Bim'deki ürünler hakkında..

Bizde banyo seti aldık tuvalet kağıdı havlu diş fırçalığı ve sabunluk aparatları var bi tane ona uygun metal kenarlı bi aynada alırsam süper olur. Hemde fiyatı çok ucuzdu 14.50 tl. İlk fiyatı 22 tl idi sanırım sonra düşürmüşler hem tuvalete hem banyoya aldım. metal olduğu için çok şık duruyor.

bimden bu hafta çift kişilik alez,4 lü saklama kabı,korse aldım hepside çok güzeller beğendim sizede tavisye ederim

Bende kızıma polar eşofman takımı ladım çok güzel sıcacık.12.90..

bende buggün 4 lü saklama kabı aldım..harika bişey ne zamandır ihtiyacım vardı ama güzel ve uygun bişey bulamıyordum..bime ümitsizce gittim öğleyi geçmişti çünkü zaman..bugün buranın pazarı ve cuma günleri bim talan ediliyor resmen...ama 1 tane 4 lü saklama seti kalmıştı ve hemen aldım...bayıldım çok güzel...

Son düzenleme:
bende plates topu ve antika arabalardan almak istiyorum bu hafta ki ürünlerden ama eminim ben gidene kadar hiç biri kalmıcak:KK5:

bende buggün 4 lü saklama kabı aldım..harika bişey ne zamandır ihtiyacım vardı ama güzel ve uygun bişey bulamıyordum..bime ümitsizce gittim öğleyi geçmişti çünkü zaman..bugün buranın pazarı ve cuma günleri bim talan ediliyor resmen...ama 1 tane 4 lü saklama seti kalmıştı ve hemen aldım...bayıldım çok güzel...

sanki biraz dar gibi geldi bana yani nasıl diyim derin degil dimi

Tek kisilik nevresim takimi alan oldumu? Oglumun yatagi icn almak istiyodum aslinda ama soguktan cikamadim,nasi modeller vardi?

annem geçen bimden yasemin kokulu pirinç almış yerken tadım çok güzeldi ama bir gün durduktan sonra iğrenç okmaya başladı kimse elini sürmedi öylece duruyo paket.

sanki biraz dar gibi geldi bana yani nasıl diyim derin degil dimi
evt cnm derin değil..ama işimi baya gördü..ben yeşil sebzeleri koymak için çok aradım böyle bir saklama kabı ama ya çok pahalı yada ucuzsa da çok kötüydü..bunlar gayet iyi hem plastiğide güzel:KK34::KK34:
canım saklama kabı cam mı?

cam değil cnm plastik ama güzel bir plastiği var..

pirinci,mısırı,ipli çöp torbaları çok güzell ben bunları devamlı alıp kullanıyorum özellikle efsane princi harikaaaa cuma günleride aktüelleri güzel oluyo çok güzel ürünler getiriyor güzel ve uygun fiyata seviyorum bimiiii

canım ben cevap vereceğim arkadaşın adına ama:KK17:
saklama kapları cam değil plastik,üstünü şeffaf plastik altı beyaz plastik...

evt cnm derin değil..ama işimi baya gördü..ben yeşil sebzeleri koymak için çok aradım böyle bir saklama kabı ama ya çok pahalı yada ucuzsa da çok kötüydü..bunlar gayet iyi hem plastiğide güzel:KK34::KK34:

cam değil cnm plastik ama güzel bir plastiği var..

sağ olun kızlar..ben dün başka bir marketten cam saklma kabı almıştım da 8 tl ye üzüldüm bimdekini görünce:KK43:

X