Bim'deki ürünler hakkında..

arkadaşlar dün bime gittim sinbadın kuru incirinden aldım akşam eşim incirlerin içine ceviz koyarak iki üç tane yedi hasta garibim nezle olmuş ağzının tadı yok fark etmemiş bir tanede incir ben aldım ağzıma zehir gibi tadı yarı bıraktım aceba cevizmi acı diye düşündüm başka bir inciri denedim oda aynı birde ne göreyim içinde küçük böcekler var bugün bime geri götürdüm yetkiliye sorunu anlatım bana ne dese iyi bu ürün daha yeni üretilmiş son kullanım tarihi varmış diye benimle tartıştı böcekleri göstermeme ragmen sinir oldum incir paketi 400gr bir paketti bu eksilmiş yemişsiniz ben firmaya ne diyeceğim diyor yetkli 5 tane yedik sonradan fark ettik diyorum anlamıyor sonra elimdeki paketi fırlattım attım bana 5 tane incirin hesabınımı soruyorsun ben paramı geri istemiyorum ürünü değiştirmek istedim birde sizi uyarmak istedim dedim çünkü insanlar o ürünle aşure yapacak dedim. bugün bim de böyle bir sorun yaşadım arkadaşlar incir alırken dikkat edin . :KK47:

bende incir almak için gitmiştim epey zaman oldu ama
baktım kutunun içinde beyaz kurtlar var geziyorlar incirlerin arasında :KK1:
hemen kasadaki görevliye söyledik
müşteriyi bırakıp hemen gidip baktı
son kullanma tarihi falan geçmemiş halbuki
hemen koliyi aldığı gibi dışarı çıkardı
iade edilecek bunlar diye
demek ki incirde problem var
aman arkadaşlar dikkatli olun alırken :KK31:

bu arada bunu yazdım ama BİM'i kötülemek amaçlı değil
çok sık BİMden alışveriş yapan birisiyim
birçok ürünündende çok memnunum

arkadaşalr sanırım yarın bimin açılışı var ama emin değilim camdan baktım şimdi süslemeler yapılmış bim lehvası asılmış hazır gibi görünüyor,,
açılışa özel indirimler kampanyalar oluyoırmu acaba hiç bilgim yok bu konuda
eğer oluyorsa yarın sabah sabah bimin kapısındayım:KK52:

arkadaşalr sanırım yarın bimin açılışı var ama emin değilim camdan baktım şimdi süslemeler yapılmış bim lehvası asılmış hazır gibi görünüyor,,
açılışa özel indirimler kampanyalar oluyoırmu acaba hiç bilgim yok bu konuda
eğer oluyorsa yarın sabah sabah bimin kapısındayım:KK52:

Bence git canım. Yarın aktüel ürün günü zaten, kaçırma derim :)

kızlar annemlere yakın bime gittim bugün far ve allaıklar kaldıgı için fiyatlarını
2.45 e düşürmüşler pembe tonunu aldım demekten ne çıkar diye düşünerek ve çok begendim
tavsiye ederimm

Bim'in nohutu,cin mısırı, milföy hamuru,şekeri ve bozasını çok severek alıyorum herkese de tavsiye ediyorum.

kızlar bimin makyaj temizleme ped leirnden kullanan vardı degilmi aramızda?

ben baktım dün pamuk gibi degil
daha kaliteli duryor kremli filanmı ,yani temzileme ürünü kullanmaya gerek varmı
onunla birlikte?

kızlar bimin makyaj temizleme ped leirnden kullanan vardı degilmi aramızda?

ben baktım dün pamuk gibi degil
daha kaliteli duryor kremli filanmı ,yani temzileme ürünü kullanmaya gerek varmı
onunla birlikte?

ben cuma günü o pedlerden değilde ferahlatıcı yüz temizleme jeli diye bi ürünü gelmiş 7 tl.gibi fiyatı makyaj temizleyici süper bişey hem makyajımı temizliyor hemde çok güzel nemlendiriyor denemenizi öneririm

bimdeki kaymak çok güzel . Bir de cuma günleri gelen oyuncaklar dışardsatılan kaliteli ürünlerin aynısı hem de çok uygun fiyata. Ben yeğenime alıyorum ara sıra

kızlae selam.bimde satılan hani şu makinaların içine koyuyoruz kokular varsa fıslatıyo..kullanan varmı varsada tavsiyeleriniz neler.bimden herşeyi alıyorum ama onu denemek nasip olmadı birazda güvenemedim kokularına nasıl olur diye hesaplı geldi ama tavsiyeye ihtiyacım var....:KK16:

kızlar önerdiğiniz bulut marka konsantre yumuşatıcıyı aldım harika kokuyormuş gerçektende kalıcı ne vernel ne yumoş ne bingo bukadar kalıcı değildi,çok tereddüt ettim alırken ama iyiki almışım tskkrler tavsiyelerinize:13:

Kızlar Bim in ketçabı nasıl? mayonezini kullandım çok güzel hemde büyük olduğu için çok bereketli ama ketçabını kullanmadım
Geçenlerde Burcu nun ketçabını aldım o kadar açık renk ki yani kıpkırmızı değil Bim in ki iyiyse ondan alacam

Kızlar Bim in ketçabı nasıl? mayonezini kullandım çok güzel hemde büyük olduğu için çok bereketli ama ketçabını kullanmadım
Geçenlerde Burcu nun ketçabını aldım o kadar açık renk ki yani kıpkırmızı değil Bim in ki iyiyse ondan alacam

ben mayonez ve ketçabını pek beğenmiyorum tat yada pınar gibi değil ama çocuklarım afiyetle yiyorlar:KK9:onlar sevdiği için alıyorum:KK31:

X