Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar önerdiğiniz bulut marka konsantre yumuşatıcıyı aldım harika kokuyormuş gerçektende kalıcı ne vernel ne yumoş ne bingo bukadar kalıcı değildi,çok tereddüt ettim alırken ama iyiki almışım tskkrler tavsiyelerinize:13:

kızlar bende bulut yumuşatıcı aldım ama konstre yazmıyordu o hangisi benim aldığım küçük aynı yumoşun kutusu 2 250 liraydı bu mu sizin dediğiniz

kızlar geçen haftalarda temizlik ürünleriyle birlikte gelen yeşil bind aktif tablet bul. deterjanı çok güzel bayıldım bulaşıkları çok güzel temizliyor birde çelikleri çok güzel parlatıyo zaten çelikleri parlatır yazıyodu çok memnun kaldım kocaman bir kutu 16 lira :KK3: ben normalde finish quantum kullNIYORDUM AMA BU DAHA İYİ üstelik yarı fiyatına bulabilirsem stok yapıcam:KK28:

Kızlar şimdi bimden geliyorum ve farkettiğim bşyi paylaşıcam sizlerle.İşyerimin semtindeki bimde tatlı bölümüne baktım ve hep eker sütlü tatlıları vardı osmanoğlu fazla yoktu ve ambalajı kare şeklindeydi.Ama evimin ordaki bimde eker tatlısından hiç yok sadece osmanoğlu var ve şekli yuvarlak böle bi kaç ürün daha farkettim yani her bime aynı ürün gelmiyo.Bölgeden bölgeye değişiyo.

He bi de aktüellerden tüy toplayıcıyla domates rendesini aldım.Eğer domates rendesi güzel çıkarsa alıp stok yapıcam yemeklerde fln hem pratik olur hemde lezzetli.Fiyatı da 1,75 tl.Tüy toplayıcısınında pilini nereye takcaz anlamadım.:44:Haftaya gelecek olan aktüeli de asmışlardı cama.Uyku seti var 62,50 tl.30 Lu çatal bıçak takımı var 40,00 tl.Bu çatal bıçak setinden almak istiyorum gündelik kullanmak için.Paslanmaz çelik yazıyodu ama sizce güvenilirmidir.Fiyatı da iyi geldi bana.

30lu çatal bıçak setini ben geçen yıl aldım. ve 1 yıldır kullaınyorum iyi çıktılar paslanma falan yok. sadece ben modelini beğenmiyorum (ablama aldırmıştım).
kazak tüyü toplama aparatı nasıl acaba? şimdiki badiler bluzlar falan hemen tüyleniyo onlarında tüyünü alırmı acaba?
kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

30lu çatal bıçak setini ben geçen yıl aldım. ve 1 yıldır kullaınyorum iyi çıktılar paslanma falan yok. sadece ben modelini beğenmiyorum (ablama aldırmıştım).
kazak tüyü toplama aparatı nasıl acaba? şimdiki badiler bluzlar falan hemen tüyleniyo onlarında tüyünü alırmı acaba?
kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Model çok da önemli değil ya.Paslanmasn kaiteli olsn yeter bana.Tüy toplama aletini denicem ama şuan ofisteyim pil takmam gerekiyo eve gidince takıcam.Yanlız neresine takıcağımı çözemedm. :KK1:

kızlar ya eyeliner vardı 3,45 tl'ye bi tanesini karılar açıp bırakmış bende kapağını açtım ucu nasıl diye bakmak için.Çok sıvı gibi duruyo ucu da tuhaf aynı sulu boya gibi.Alıp da memnun kalan varsa bende alıcam.Şuan tereddütteym .

ben geçen bayramda üstü beyaz çikolatalı içi bitter olan drajelerinden almıştım,mükemmel çıktı.Ama sadece bayramlarda çıkarıyolar sanırım keşke yine verseler böyle harika bi lezzet olamaz

Bulut konsantre yumuşatıcının pembesi çok güzel, çok çok kalıcı. Tavsiye ederim herkese. Geçen hafta gelen battaniyelerden aldım, harikalar yumuşacık. Bugün de kabin tipi valiz vardı aldım bir tane, seyahatler için kullanışlı görünüyor.

Ayrıca bugün çocuklar için barbie bebekler vardı çok uygun fiyata, başka hiçbir yerde bu kadar kaliteli ve ucuz bebek yok.

kızlar ya eyeliner vardı 3,45 tl'ye bi tanesini karılar açıp bırakmış bende kapağını açtım ucu nasıl diye bakmak için.Çok sıvı gibi duruyo ucu da tuhaf aynı sulu boya gibi.Alıp da memnun kalan varsa bende alıcam.Şuan tereddütteym .

ben kullanıyorum memnunum

ben de bir şey soracağım ya color me eyeliner ve rimeli kullanıyorum onlar iyi. bugün rujunu gördüm. eşim acele ettirdi bakamadım bile. alan var mı nasıl çıkıyor?

ben de bir şey soracağım ya color me eyeliner ve rimeli kullanıyorum onlar iyi. bugün rujunu gördüm. eşim acele ettirdi bakamadım bile. alan var mı nasıl çıkıyor?

O değil de Bim'den yaz aylarında 1.5 tl ye bir ruj almıştım öyle güzel çıktı ki :) Hem renk, hem sürüm muhteşem :) Ama sizin bahsettiğiniz güzel değil testerlardan baktım ve beğenmedim.

bende tüy toplama aparatından aldım. henüz inceleyemedim ama bir arkadaş kazkta delik yaptı diyor.
boşa mı aldık yaaaa!

Tüy toplama aparatını ben kullanıyorum gercekten cok guzel butun tüylerı temızlıyor
yalnız cok bastırmamak gerekıyor kıyafetlerınızı delebılır gercekten

eyelineri güzel ama hemen çıkıyor fazla dayanıklı değil rümeline bayıldım ayynı takma kirpik takmışım gibi ve sudanda ççıkmıyor akmıyor çok güzel sadece makyaj çıkartıcı ile çıkıyor çok güzel yaaa

Ben 705 nosunu aldım memnunum, kapak yapısı da ilginç alttan bastırıyorsunuz ruj çıkıyor tekrar bastırınca kapanıyor.

Tüy toplama geçen sene almıştım, bir kaç kazak traş ettim, delmemek için dikkatli kullanmak gerekiyor.

Nescafe nin antioksidanlı kahvesi gelmiş onu kaçırmayın derim, 100 gr cam kavanoz 9,95 :21:

Yonca rendelenmiş domatesinden de aldım, daha önce de a101 den almıştım çok güzel evde yapılmış gibi doğal.

Oğluma kazak aldım...

Geçen hafta Protex yağlı pişirme kağıdı almıştım, çok uygun 1,75 TL idi.

Haftaya Lambertz kurabiyelerinden geliyor :KK76:

bende bugün oğluma kamyon aldım 7,95
birde borcam aldım oda aynı fiat,
erzak kutusu vardı,,saklama kabı 3 lü olarak paket halinde ama güvenip alamadım koku yapar diye,,
kullanan varmı o kaplardan?

O değil de Bim'den yaz aylarında 1.5 tl ye bir ruj almıştım öyle güzel çıktı ki :) Hem renk, hem sürüm muhteşem :) Ama sizin bahsettiğiniz güzel değil testerlardan baktım ve beğenmedim.

ucuzmuş :) markası ne acaba gelirse tekrar kaçırmam bu sefer :)

Ben 705 nosunu aldım memnunum, kapak yapısı da ilginç alttan bastırıyorsunuz ruj çıkıyor tekrar bastırınca kapanıyor.

Tüy toplama geçen sene almıştım, bir kaç kazak traş ettim, delmemek için dikkatli kullanmak gerekiyor.

Nescafe nin antioksidanlı kahvesi gelmiş onu kaçırmayın derim, 100 gr cam kavanoz 9,95 :21:

Yonca rendelenmiş domatesinden de aldım, daha önce de a101 den almıştım çok güzel evde yapılmış gibi doğal.

Oğluma kazak aldım...

Geçen hafta Protex yağlı pişirme kağıdı almıştım, çok uygun 1,75 TL idi.

Haftaya Lambertz kurabiyelerinden geliyor :KK76:

galiba alıcam bi tane ruj almazsam aklım kalır :KK1:
dediğim gibi inceleyemedim bile o yüzden biraz garip bir soru olacak ama ruj paketli olduğu için rengine nerden bakıyoruz :26:

X