Bim'deki ürünler hakkında..

kesinlikle canım hemde ürünleri bozuk tarihi karalnamış geçmiş deil. ben çok memnunum ordan

ama bime haksızlık etme şekerim ya kaliteli ürünleri vaar mesela biminde ben cips fıstığını,küp gofretini,biber salçasını,yaprak sarmasını,milföyünü,patatesini,tıraş bıçaklarını ve buono mu ne tam hatırlayamadım antep fıstıklı bir çikolatası var onları beğeniyorum dene bak bu dediklerimi memnun kalıcaksın bence canım

a101 in pizzası ve dondurulmuş patatesi çok güzel

hepsini biliyorumm tatlım evimin yanımndaydı bim paunduf terliklerini bile aldım kadife eşortmanlarını artık begenmiyorum eşotman çektiii

kuru bakliyataa sorun yaşadım ama tbiki alan memnunsa diek bişe yok ben almıyorum artık

hmmm memnun kalmayınca bende almam şahsen be şekerim sende ordan niye eşofman alıyosun ki kısalıcağı kesin yani bende zaten belirli ürünlerini almak için gidiyorum o da arada yoksa günlük mutfak malazemelerini başka markletlerden yaparız çünkü aradığım herşeyi bulamıyorum bi defa hem burda bazı arkadaşlar bimde saç kremi çok kaliteli diğer markalardan bile iyi demiş tamam yadırgamak istemiyorum ama ne kadar iyi olabilir ki ya hiç kaliteliyle bir olur mu olmaz bence ben ordan eşya,makyaj malzemesi şampuan mampuan almam şahsen güvenip

öyle valaa şaç kremide pamuk makyaj malzemesi almadım sadece scarlet orkidini alıyodum eivme yakınken 1,4 fiyatı o iydi bakk memenundum başka da iy diycem bir ürünü yok aklına gelen herşeyini aldım hemde 3 sene artık pişman oldum parama yazıkmış bakliyatlar 1 ay sonra kurtlanıyodu artık başka maerketlerden alıyorum sebze meyvede pazardan yada migrosdan alıyorum

geçtiğimiz bayram bimden aldığım nohutu pişirdim atli felan muhteşem oldu.lokum gibi ve lezzetliydi...çöp poşeti-yoğurdu-baharatları-salçası-mısırı-oda spreyi-cum fırsta ürünleri-mikrofiber bezleri-iç çamaşırları-cam saklama kabı-özellikle reçelleri(üstüne tanımam)-unu daha aklıma gelmeyen bir çok gıda ve temizlik ürünlerinden çook memnunum...
kozmetik ürünlerine gelince ne olursa olsun.teninize birebir uyguluyorsunuz.kime alerşik durum yapacağı hiç belli olmaz ben olayın kremini kullandım bir dünya para verdim amam alerji yaptı bana....bunu tartışamayız.ama benim hep söylediğim şey yüzüne ve gözüne kullanacğın ürüne ve yemeğine katacağın yağına dikkat ediceksin....

migros demişsiniz 1 lirelık şeyi 3 liraya alacak kadar zengin değilim.......hayatımda hiç ordan alışveriş yapmadım yapmamda....(öz eleştiri)

arkadaşlar bu kadar markanın kölesi olmayın. migros iyidir diye bir şey yok.
çok yakın arkadasım ülker de mühendis olarak çalısıyor. ve dediki bim deki yogurt, süt, ketcap, mayanez, vs gibi ürünlerin ülkerin ürünlerinden bir farkı yok dedi. çünkü hepsini aynı musluktan dolduruyoruz. sadece ambalajı farklı dedi. aynı ürüne fazla para verince kalite olmuyor yani. ama yine vermek isteyen buyursun versin.

Ben cildime hiçbir şey sürmüyorum ama bim'e geçen yaz 2 tl ye ruj gelmişti aldığım rengi daha hiç bir markada bulamadım:) Ayrıca cevizli sucuğu, bozası, rus salatası ve acılı ezmesi, çiğköftesi döneri ve tas yoğurdu mükemmel hepsini denemiş biri olarak söylüyorum gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Ben de şahsen migrosun money club fırsatları dışında çok pahalı olduğunu düşünüyorum ama tabi şu an kendi bütçeme göre :))

evet bu dediklerini ben bir arkadaşımdan daha duymuştum .....bimin o sole yağ zadeoğulları tarafında yapılıyormuş...marketlerde aldığmız zade yağlar varya onlar işte.... ama bir türlü kullanmaya cesaret edemedim...değişmeyen bazı markalarım var....özellikle yağ olarak....

üretim yerlerini okuyun çok güvenmiyorsanız bence. o zaman gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

bu tercih meselsiii şisteyen istedigiiiiii yerden alır yerrr kimeneeee ucuzda laırım pahalıdaaa migros diasa carfur a 101 ne farkederkiii üretimiii dogruuu olan heryeden alırımmm artı bizde memur kesimiyiz bütçemizi en iy biz biliriz yorumu okudugunda sad e migros dememişim kayazelha buda benim öz eleştirimmm

her haftasonu bim e ugrarım ve devamlı olarak süt yogurt ayran vs gibi ürünlerini kullanıyoruz hem heseplı hem kaliteli bence ülkerin ürünlerinden de hiç farkı yok lezzet olarak on güne bir 12 li süt kolisi alıyoruz .oglum günde 1 lt yakın süt içiyo maşallah

Aynı şey bizim ailede de oluyor, kardeşim çok süt içiyor babam eve gelmeden önce her cumartesi bime uğrar biz de süt ürünlerini ordan alıyoruz

yorumları dikaetli okuyunuz lütfen yorum yapmak için yapmayın cevap yazıyosanızda at gözlükleriyle bakmayın geniş çaplı okuyun lütfen

bim bana para vermiyor yada başka bir market banaekiii ben tercihlere saygı duyusam benim tercihimede saygılı olunsun okumayın yadaa alalaal yaa

herkez menun kaldıgı yerden alırrr yer içer pazardanda alırım başka yerdende bimdena rtık memnun deilim hepsi b bedavda versen almamm,yahuuuu

ya arkedeş oradanda sebze alınmazki......ne yaptın sen yaaaaa.....neyse kötü tecrübe olmuş....geçmiş olsun...

bende bim ürünlerinden çok memnunum diğer marketlere kıyasla her şey daha ucuz mısır gevreği 4.5 tl iken bimde 2.7 tl kuru bakliyat oradan alıyorum sütü koliyle peynire kızım bayılır aknaz marka ve peynir çeşitleri çok güzel sonra badem leblebi mısır madensuyu tuvalet ve rola peçeteleri ıslak mendili çamaşır suyu çeşitli çayları reçelleri özellikle vişne reçeli mayası tereyağı limonu ve daah bir çok çeşit hem hesaplı hem kaliteli hafta sonu kızım atlet aldı likralı ve çok kaliteli çıktı ben aylık alışverişimin yarısını oradan yarısını da diğer marketten alıyordum önümüzdeki ay bimi daha çok incelicem

sen niye bu kadar sini yaptın şimdi.....burarada konu açılmış herkes bir yorum katıyor....sen beğenmezsin biz beğeniriz.....damak tadır herkesin farklı....cnm sakin ol yorumun okur veya okumaz aklına fikri gelen yazar ..

bu arada ben sen migros yazdın diye konuşmadımki migros adı geçmiş öyle örnek verdim....verdiğim örneğe bir çok market yazabilrim...yanlış anlama...:26:
burda önmeli olan kimler memnun kimler memnun değil mesela ben hiç çiğ köftesini yemedim arkadaş yazdı öğrendim..ketçabın ülker markası olduğunu bilmiyordum öğrendim....herkeses teşekkürler..

ya arkedeş oradanda sebze alınmazki......ne yaptın sen yaaaaa.....neyse kötü tecrübe olmuş....geçmiş olsun...

hayatımd ailk defa yaptım onuda evimin önünde sürekli aldığım market dururken onuda burdan alayım bidaha onun için başka markete girmeyeyim dedim almaz olsaydım ya şimdi alıdğım bütün karalahanalar öyle sanıyorum ..ama bir sürü ürününden memnunum ya sebze ve meyve almam tabii.sağol canım bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…