Bim'deki ürünler hakkında..

Ben de kahvaltılıklardan kuru yiyeceklere temizlik malzemelerine kadar her şeyi bimden alıyorum. Yeni çıkan konsantre yumuşatıcıyı aldım en son tüllerimi yıkadım harika bi kokusu var. Hem de kalıcı.

bime bugün panduf gelmiş arkadaşlar ben sabah gidip aldım çok güzeller ve fiyatı diğer yerlere göre çok çok ucuz bir bakın derim:KK1:

Bimden panduf aldım bende sabah gittik eşimle
Çok hoşuma gitti yumuşacık fiyatıda uygun:KK1:

Beyaz peynirine bayiliyorum.tuzu hic sevmedigim icin zaten ya bimin peynirini yada sütaşın light peynirini aliyorum

yaa makarnalar bitmiş gelen çikolatalarda bitmiş kasyer cocuga dedim ne zaman geldide ne zaman bitti dedi abla 3 er 5 er alıyorlar offf.. sabah namazında beklicek değilim yaa dimi.. puffff

Geçen hafta gelen Lambertz Alman çikolataları heryerde talan edilmiş. Neyseki bana yakın olan bimdekiler duruyodu 3-5 tane aldım. Çok çok güzeller ve bir daha gelmeyecekmiş:KK43:

Geçen hafta gelen Lambertz Alman çikolataları heryerde talan edilmiş. Neyseki bana yakın olan bimdekiler duruyodu 3-5 tane aldım. Çok çok güzeller ve bir daha gelmeyecekmiş:KK43:

hadi ya bizim burada da öyle oluyor.. sabah ezanıyla kadınlar kapısında kuyruk oluyor ve hiç birşey alamıyorum. amma eşime dedim dolandı dolandı bulmuş makarna ve cikolatalardan almış bir sürü :21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:
ama aalman çikolatarı yok tabiii

bende bimin peynirini çok seviyorum aknaz marka olan.....bide çamaşır suyu çok güzel güldal marka olan cif marka almıştım mermerimdeki lekeyi çıkarmamıştı o çıkardı...kısa kutudaki zeytinide iyi çıkıyo iki seferdir........kahvaltımı genelde ordan alıyorum ben..çoğu yere göre çok uygun..vişne reçelide bi harika..tavsiye ederim...:KK34:

valla ne yalan söyliyim evimde a dan z ye ne ihtiyaç varsa bimden alıyorum hepsinden de cokkk memnunum.. hemde gayet uygunnn

bende neredeyse öle yapıyorum fakat zeytini peynirini sevmiyorum onları dışardan alıyorum bide manav ürünlerini gerisini hep bimden

acil olmadıkca manav ürünlerini bende almıyorum pazara gidiyorum genelde. niye peynirleri ve zeytini de pek güzel.. en azından bizim damak tadımıza göre..

aslında güzel kötü diyemem ama bi yerden zeytinleri alırım iri iri leziz mi leziz ben zeytini acayip yiyen biiriyim ezik gibi ya sevmiyorum peyniride bi ara süperdi ama şimdi oda yumuşadı ben beyaz peyniri sert seviyorum inek peyniri vardı bimde karton kutulu o öyleydi ama şimdi aynı tadı alamadığım için vazgeçtim

hım sert ezine peyniri var bak oda süper.. neyse yavv sanki bim bana para veriyor reklamiçin.. içinden hangisi geliyorsa onu ye kardeşim :KK9:

Arkadaş okula getirmiş harikaydı. Çıkışta ben de alayım dedim tabii ki bulamadım :KK43:

havalar soğuyunca çocuğu bırakıp bime gidemez oldum off ya tobleronenun hastasıyımdır onuda kaçırdım herşeyi kaçırıyorum artık zaten millet erkenden herşeyi bitiriyo:KK19:

X