Bim'deki ürünler hakkında..

bime makyaj malzemeleri gelmiş eyeliner , maskara, fondöten, allık , ruj falan çok uygun fiyattalar 2 lira çoğu kullanan var mı acaba yorumlarını merak ediyorum..?

rimelin üzerinde suya dayanıklı yazıyor gerçekten öyle mi akmıyor mu yani ... cevabın için teşekkürler bu arada :)

rica ederim :) evet dayanıklı canım fiyatına göre çok kaliteli çıkıyor. burda kızlar rujlarına da güzel demişlerdi renklerini beğenmediğim için almadım ben.

ben aktüel ürünlerin hiç birine yetişemiyorum ki ben gidene kadar hepsi bitmiş oluyor mesela plates topu çok almak istemiştim ama bitmişti geçen haftalarda hemde çok uygundu denk gelmedi bana:KK5:

bimin et dönerini alıyorum fırında borcama yayıp pişiryorum sonra pilav üstü çok güze oluyo..krem peyniri kahvaltılık sosu kuru baklagiller çorap sıvı el sabunu çoğu ürünü denedim hepsi çok güzel başka topikte okudum bimin saç kremi çok güzel diye hep marka alırdım ama bimin saç kremine şans verdim aldım süper bişey tavsiye derim yumuşacık yaptı ağarlaştırmadı saçımı

kızlar tahsildaroğlu kahvaltılık loru ekmeğe sürmelik mavi kutuda aldım merak edip tam bi rezalet sıfır tuzsuz ve değil ekmeğe sürmek çatalla bile yenmez...tadı rezalet sakın denemeyin derim..verdiğim paraya yazık..alsalar geri götürcektim ama sanmıyorum açtım kutuyu bi kere..:KK25:

kızlar tahsildaroğlu kahvaltılık loru ekmeğe sürmelik mavi kutuda aldım merak edip tam bi rezalet sıfır tuzsuz ve değil ekmeğe sürmek çatalla bile yenmez...tadı rezalet sakın denemeyin derim..verdiğim paraya yazık..alsalar geri götürcektim ama sanmıyorum açtım kutuyu bi kere..:KK25:

evet bende hiç beğenmedim onu...:KK25:

biobis diye bir şampuan satıyor SAKIN ALMAYIN kepek içinde kaldık zaten bitmeden attık saçlarımın dökülmesi bile arttı bioblas zannetmeyin benim gibi

sizin saçlarınızla alakalı yaklaşık 1 senedir kullanıyoruz ailecek ve cok ta memnunuzz. hiçbir problem yaratmadıgı gibisaç dökülmelerimzi durdurdu..

ürünler kişilere göre değişir bence kötülemek hoş değil.. sizde yaptıgı etkiyi söyleyinde kötüü tüü kaka demeyin.. nacizane fikrim..

Bu hafta bime panduf gelmişti üç tane aldım veee bimin iç çamaşırlarının o kadar kaliteli olduğunu bilmiyordum hiç dün aldım süpermiş..

eşime bimden 12 tl ye keten pantolon aldım. taş gibi mağazadan aldığım beyaz beyaz oldu bu pantolona bir şey olmadı.....1.5 haftadır giyiyor ve 3.kez yıkıcam.....eğer rastlarsanız hemen alın....

şahsen bnde arkadaşın yorumunu katılıyorum
saç dökülmem vAR DİYE
BU AY ELSEVE ARGİNE DİRENÇ ALDIM

SAÇIMDA KEPEK YAPTI

yalnız elsevvin kepek yaptığı çok doğru hayatımda hiç kepek bilmezdim elseve boyalı saçlar için olan şampuan ve saç kremini bir de sıvı bakım kremini aldım almaz olaydım iki sene önce saçım öyle bir kepek oldu ki anlatamam yaa kum gibi dökülüyordu hareket ettikce o derece yapmadığımşey kalmadı geçmedi genede kepeğe karşı etkili şampuanlar kullandım geçmedi eczaneden medikal şampuan aldım geçmedi en sonunda haed&shoulders aldımda geçti şükür hala bile azar azar olur kafamda kepek pislik şampuan diyorum elseve başkada bişi demiyorum hayatımın hatasını yaptım hemde o kadar para verip kendi saçımı mafettim:KK47:

Arkadaşlar ben kendi işyerimi açtım.İstanbul'da özel günleriniz için ikramlık sipariş verebilirsiniz.Bu arada Gıda Mühendisiyim.Hijyen ve hammadde kalitesi yönünden içiniz rahat olsun.bu konuda ihtiyacı olanlar benimle özelden irtibata geçebilirler.ürünlerimizden bazıları: ıslak kek , tiramisu , tatlı-tuzlu kurabiyeler , mantı , içli köfte , sarma-dolma , patates salatası , makarna salatası , mercimekli köfte , ev baklavası v.s. v.s....misafirleriniz ve özel günleriniz için siz evinizi hazırlarken biz ikramlarınızı hazırlayalım.ayrıca kahvvaltı , hanıımlar günü v.b. günler için mekanımız mevcuttur.ayrıca ev yemekleri yapmaktayız.
bu konuda bayan arkadaşlarımdan destek bekliyorum..

bir nebze olsun hayatımızı kolaylaştırmak adına...
hepinize tatlı günler diliyorum..

kendi reklamını mı yapıyorsun yani kardeş çok ayıp:KK53:

Ne olursa olsunn illaki gidip marka diye takıntı yapmaya gerek yok bence çünkü maddi gelirii alamayan insanlarda varr
meyve suyuda pınara bile 100 değil 1000 basar tadı olarak

zevkk tercih meselseiii ben artık bimden hiçbişe almıyorumm artık begenmiyorummm onun içinde paramı sokaga atmıyorum

a101 ordaki market diasa ona bin deil milyar çekerrrrr

X