Bim'deki ürünler hakkında..

indirim oluyor arkadaşlar bimde mesela colorme farlar 3.45 ti
ama geçen annemleirn oradan 2 tl ye aldımmm
ama ruj almadım somon rengi yani şeftali tonu güselmidir alsamm mı acaba

birde şu makyaj temizleme pedleirni kullanan varmı
ekstradan bir ürünle birlikte kullanılıyor demi bir nevi pamuk görevini yapıyor?

bimi 1 yıl öncesi begeniyodum taki pirinçii içinden kurt çıkana kadarrr artık bimden alışverişi kestimm ayrıca dost ogurt ülkerin deil aynesin juck meyve suyud atamegin deil bimin fabrikasının üretigi bir meyvesuyu abim orda çünkü halaa ama diger rürünleri tuvalat kagıgı peçetesi iyyy

Ne olursa olsunn illaki gidip marka diye takıntı yapmaya gerek yok bence çünkü maddi gelirii alamayan insanlarda varr
meyve suyuda pınara bile 100 değil 1000 basar tadı olarak

indirim oluyor arkadaşlar bimde mesela colorme farlar 3.45 ti
ama geçen annemleirn oradan 2 tl ye aldımmm
ama ruj almadım somon rengi yani şeftali tonu güselmidir alsamm mı acaba

birde şu makyaj temizleme pedleirni kullanan varmı
ekstradan bir ürünle birlikte kullanılıyor demi bir nevi pamuk görevini yapıyor?

Makyaj temizleme pedlerinden aldım canım ben güzel memnunum
colorme'nin rujundan aldım.onuda beğendim valla
Marka diye alıyoruz bir sürü para verip
ama bu hem ucuz hemde kaliteli

Makyaj temizleme pedlerinden aldım canım ben güzel memnunum
colorme'nin rujundan aldım.onuda beğendim valla
Marka diye alıyoruz bir sürü para verip
ama bu hem ucuz hemde kaliteli

hadiyaa gidip alayım ozmann colorme rujlardan zaten indirmişlerdir fiyatını dahada:)
birde bime golden rose geliyor kızlar mart gibi filan her yıl

kendimi bildim bileli bimden alışveriş yapıyorum bazen promosyon ürünlerden de alıyorumçok şükür hiç bir sıkıntım olmadı ve çokkkkk memnunum... gayette güzel yiyecekleri içecekleri ürünlerii..

bu hafta şu sarı ışıldaklardan aldım
çok sevimli ve güzel
fiyatı da çok uygundu 15 liraydı sanırım

bayanlar öle bişe var malesef ben oda kokusu almıştım 15 tl içine çubuk koyuyorsun odayı mis gibi kokutuyo bi baktın 10 gün sonra satılamdı diye 7 tlye düşürmüşler kaçırırmıyım stok yaptım yani öle bişe oluyor

bizim orda 4,95 di yılbaşı hediyesi olarak aldım 5 tane sağa sola hediye edicem

Kurban bayramında gümüş kaplama tepsi gelmişti 2'li fiyatıda 50 TL olmasın rağmen almıştım..Bugün aldığım yerdeki eleman kalan tepsilerin başka şubeye gittiği ve 7 TL'ye satılacağını söyledi..Böyle bişeyle karşılaşan varmı arkadaşlar satılmayan ürünlerde indirim söz konusumu..?

Canım doğru demiştir çünkü bazı şubelerde oluyo öyle indirimler.Özellikle yeni açılan bi bim varsa yarı fiyatından daha aşağı indirdiklerini biliyorum.mesela ben 50 liraya satılan yatak örtüsünü yeni açılan bimden 25 liraya almıştım..bu cumada daha önceden 10 liraya satılan oyuncağı 4 liraya aldım kızıma.ara ara yapıyolar indirim ama 50 lirayla 7 lira arasında çok fark var gibi geldi bana..

evet ben de bimden alışveriş edenlerdenim.. yoğurdu hep ordan alırım.. bide bazı indirimli ürünleri dün mesela o içine çubuk konan oda parfümünden aldım 4.5 liraya. daha önce görmüştüm pahalı dedim almadım indirime gireceğini tahmin ediyordum, kaçırmadım.. daha önce de mesela bi pijama takımı aldım kendime yanlış hatırlamıyorsam 15 liraydı.. hala severek kullanıyorum..

Canım doğru demiştir çünkü bazı şubelerde oluyo öyle indirimler.Özellikle yeni açılan bi bim varsa yarı fiyatından daha aşağı indirdiklerini biliyorum.mesela ben 50 liraya satılan yatak örtüsünü yeni açılan bimden 25 liraya almıştım..bu cumada daha önceden 10 liraya satılan oyuncağı 4 liraya aldım kızıma.ara ara yapıyolar indirim ama 50 lirayla 7 lira arasında çok fark var gibi geldi bana..

Cevap için teşekkür ederim canım.. :-) Demekki fırsatları takip edicez banada fiyat farkı çok geldi ama belkide yarı fiyatırdır gümüş tepsi inmez o fiyata..

Bende oğluma itfaiye kamyonundan aldım,1 yaşında oğlum var çok sevindi görünce
burda oyuncak alınan yorumları okuyunca ilk defa bimden oyuncağımızda almış oldukk
bebe kolonyalarından almak istiyorumm kızıma okula giderken sürsün diye ama hangisi daha güzel kokuyor bilen varmı birde parfüm gibi sıkılan bebe kolonyası vardı hepsini kokladım karar veremedim sizlere sorayım dedim,birtanesini koluma sıktım halen kokusu gitmemiş
annem ilk defa bimden yoğurt allmış bu hafta kızım o nasıl güzel şey öyle diyor hep ya kendi yapar yada bakkaldan alırdıı birdaha almam diyor

çamaşır deterjanını kullanan var mı?

Bir arkadaşım almış yakın civarda başka bir market olmadığı için mecburiyetten almış. Ama çok memnun kalmış, kesinlikle bim'in deterjanı ve yumuşatıcısı çok güzel ve çok uygun diye ısrarla söyledi. Bende en yakın zamanda deneyeceğim. Yumuşatıcısının kokusu çok kalıcı ve güzelmiş.

X