Bim'deki ürünler hakkında..

konusu geçti mi bilmiyorum. queen elizabeth SALYANGOZ KREMİ var bimde,8 etki bir arada anti-aging etkili nemlendirici diyor.,bugün aldım.deneyen oldu mu aranızda?

konusu geçti mi bilmiyorum. queen elizabeth SALYANGOZ KREMİ var bimde,8 etki bir arada anti-aging etkili nemlendirici diyor.,bugün aldım.deneyen oldu mu aranızda?

Bugün gördüm ben de:)) ama bi etkisi olmaz bence annem ordan leke kremi almıştı ve hiç etkisini görmedi...

salyangoz kremleri genel olarak güzelmiş,bi araştırdım da. ama böyle bi markaya rastlamadım nette .belki de güzeldir yaa

Walla ben makyaj temizleme ppedlerini kullanıyorum.Harika.Temizlik sırasında dağışıp paröçalanmıyor.Ben stok yapıyorum..Tavsiye ederim:)))

BİM'e 2 hafta önce gelen battaniyelerden alıp kullanan var mı? Ben 2 tane aldım tek kişilik ama inanılmaz tüy döküyorlar. Ser-kaldır yaparken küçük elyaflar havada uçuşuyor ve sürekli toz almak zorunda kalıyorum. Üstüme örtünce de boğazıma kaçıp öksürtüyor. Makinaya attım yıkadım ama geçmedi, balkondan silkeledim yine geçmedi. Sizde böyle bir sorun yaşayan var mı?

Bu arada bu hafta gelen Alman bisküvi ve çikolataları çok çok şahane. Kaç BİM'e baktım, hepsi talan edilmiş. Bir tane ücra bir BİM buldum, orda bu çikolatalar duruyor, bitmeden yine alıcam

Walla ben makyaj temizleme ppedlerini kullanıyorum.Harika.Temizlik sırasında dağışıp paröçalanmıyor.Ben stok yapıyorum..Tavsiye ederim:)))

yani o makyaj temzileme pedlerii pamuk görevini görüyor dimi
ekstra kremli filan degil yani?
bi ürün filan sıkıp kullanıyorsunuz üzerine

Evet üstüne bir makyaj temizleme kremi ya da losyonu vb. sıkıp öyle temizliyorsun makyajını. İlla makyaj temizlemene de gerek yok, cilt temizleyici, sıkılaştırıcı, siyah nokta yok edici vb ürünleri de bu pamuklara sıkıp yüzünü temizleyip ferahlatabilirsin. Yani bu pedler bir nevi pamuk görevi görüyor.

Bimin sarı tezgah bezleri,bulaşık süngerlerinden çok memnunum,pahalı olanlardan çok daha kullanışlı,bir de bimdeki paket elmalardan alyorum o kadar lezzetli ki

Acaba sizin dolap bozulmuş olabilirmi

Acaba sizin dolap bozulmuş olabilirmi

O mesajı yazan üye benim üye adım değişti.Buzdolabım bozuk değildi.Öyle olsa diğer dolaptaki ürünlerde bozulurdu.Ben bu mesajı yazdıktan sonra yalan olduğunu karalama yazısı olduğunu düşünnenlerde oldu.Ama ben sadece uyardım gerçekten sucuk kurtlandı ve ben gözümle gördüm bunu.Şuan inan hatırlamak bile istemiyorum.Ben sadece donmuş patates ve sucukta sorun yaşadığım için o ürünlerini tavsiye etmiyorum dedim yoksa diğer birçok ürününü kullanmadım birşey diyemem.

sut yoğurt gıbı urunlerde guzel bence evımın tam karsısında var ben bıraz bakkal mısalı kullanıyorum market gıbı değilde mahallenın bakkalı sankı ayrıca ayva elma cok guzel bence

Cuma akşamı Bimden Pasta aldım. Buzluktan Eve git 30 dk sonra çözülüyor diye

30 Dk sonra çözülmedi ama mükemmel tadı vardı dondurmalı pasta gibiydi tavsiye ederim

Bende sosisinde sorun yaşadım canım ama şöyle ilk aldığımda güzel ama hemen çabuk tüketmeyince yani buzluğa bölüp koymazsam üzarinde sankii yağ tabakası gibi baloncuklar oluştu
Bende attım çöpe hatta bir kere mağazalarında gördüm öyle hemen uyardım kaldırdılar raftann

sut yoğurt gıbı urunlerde guzel bence evımın tam karsısında var ben bıraz bakkal mısalı kullanıyorum market gıbı değilde mahallenın bakkalı sankı ayrıca ayva elma cok guzel bence

benim de hemen karşımda olsa keşke ben de bakkal gibi kullansam..

koca bir yokuş inmem ve ayrıca çıkmam gerekiyor bimciğime ulaşmam için

Cuma akşamı Bimden Pasta aldım. Buzluktan Eve git 30 dk sonra çözülüyor diye

30 Dk sonra çözülmedi ama mükemmel tadı vardı dondurmalı pasta gibiydi tavsiye ederim

ben de bayılmıştım gerçekten çok leziz buzluğa atmalı acil misafirler için

bim in yumurtasıı iyi degil diye bir izlenim oluşmuştu bendee
dün eşim almış hatta neden 2 paket aldın dedimmm
ama sabah inanamadımmm acaip güsell
sapsarıı

bim in yumurtasıı iyi degil diye bir izlenim oluşmuştu bendee
dün eşim almış hatta neden 2 paket aldın dedimmm
ama sabah inanamadımmm acaip güsell
sapsarıı

ben hep alıyorum gayet güzel. her şeyi güzel aslında ya ayada bizim burdaki bimde öyle 23aralıkta gelecek makarnalardan mayonezden falan stok yapmayıda düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…