Bim'deki ürünler hakkında..

Kurban bayramında gümüş kaplama tepsi gelmişti 2'li fiyatıda 50 TL olmasın rağmen almıştım..Bugün aldığım yerdeki eleman kalan tepsilerin başka şubeye gittiği ve 7 TL'ye satılacağını söyledi..Böyle bişeyle karşılaşan varmı arkadaşlar satılmayan ürünlerde indirim söz konusumu..?

Ben ilk defa duyuyorum, ve daha önce böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım. Zaten Bim'e gelen ürünler hemen bitiyor bence sıkmış biraz :) Zaten her şubesinde aynı ürünler aynı fiyata satılır, bir şubete 25 tl ye satılan ürün diğerinde 7 tl'ye satılıyorsa ben ordan bidaha da alışveriş yapmam. Bence böyle birşey yok :)

Ben sürekli kullanıyorum ketçabını çokta memnunum mayonezindende memnunum ayrıca

Pek okuyamadım ama birde et tabletleri çok güzel markasını unuttum amaa sankii hürrem gibi birşeydi,et olan çok güzel onsuz yemek yapamıyorum gibii bir şey olduu diğer marka tabletlere göre daha güzel buu,
yumurta
süt
cicibebe
pastaban
berk çay
yeşil mercimek
makarna
dondurulmuş patates kızartması
yoğurt dememe bile gerek yok herkez yazmış saten
çöp poşeti
birde temizlik bezi ikili olanlar muhteşem toz alıyor zevkle toz alıyorum ve kaç kişiye önerdim bu bezi

herkese ıyı aksamlar(hatta gecelr) ben nur 5yıl boyunca bimde magaza sorumlusu olarak calıstım. yaklasık bır seneden fazladır calısmıyorum evlenınce cıktım ve ayrıca bebekbeklıyorum. şunu cok ıcten soylemelıyım kı bimin sattıgı butun urunler dıger marketlere gore hem daha ucuz hemde daha kalıtelı. rahatlıkla tuketebılırsınız. ornegın jucy meyve suyunu tamek üretiyor fakat adını bim koydugu ıcın adı jucy. dost marka sut yogurt vb. urunlerıde ülker üretiyor. bim magazar zıncırı satın almada bırıncı oldugu ıcın ürünlerı cok uygun fıyata satıyor. sadece bılgılendırmek ıstedım. cunku cok uzun yıllar calıstım cokta memnundum fakat evlenınce cıktım cunku yorucuydu.

Bu mesaj yazılalı çok olmuş ama yinede bende yazmak istedimm
Benimde eltim elinde fazla parası olmaz yani şöyle diyeyim mesela eşi bir orda çalışrı bir başka yerde iş yeri fazla para vermezz
neyse hiçç markasından da ödün vermez yani eltimm bana bimden alışveriş yaptğımdaa aaaa orda günüü geçmişş mallar satılıyormuş demiştiii

Nasıl sevindim anlatamam size çünkü bende kızlarıma okula yanlarına jucy meyve suyu alıyorum ,ama adından dolayı iyi değilmi diye düşündüğüm çok olmuştur amaa koyuluğu yoğunluğu çok güzell bundan sonra daha rahat alırımm ,şeftalisine bayılıyor çocuklar
sütünüde alıyorum
saten yoğurdu danoneden güzell bundanda çok güzel makarna salatası oluyorr

galiba alıcam bi tane ruj almazsam aklım kalır
dediğim gibi inceleyemedim bile o yüzden biraz garip bir soru olacak ama ruj paketli olduğu için rengine nerden bakıyoruz :26:

Nosunun yazdığı yerde rengi de var, alt kısmında, ama ben ilk geldiğinde testerları vardı, hepsinin renklerine baktım öyle aldım. Benim aldığım kahve tonunda.

Son düzenleme:

Bende hiç duymadım ama bugün eleman diyince sizlerinde fikrini almak istedim..Başına gelen vardır belki diye..

Hayırlı olsun bebeğiniz..Bende severek ve güvenerek aldığım ürünleri oluyor bimin ama sanırım dost sütü ülker üretmiyor..Aynes diye bir firma üretiyor..Bende ülkerle çalışan bir firmanın yetkilisiyim ve ora ile bağlantıları yok diye biliyorum artık..

Hayırlı olsun bebeğiniz..Bende severek ve güvenerek aldığım ürünleri oluyor bimin ama sanırım dost sütü ülker üretmiyor..Aynes diye bir firma üretiyor..Bende ülkerle çalışan bir firmanın yetkilisiyim ve ora ile bağlantıları yok diye biliyorum artık.. [/QUOTE]

cok tsk ederım o zaman sütteki anlasmaları bıtmıstır cunku ben cıkalı cok oldu degısmıs olabılır haklısınız:)

içiniz rahat olsun aldıgınız tüm ürünlerın üretım yerlerını okursanız daha aklıma gelmeyen bı cok ürün kalıtelı bıldıgımız markalar tarafından uretıldıgını goreceksınız:)

evet eskiden bende bim'e karşı bir önyargı vardı oranın malları hep adi gibi gelirdi aldıklarımıda hiç beğenmezdim zaten ama bu yıl resmen bayılıyorum ürünlerine yaa hangisini saysam bilemiyorum yani en son mesela biber salçasını aldım inanamadım yaa tamek, tat falan neymiş onun yanında sanki ev yapımı ve makyaj temizleme pedide harika ne dağılıyor ne bişi
yalnız kozmetik ürünlerini almam işte onlar hala gözüme kalitesiz geliyor

evet bende buunu farkettim okuyorum hep yan taraflarını hep ünlü fabrikaların üretim yerleri ayzıyor bim a.ş için özel olarak üretilmiştir yazıyor mesela fıstıklı gofretinin yanında ünlü bir marka yazıyordu ama şimdi tam hatırlayamadım zaten ben bunları daha öncede duyduktan sonra artık alırım yani herşey mesela yumuşatıcısı,deterjanı ve çamaşır suyunu henkelin üretiyormuş yanılmıyorsam yani şu ariel,persil gibi ünlü markaların fabrikası

bayanlar öle bişe var malesef ben oda kokusu almıştım 15 tl içine çubuk koyuyorsun odayı mis gibi kokutuyo bi baktın 10 gün sonra satılamdı diye 7 tlye düşürmüşler kaçırırmıyım stok yaptım yani öle bişe oluyor

Elemanın dediği doğruymuş demek..Ama takip etmek zor her zaman haberimiz olmuyor ve hemen bitiyor..

bimi 1 yıl öncesi begeniyodum taki pirinçii içinden kurt çıkana kadarrr artık bimden alışverişi kestimm ayrıca dost ogurt ülkerin deil aynesin juck meyve suyud atamegin deil bimin fabrikasının üretigi bir meyvesuyu abim orda çünkü halaa ama diger rürünleri tuvalat kagıgı peçetesi iyyy

bende sürekli bimden alışveriş yaparım özellikle yoğurdu çok güzel
ama geçenlerde saç boyasını denedim saçlarımı berbat etti kazık gibi çok fena oldu saç kremi bile işe yaramadı rengi çok güzeldi fakat saçlarım çok kötü oldu

Bim den scarlet kadın pedi alıyorum ben ve orkid kadar güzel gerçekten,hem uygun fiyatlı hem de kaliteli...kozmetık bölümüne güvenemem ama bi topikte gordum bugun,şampuan ve saç kremleri varmış A Plus isminde Bim'in kendi ürünü çok iyiymiş,fiyatı da sadece 4 tl Pantene'e 10 tl vermektense denemeye değer :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…