Bim'deki ürünler hakkında..

bimde bi ürün varmış gürdal mı ne işte o halıları çok güzel temizliyormuş deneyen var mı benim halılarım açıkrenk cesaret edemedim deneyen varsa fikirlerini paylaşırsa karar vermemi kolaylaştırıcak

eşim sabah aradı işyerinin ordaki bimden ayna almış

geçen sene kare olanını almıştık

bu defa değişiklik olsun dedi 2 paket yuvarlak almış

aynalar bitmişti alamadım.. ama çiğ köfte zımbırtısını aldım akşama yaparım belki merak ettim

selam kızlar aynalar cok guzelll gecen sene ben yuvarlak almıstım bu sene yatak basına yapmak ıcın kare aldım cok guzel duruyorlar hemde fıyatı cok uygun tavsıye ederımm.

Aynaların yıldız olanından aldım bende bugün.Geçen sene yuvarlağından almıştım onu salonuma yapmıştım.Bunu ise yedek aldım bakalım nereye kısmet olacak.

Ay bende alıyım o aynalardan. Çeyizime koyarım kendi evime çıkınca kullanırım. Kızlar yazıldımı bilmiyorum ama bimin ağda bantları çok güzel. İçinde 20 tane bacak 10 tane koltuk altı ve bikini bölgesi 10 tanede yüz için ağda bantı var. Hani şu veetin var ya ayır yapıştır çek onlardan hemde çok güzel alıyor. Fiyatıda 6 lira falan

Bimin çoğu ürünü güzel ve kaliteli.. Büyük boy ıslak mendili çoğu kaliteli markaya göre daha güzel... Bulaşık makinesi deterjanı oldukça ucuz ve güzel yıkıyor.. 50 kuruşluk teaton marka soğuk çay, en az nestea kadar lezzetli.. Dondurulmuş kızartmalık patatesi de çoğu markaya göre çok ucuz (daha ucuzunu görmedim) tadı da tanınmış markalarla hiçbir fark yok oldukça lezzetli.. Bulut marka yumusatıcı da çok ekonomık ve güzel... Biçok ürünü ucuz ve kaliteli..Fakatt, bimin en çok sevdiğim ürününe geleyimmmmmm, SOLE marka ekmeğe sürmelik margarini...Ondan baska margarin yiyemiyorum, yumusacık ve tereyag gibi çok seviyorum. ve de çok ucuz..Sana ekmek üstü, becel falan yiyemiyorum artık.

Az da olsa Bimin beğenmediğim ürünleri de var... Mesela Dost marka süt oldukça yağlı ve tadı kötü. Kesinlikle içemem, ancak pastalara tatlılara kullanırım. Makarnaları da çok kötü, kailteli markaların yerini asla tutmuyor. Jucy marka meyvesuları da çok ama çok kötü...

evet canım sütü ve meyve suyu berbat. Özellikle süt afedersiniz ama pırt kokuyo

kızlar bende şimdi dekoratif aynadan aldım karesinden 3 tane kalmıştı ben 1 tane aldım denemek için ikeada bakmıştım 4 tane büyüğünden var 20tl idi bakalım bunu deniycem eşim gelince

kızlar 15.de akulu araba gelecekmiş geçen geldiğinde alamadık 3 tane gelmiş onlarda biz gidene kadar satılmış sanki millet kapıda yatıyo bakalım kısmetse bu sefer alıcaz

kızlar 15.de akulu araba gelecekmiş geçen geldiğinde alamadık 3 tane gelmiş onlarda biz gidene kadar satılmış sanki millet kapıda yatıyo bakalım kısmetse bu sefer alıcaz

valla buradaki bimde cuma günleri market açılmadan millet kuyruğa giriyor mağaza açılınca hücuuum çok komikler

bende alıp çeyizime koydum.süper birşey hemde ucuz

cuma günü gelen projeksiyonlu alarmlı saat aldım.19 tl idi.çok fonksyosyonlu sürekli telefon başucunda uyumak sağlık açısından çok zararlı hem alarm görevi görüyor hem gece saatin kaç olduğunu görmek için projeksiyonundan duvara veya tavana saati yansitabiliyor.dışardaki havanın bulurlumu güneşlimi olduğunu tahmin edip göstergesinde simgesi çıkıyor bulut falan.çok doğru olacağını sanmıyorum tahmininin ama en azından termometresi odanın nem oranını falan göstermede biraz daha başarılı olablir.ben çok sevdim komidinimdeki yerini almak için sabırsızlanıyor benim güzel minik çalar saatim.bu arada minik kalem pille çalışıyo çıt çıt seste çıkarmıyo dijital ekranlı olduğunu için açıp denemedim ama içindeki kullnma kılavuzunan biliyorum bu kadar özelliğini.inşallah güzel çalışır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…