Bim'deki ürünler hakkında..

Bim'in buonoydu galiba yanlış olmasın
Bu marka çikolataları o kadar hoşuma gittiki geçen bitter almıştım
Bugünde eşim antep fıstıklısını almış çok lezzetliydi

Aynenn benimde favori çikolatalarımdan bayılıyorummmmm çekmecede 1 tane vardı aklıma gelmişken yiyeyim

6 ocakta süper tarytlar gelecek kızlar kaçırmayın:)

teşekkürler kızlar çok faydalı güzel bilgiler veriyorsunz bende çogu ihtiyacımı bimden alıyorum çocuk bezi özellikle temizlik vs çoğu şey ksacası taytı kaçırmam umarım yetişirim bende ihtiyacım vardı teşekkürrrleeerrrrr

geçen gün bimden bioblas şampuan aldım saçlarım çok dökülüyordu fiyatı 5 tl küsürdü ana dedim çok ucuzmuş burda.eve geldim saçımı yıkadım taradım bi güzel bide ne göreym ilk yıkamada saçlarımda gözle görülür şekilde saç dökülmesinde azalma oldu.2.ye tekrar banyo yapcam bi baktım bioblas sanıodum biobis yazıo.meğer bimin kendi şampuanıymış.bioblas die aldm ama gerçeği kadar etkili bir şampuanmş tavsiye ederim saçları çok dökülen arkadaşlara...

önceden nasıl haberiniz oluyo hangi ürünün geleceğinden :26::26::26::26::26::26:

Bimin web sitesinde aktüel ürünlerde yayınlanıyor canım mesela şu anda açıp baksan 30 aralıkta gelecek ürünleri görürsün. Ayrıca alışveriş yaptığın bimdede dikkat edersen afişleri oluyor.

kızlar bişeyde sizi uyarmak istiyorum o buona çikolatalar varya enfes mi enfes leziz mi leziz bana tam 1 ayda 4 kilo aldırdı aman siz benim gibi yeemeyin haberiniz olsun ki ben normalde çok zayıf ve böle yağ yakan bir vücuda sahibim fakat artık nerdeyse 2 aydır ağzıma sürmüyorum o çikolatayı dikkat edin ....

konusu geçti mi bilmiyorum. queen elizabeth SALYANGOZ KREMİ var bimde,8 etki bir arada anti-aging etkili nemlendirici diyor.,bugün aldım.deneyen oldu mu aranızda?

arkadaşlar bende bugun gördüm bu ürünü kullananlar yorum yazabilirmi yaş 27 kırışıklar çıkmaya başlamadan önlemimizi alalım bari bide cillerim var

arkadaşlar bulut yumuşatıcıların hepsi birbirinden güzel.. özellikle konsantre olanlar harika, fiyatı ds 2.95 , oldukça uygun ve kalıcı.

arkadaşlar bulut yumuşatıcıların hepsi birbirinden güzel.. özellikle konsantre olanlar harika, fiyatı ds 2.95 , oldukça uygun ve kalıcı.

ewet özellikle lila rengi olan inanlmaz harika kokuyor.. hatta ben elektrik süpürgesinin suyuna bile azcık koyuyorum ev mis gibikokuyor

Güral porselen kahvaltı takımı gelmiş bu hafta 40tl. Alan ya da görme fırsatı olan var mı?

bende bimin ürünlerini çok beğeniyorum yalnız kaşar peyniri artık eskisi gibi değil ismini hatırlayamadım 1 kilosu 11.95 olan sizede öyle geldi mi?

Babam geçen kaanlar diye bir markanın soslu yeşil zeytinin almış içnden çekirdeği de çıkarılmış çok beğendim kutu aynı gün bitecekti nerdeyse ertesi gün gitti bir kutu daha aldı. Dün de Bim'in hazır tatlılarından almış bir sürü onlar da çok güzel:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…