Bim'deki ürünler hakkında..

o arkadas benım canım katalogunda da var urun dikkatli bakmamıssın sanırım internetten bak istersen A101 in sayfasına gozukuyorr

canım ya bazı ürünler internet sayfasında ki aktüelde görünmüyor mu?

bimin camına yapıştırılan da daha çok ürün mü oluyor

kurutucuyu göremedim sitede:78:

Canım internet sayfasındaki aktüelde vardı birkaç gün önce ama sonra kaldırmışlar internetten de. Ben de dün bakınca farkettim.

zevk meselesi tabi...her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır ben bilmediğinizi değil bir de bu şeklde denemenizi önermiştim sadece..yapım şeklinin gerçekten öenmi büyük..ev de yapılan mantının yerini hiç birisi tutmaz sadece gerçeğe yakın olanı vardır..

annem alıyor onu, yeni çıkanı diyorsunuz. biz çok beğendik ara ara alıp yapıyoruz. 1 paketten 2 tabak çıkıyor.

Evet yeni çıkan..
Ben hep mantılarda sorun yaşıyorum iki kişiyiz hep artıyor .
hemen deneyeceğim haftasonu yemek yapma aksiyonundan kuratırırım
fikrini paylaştığın için teşekkürler..
ne alacaksam önce buraya soruyorum sonra alıyorum

Afiyet olsun şimdiden. Valla tabi ki açılmış ev mantısıyla bir olmaz illa ki hiçbiri fakat içindeki soya kıyması değil, %100 dana kıyma.. Madem 2 kişisiniz bence tam gelecektir (ki ben biraz abartıyorum ekmekle falan yiyip ona rağmen bitiriyoruz iki kişi)

bugün bi arkadaş bana a 101 den mp3 almış ama çalışmadı ve o kadar küçüktüki flaş bellek kadar bişeydi bide pc taktığımda bol geliyordu ve pc den her hangi bir ileti ( yeni aygıt algılandı gibi) gelmedi yani pc algılamadı.ben de geri iade ettim arkadaşlar.alanınız ve memnun kalanınız var mı?

a101 deki mp3leri tavsiye etmem arkadaşlar...Bende büyük bi hevesle aldım ama benimkide bozuk çıktı yukardaki msjda bahseden arkadaş gibi bilgisayara taktığımda hiçbir şekilde pc algılamıyordu cihazı ve tuşları o kadar serttiki kesinlikle basmanız imkansız..bende geri iade ettim sağolsunlar bir sorun çıkartmadılar..

neyse arkadaşlar bime bu hafta gelen ürünlere gidipte bakanınız oldu güzel birşeyler var mı?

bndee bımın ekmegını cok sewıorumm:) cokk dolgunn oluo..bıde bebek arabasının aldım gecenn haftaa cokk memnunumm

Bimde bir ara mr green diye temizlik eldiveni vardı ama şimdi hiç birinde göremiyorum çok memnundum ben ondan

evet kahvesi bayağ acı az koyunca da su gibi oluyor..soleyi artık ben de kullanıyorum diğer margarinler gibi dolaba koyunca sertleşmiyor becel gibi güzel bence özellikle makarnalarda

temizlik bezleri harika. yoğurt, tuvalet kagığı çok ii. telli kaşar peyniri çok başarılı. helvasını ve yufkasını beenmedim

nescafesinde ben fındıklı aldım. gayet güzeldi. diğerini denemedim.
dünde oğluma polis motoru aldım.
birde tavsiye ettiğiniz mantıyı bulamadım. henüz gelmemiş buraya sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…