Bim'deki ürünler hakkında..

bak maden suyunu bilmiyorum. yaaaa valla bende diğer ay biraz daha bakayım neler var....ama parasıda önmeli mesela diğre maden suları ile çokmu fiyat farkı var biz kolilerle alıyoruzda onadan sordum....

Bimin pasta malzemelerını sevmem ama

prıncıne bayılırım mercımek seker un sureklı alırım

marka urunlerıde var...Hangı marketın aldıgınız urunun hem fıyatından hemde kalıtesınden memnun olursunuz kı

bımınde cok ucuz ve kalıtelı urunlerı oldugu gıbı ucuz ama işe yaramayan urunlerıde var

siz nereden yazıyorsunuz...ankaradaysanız size parazı güzel bir kaç market adı verebilirim.....karalahanalar orda daha sevimli korkutmaz sizi

evet çok haklısınız....
bim farkı burda ortaya çıkıyor...diğre market sadece marka satar bim markasız ama kaliteli satmaya çalışır...oranalrı %65 iyi %35 kötü olarak değerlendirebiliriz.

batıkent gimsa ama sadece batıkentteki sincandakiler kötü.....
soykan ve meşhur peynirci....bazen makroda güzel oluyor ama pahalı....

ucuz ve kaliteli manav reyonu batıkent gimsa ve soykan......ve bizim cuma pazarı

canım batıkent bana çok uzak makromarket çok yakın geneldede ordan alıyorum..yada meşhur peynirciden alıyoruz ama ordada pahalı oluyoo..oğlumla birliktede heryere istedğim zaman gidemiyorum ancak eşimin erken geldiği gün yada izinli olduğu günler gidiyoruz ama gittiğimde bakıcam canım teşekkürleer canım

zeliha ben hep marketleri kıyaslarım fiyatları ve kaliteleriyle hangisi uygunsa ondan alırım maden suyu da tabiki diğer marketler göre baya hesaplı mesela diğer markette aynı marka 3.5 tl iken bimde 2.7 bende 12 tane alırım bide limonlusu var oda bimde çok uygun tavsiye ederim canım bir dene

hayır ya sinir yapmadım sadece market ismini örnek vermsin diye batıkenteki carfurada giderim markorayda çok giderdik eşimle orasıda bazı ürünleri çok pahalı diye kestik peynriciden sebze alırım yada pazara gideriz ama bime gitmiyorum artık eskiden çok begenirdim rica ederim :))

çok saol cnm......eve stok yapmıştım bitmek üzere.....bu sefer gidiyim bimden stok yapayım bakalım ne kadar kar edicem....

Sebze, meyve, süt ve yoğurdu bence vasat. Kaşar peyniri, zeytin, donmuş gıdalar,bakliyatlar güzel ve uygun

Son düzenleme:
ya bezen varya param az olduğu günler oldu......
param çok az eve misafir gelecek bim o yüzden benim kurtarıcım...az parayla bir ihtiyacımı karşıladığı günler oldu....

hayret birşey yahuu iyiki bir yorum yaptık yani bir arkadaşla bende bimin bazı ürünlerinden memnunum dedim dikkatinizi çektiyse ama ister bimden alırım ister carrefourdan ister migrostan alırım bu kime ne
illa kaliteli bulduklarınızı bizde mi bulucaz zaten benimde bimde çok beğendiğim ürünleri var mama mesela kozmetik ürünleri asla almam yani ordan güvenip ne var bundan ayrıcaa yoğurdunu ve peçetesini hiç beğenmedim yoğurdu iki günde küflendi peçeteside selpağın yanından bile geçemez bu ayırmı nasıl yapamıyosunuz yani hayret burdaki bayanları çoğu nerdeyse selpak marka peçeteyle mesela bimde ki peçeete aynı diceksiniz
herkes beğendiğinide beğenmediğinide yazar ben kimi ürünlerinden memnunum kimi ürünlerinden memnun değilim bu kadar basit
hemen bir ürününe kötü dendimi savunmaya geçmeyin herşeyi beğenmek zorunda mıyız

un,yogurt,süt,mısırgevrekleri,aknaz peynir,güldal çamaşır suyu,oda kokusu
iç çamaşırı sabunlar ve daha bir çok şeyinden memmunum
makyaj malzemesi bile aldım.
sebze ve et ürünleri almıorum ama

ben queen elizabeth diye bir salyangoz kremi aldim, gayet memnunum ve fiyati acayip uygun. 8 etki bir arada olmasi hos. bunun disinda tatlilari cok guzel

valla ben çamaşır suyu ve yumuşatıcı aldım güldal marka kayınvalidem uucuz olduğu için kaliteli olmadığındığını düşünüyordu o da ikna oldu gerçekten güzel ürünler.ayrıca iç çamaşırlarıda harikaymış yeni keşfettim ..

bulaşık makinası tuzu,parlatıcısı,tablet deterjanı falanda çok güzel ayrıca dağhan marka sucuk,le kola,gazoz,sütlü tatlıları,kahvaltılık sosu,tuvalet kağıdı,reçelleri,balı,sütü,muratbey peyniri,yufkası,hatta iç çamaşırları diş fırçaları temizlik bezleri bir çok ürün çok ama çok güzeller ve çevirin arkasını okuyun çoğu bilindik firmalara taşeron üretilmiş,bence az para çok alışveriş için ideal...

Bim'in buonoydu galiba yanlış olmasın
Bu marka çikolataları o kadar hoşuma gittiki geçen bitter almıştım
Bugünde eşim antep fıstıklısını almış çok lezzetliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…