısıyla kullanmıyorum annem kullanmaya devam.

Değil,orkidden çok daha kaliteli bence,alerji yapmıyor.

lagrima işinize karısmak gibi olmasında bende 5 aralıkta dogum yaptım hamılelıgım boyunca yanı 8 aydan snra devamlı gunluk ped kullandım nişan felan gelırse daha ne t anlamak için çünkü renklı anne donlarından kullandıgımız ıcın o sekılde rahat anlarım dıe inşallah sag salım alırsın kucagına

bim den yeni keşfim kırmızı bıberlı yesıl zeytını superrr fıyatıda cok uygun kesınlıkle deneyın......

hımm anladım .. nişan anlaşılmayan birşey mi ? ben baya bilgisizim bu konularda..doğum dan zaten tırsıyom. aminnn inşallah... hemen sorayım sezeryan mı noralmi?

hımm anladım .. nişan anlaşılmayan birşey mi ? ben baya bilgisizim bu konularda..doğum dan zaten tırsıyom. aminnn inşallah... hemen sorayım sezeryan mı noralmi?

anlasılan bişiyde son zamanlarda su felan kanamanın gelmesını daha rahat anlarsın( kaç aylıksın bılmıyorum ama son aylarda buyk ıc camasırları gıydıgımız ıcın onlarda genelde renklı oldugundan dolayı ) dogumdan tırtsma ben daha cok korkuyorumda ama 6 gun snra 40 cıkıcak sezaryanla dogum yaptım benım suankı akıl olsa oturup kara kara dogumu düşüncegime bebek bakımıyla ılgılı bilgiler okusaymışım keşke yeni dogan bebekle ilgili özellıkle bence hiç korkma her ıkı dogumda kolay bebegın ıle ılgılı arastırmalar yap cok daha yararlı dogum anlık gunluk bısıy zaman ole cabuk gecıyor kı canm nasl yaptım bu benımı dıyorsun :)

BİM mağazasında veya Genel Müdürlüğünde falan çalışanınız var mı? Yada arkaşınız, akrabanız v.s. olabilir.
Bir iş görüşmem olacak, bir kaç soru sormak istiyorum...

bende krem şantide aynı sorunu yaşıyorum bi türlü katılaşmıyor.sulu sıvı şekilde kalıyor

Krem şantisinii çırparken içinden 2 paket çıkıyor ya canım 2 paketi 1 subardağı sütle çırpacaksın diğerlei gibi değil biminkii sen 1 paketimi çırpıyorsun,ilk zamnalar ben de öyle yapıyordum arkasınıı oku yazıyorr

bende sürekli bim den alışveriş yapanlardanım ama krem şantisini yapamıyorum artık.su gibi kalıyor katılaşıp donmuyor ben demi hata şanti demi anlamadım önceden böyle birun yoktu?

bimin 2 paketini 1 subardağı sütle çırp canım

evlendikten ne kadar süre sonra hamile kaldınız bayanlar? yeni evli birine öneriniz ne olur? birde takvim hesabı ile mi gebe kaldınız ne kadar süre sonra oldu gebelik?

evlendikten ne kadar süre sonra hamile kaldınız bayanlar? yeni evli birine öneriniz ne olur? birde takvim hesabı ile mi gebe kaldınız ne kadar süre sonra oldu gebelik?

yeni evli birine tek tavsiyemmm yaş ve saglık müsaitseeee
uzun süre çocuk yapmamması en az 3 yıl

evlendıkten 4 ay sonra ama suankı akılm olsa korunudrm evlılıgımın tadını cıkarıp 1 sene sonra felan yapardım cunku yasımda musaıt yıne sukurler olsan skntı yok ama 1 sene snra olsa sankı hersey daha farklı olcakmıs gıbı gelıyor

bende evlendikten 5 ay sonra gebe kalanlardanım pişman değilim 2 sene sonra bi daha gebe kaldım ama bu son diyorum günümüz şartlarında 2 çocuk yeter bana Allah isteyen herkeze nasipetsinnn

kızlar bimden dostun yoğurdunu alıyorum çok memnunum sütünüde alayım dedi çok kötü kokuyordu sizde de böle bi sorun oldumu

bende sütünden çok memnunum bim in.
bencede fişiyle götürürsen hemn alıyorlar geri

fişi yoktu bende attım zaten şansıma denk geldi demekki yoğurdunda hiç sorun yaşamamıştım sütü öle olunca bende sizlere danışmak istedim hepinize cevaplarınız için çok tşk ederim

süt yoğurt tuvalet kağıdı aknaz peynirleri deterjanlarını sayamadığım bir çok ürününü kullanıyorum çokta memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…