Bim'deki ürünler hakkında..

bende bugün gidip mikrofiber yer bezi alıcamm
birde mutfak damlalıgı nedir acabaaa bulamşılkların altına serilen bez gibi bişiy dimi

Kızıma panduf aldım. gezer marka fiyatı da 6.90 dı.
dışarıda 10 liradan aşağıya bulamamıştım.

Birde 2.5 litrelik ışıl sıvı sabun aldım nar çiçeği kokulu çok güzel bir kokusu var.

bimin bazı ürünleri çok güzel.aknazın beyaz peynirini çok seviyorum.
bulaşık makinası tabletlerini kullanan varmı?aslında bi ara denemek istiyorum memnun olan arkadaş varmı?

Kızıma panduf aldım. gezer marka fiyatı da 6.90 dı.
dışarıda 10 liradan aşağıya bulamamıştım.

Birde 2.5 litrelik ışıl sıvı sabun aldım nar çiçeği kokulu çok güzel bir kokusu var.

panduftan bende aldım kızım çok sevdi ayağından hiç çıkarmadı.. burda bırak 10tlyi çarşıda pazarda bile 20tl

geçen hafta da sallanan at almıştım.. kızım üzerinden inmiyo hemde madde in turkeyEn Büyük TÜRKİYE yerli üretimmiş

Son düzenleme:
bulaşık makinası tabletlerini kullanan varmı?aslında bi ara denemek istiyorum memnun olan arkadaş varmı?

ben denedim ama memnun kalmadım çoğu ürününden memnunum ama bulaşık tabletleri iyi yıkamadı toz deterjan iyiymiş galiba ama onu denemedim şahsen.

bende bugün gidip mikrofiber yer bezi alıcamm
birde mutfak damlalıgı nedir acabaaa bulamşılkların altına serilen bez gibi bişiy dimi

bende aldım cumartesi günü dün akşam kullanmaya başladımm bulaşıkları altına seriliyor

gayet güzel tavsiye ederim

vitaminleri gördüm ama güvenemedim yahu nedir ne değildir :44: markette satılması biraz garip geldi...
gümüş çerçeve ,değirmenli himalaya tuzu,desenli bulaşık süngeri aldım.
hepsinden de memnun kaldım,bulaşık için olan bezi de merak ettim kaldıysa belki denerim.

Mikrofiber bezleri toz almada son derece başarılı olduğu gibi,yer bezi olarakta süper,ne var,ne yok topluyor.

bulaşık makinası deerjanından bende memnunum.ayrıca bot aldım bu hafta çok şık ve kaliteli,eşime yelek aldım oda çok güzel ve kaliteli,üçlü temizlik bezlerinden aldım bulaşık makinası temizleyicide aldım makinamı pırıl pırıl etti.tül beyazlatıcı da aldım ama henüz kullanmadım memnun kalırsam buraya yazarım.ayrıca dost yoğurdu yedikten sonra artık başka yoğurt yemiyorum tek kelime ile mükemmel.

Kızlar makyaj temizleme pedleri harika,mutlaka deneyin.
Johansonbaby di sanırım adı gözmakyajı temizleyicisinin onuda beğendim ben.

Kızlar makyaj temizleme pedleri harika,mutlaka deneyin.
Johansonbaby di sanırım adı gözmakyajı temizleyicisinin onuda beğendim ben.

evet bende aldım bu hafta son derece memnun kaldım makyaj temizleme pedi almıştım daha önce markası ipekti o bitmişti ipekten memnun kalmamıştım çünkü dağılıuordu onların pamukları
şimdi bimden aldım ped ondan daha çok memnun kaldım çok yumuşak ve dağılmıyor bir daha gene alırım bitince
yalnız makyaj temizleme ürününe güvenmedim almadım:KK12:

X