Bim'deki ürünler hakkında..

arkadaşlar bimdeki fair marka litrelik dondurmadan alanlar varmı..karamellesi mükemmel biz her gün bir kutu bitiriyoruz nerdeyse

arkadaşlar bimdeki fair marka litrelik dondurmadan alanlar varmı..karamellesi mükemmel biz her gün bir kutu bitiriyoruz nerdeyse

bimden dondurma ilk kez dün yedim kornet tarzıydı dodi miydi öyle bişeydi adı ben hiç bi markadan bu kadar lezzetli bi dondurma yememiştim .75 kuruş ve mükemmel çok hoşuma gitti

:)

Bilemiyorum ki?

Arkasında ki tarifi aynen uyguladım ilk baş bir kaba karışımı boşaltıp 2,5 su bardağı ılık su ekleyip 10 dk bekledim.Daha sonra bir güzel yoğurup 1,5 çorba kaşığı salça ekledim yine yoğurmaya devam edip en sonda 1 fincan yağ koydum biraz daha yoğurup şekil verdim bir ara tadına baktım ekşimsi tuhaf bir tad bıraktı ağzımda benim genelde yemek çeşnileriyle de aram yoktur bunda da biraz o tadı alınca yiyemedik açıkcası galiba sorun bizim damak tadımızda Çiğ köfteyi çok severim çeşit çeşit yerde yedim çiğköftecim çok severek yediğim yerlerden birisidir birden o tadı bekledim galiba ama kuzenlerin hazır sanmış acaba benim paketimde mi sorun vardı tarihinede bakmadım?

Ben de aynen dedıgınız gıbı yaptım Orada bır sıkıntı yok anlasılan...
Benım de aklıma ılk o geldı acaba o pakette mı bırsey vardı dıye...
Ama dedıgınız gıbı damak tadı farklılıgı da olabılır...

Bende cumartesi günü arkadaşlarımın tavsiyesiyle aldım çiğköfte ama denemedim henüzzz
umarım güzel çıkar çok seviyorum ben çiğköfteyi

o çigköfte değdinz patatesli oluyor ve baharatların olduğu yerde satılıyor onu mu diyorsunz kızlar
ismi ney tam olarak bnde deneyim

Azram evet canım tam adı ''pratıx lezzetıx''
Var ya sız de denedıkten sonra begenmezsenız kendımı ve etrafımdakı 30 kısıyı damak tadından yoksun ılan edecem

Deneyın cok meraklandım ya

tablet olanlı çizer ben toz olanı kullandım duyduğuma göre tabletler çiziyormuş..pril aldım tablet hiç memnun kalmadım çizdi hep..bimdeki toz olandan annemde bende çok memnun kaldık..tabi tuz ve parlatıcısınıda eksik etmemk gerekiyor..misafirlerim de sormuştu parlak diye bimden aldığımız söyleyince şaşırmışlardı...tablet olanlar çiziyor toz yada sıvı olan iyi

bim toz bulaşık deterjanı, peçete vsler
yoğurt, yarım yağlı süt,
çamaşır suyu
camsil
dondurmaları
mini çorapları

cuma günü kampanyalı ürünleri de takip ederim. ütü masası bile aldım. :) çeyizin eksikleri gidivermişti zamanında. nevresim, masaörtüsü de kullanışlı olmuştu.

bugün bimden çok merak edip pratix lezzetix isimli çiğ köfte setinden aldım ve dayanamayıp yaptım lezzeti evet fena değil yani yenmeyecek gibi değil ama dışarıda yapılanlar gibide değil sanki çiğköfte dükkanlarında daha bi nefis oluyor ama marketlerde satılanlara görede daha iyi,bide bademli kavala kurabiyesi aldım yeni gelmiş kavala kurabiyesini ilk a101 de denemiştim yumuşacık ağızda dağılan süper bi lezzetti ama bimden aldığım daha sert lezzeti fena değilkuabiye sevenler deneyebilirler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…