Bim'deki ürünler hakkında..

hanımlar dün bime gittim mutfağıma bir tane peluş kilim alacaktım nasıl temizlerim makinede yıkanır mı diye tereddüt edip almadım.çok da beğendim.aranızda kullanan var mı:44:

ben almıştım makineye atıp atıp yıkıyorum cokta memnunum hı tüyleri ilk günki gibi kabarık olmuyor oda cok dert değil benim için.

arkadaşlar bende bim bağımlısı olarak bugün bima gittim burda ki markaete özel mi bilmiyorum ama aknaz 1kg tam yağlı peynirler 6.45 e düşmüş ben tadını çok seviyorum 2 tane aldım stok yaptım ayrıca bimden aldığım bütün ürünleri beğendiğimi söyleyebilirim şimdiye kadar hiç pişman olduğumu hatırlamıyorum ayrıca parça ve tam kontör yüklemelerinden hiç bir ek ücret alınmıyor bu da süper bi özelliği birde oda parfümü almıştım aylar önce bitmek bilmedi ve harika bi koku parfüm diye üzerime sıkasım geliyo roomstar mavi kesin deneyin bu arada yeni bi ürün gelmiş salyangoz kremi fiyatı çok uygundu hemen aldım kullananlar var mı nasıl sizce?

bende cuma günü oğluma zıpzıp toplardan aldım,kendimede taytlardan aldım güzeller ikiside memnunuz..

Bulut marka çamaşır yumuşatıcısı
aknaz dilimli kaşar peyniri
yudum konserve mısır
scarlet hijyenic ped
kağt havlu blume

çok severek kullanıyorum tavsiye ederim

bende bim ürünlerinden kullanıyorum.2 sene oldu sokağımın başına açıldı çok sevindim çok yakın oldu.ayrıcada sattığı ürünün arkasında bi firma.iadede hiç sıkıntı yaşatmıyolar saolsunlar.beğenmedim deyip iade edebiliyosun.biz arkadaş olduk personelle.ürünlerinide alırken kim tarafından üretilmiş ona bakıyorum ben.mesela bulaşık makinesi için makine tuzunu ve bazılarını henkel üretiyo.meyve sularını tamek tarafından.yani üretimi yapan firmalarda büyük hepimizin markalarını aldığımız firmalar..

bende sürekli bim den alışveriş yapanlardanım ama krem şantisini yapamıyorum artık.su gibi kalıyor katılaşıp donmuyor ben demi hata şanti demi anlamadım önceden böyle birun yoktu?

Dün başka avmlerde dolaştık eşimle dönüşte bim e uğrayalım dedim, evimize yakın olana değil de yol üzerinde bulunan birine girdik, aktüel ürünlerin olduğu yerler bomboşşş birkaç tane tabak kalmış sadece. Ne kadar çabuk bitiyor yaa, Cuma günü kaçta geliyorsa ürünler o saatlerde hemen gitmek lazım galiba

bende krem şantide aynı sorunu yaşıyorum bi türlü katılaşmıyor.sulu sıvı şekilde kalıyor

ben geçen hafta 10:30 da gittim kalabalıktı mesela

bi günde cuma günü akşama doğru gitmiştim bişey bulamamıştım çok çabuk tükeniyor

Son düzenleme:
Bulut marka çamaşır yumuşatıcısı
aknaz dilimli kaşar peyniri
yudum konserve mısır
scarlet hijyenic ped
kağt havlu blume

çok severek kullanıyorum tavsiye ederim

pekı scarlet naylonsumu ben guvenıp alamadım alejı felan yapar dıye

sütü biraz daha az koydugunuzda sorun ortadan kalkıyor.
bende sürekli bim den alışveriş yapanlardanım ama krem şantisini yapamıyorum artık.su gibi kalıyor katılaşıp donmuyor ben demi hata şanti demi anlamadım önceden böyle birun yoktu?

bende krem şantide aynı sorunu yaşıyorum bi türlü katılaşmıyor.sulu sıvı şekilde kalıyor

yok yapmıyor bende kullanıyordum.. hamilelik dolayısıyla kullanmıyorum annem kullanmaya devam.
pekı scarlet naylonsumu ben guvenıp alamadım alejı felan yapar dıye

aynı sorunu bende yaşıyorum yaaa
bende en son turalı kahve yanında su bardağı almak için gittim iki takım alıcaktım hemde ama kalmamış talan etmişler resmen zaten istediğim hiç bir aktüel ürüne yetişemiyorum
evime yakın olsa bim cuma günü uyanır uyanmaz gidicem ama uzak biraz
offf o bardaklardan çok istiyordum ALLAHIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…