Bim'deki ürünler hakkında..

ben de bimin ürü çok beğeniyorum...kaliteside güzel yani..öyleyse neden daha fazla ödeyelim dimi yani...benim de beğendiğin ürünler.

bind bulaşım makinesi deterjanı toz
bind bulaşık makinesi tuzu
bind bulaşım makinesi parlatıcısı.
scarlett kadın pedi
dost toğut
dost süt
mr bee limolu krem
desto bulaşık deterjanı
güldal çamaşır suyu
dondurulmuş mantı
sinbat sosolu fıstık
hürrem çorbalık çeşitleri
ve vs

salata kurutucu da vardı bu hafta ama dün yoğurt almak için gittim BİM'e, not asmışlar; nakliye sorunu sebebi ile salata kurutucuyu ileri bir tarihe almışlar

salata kurutucu da vardı bu hafta ama dün yoğurt almak için gittim BİM'e, not asmışlar; nakliye sorunu sebebi ile salata kurutucuyu ileri bir tarihe almışlar

yaa bende dun bime gitmiştim ama yazıyı gormemişim salata kurutucusunu bekliyordum bende benımkini haylaz oglum oyuncaklarını kurutmak için kullandıgı için sizlere omur olduda tuhh sansım yokmuss

canım ya bazı ürünler internet sayfasında ki aktüelde görünmüyor mu?

bimin camına yapıştırılan da daha çok ürün mü oluyor

kurutucuyu göremedim sitede:78:

dondurulmuş mantısı berbat hiç beğenmedim döktüm..

dondurulmuş mantıyı bol suda haşlayacaksın içine et suyu bir tablet at..sonra suyunu süzme azcık sulu olacak üstüne sarımsaklı yoğurt ve salçalı yağınınıda koy üstede nane ek..bak o zamn tadına gerçek mantıdan farkı yok

Ayy çok üzüdüm.. Almayı düşünüyordum. ben bugün gittim bime öyle bir uyarı yoktu.
5.5 liraydı bimde dışarda 10 liradan başlıyor..

bim'de üç aydır falan soğutucuda mantı var.270 gr 2,5 lira kıymadan yapılmış.
deneyen var mı ?

kızlar ben 2010 kataloguna bakmışım sanırım netten ayna için kusura bakmayın
bende heyecan yapmıştım

Ben de arıyorum tarıyorum yok, heveslenmiştim sağlık olsun :)
Bir arkadaş A101 e bu perşembe geleceğini yazmış ama onun ilanında da yok
Bugün bir sürü şey aldım ve 40 lira tuttu.
Başka bir market olsa o ürünlerle 70 ten aşağı çıkamazdım.

dondurucuda olanı güzel diğer kuru olan değil..

Ayy iyice karıştı şimdi bizim bimde 3 adet mantı var

biri derin dondurucu da nimet galiba markası bildiğimiz süperfreshin aynısı güzel idare eder seviyorum..

ikincisi kuru makarnaların orada

benim şimdi sorduğum ve denemediğim ise peynirlerin sarmaların dönerlerin orada

yarın alıp fotosunu mu çeksem acaba

mantının nasıl yapıldığını biliyorum sağolun..ben beğenmedim gerçekten tadı kötü..iç harcı hiç güzel değil..normalde ben parayla yapan güvenilir bir ev hanımından alıp atıyorum buzluğa kalmadığı için alıp yaptım olduğu gibi çöpe gitti:)))

annem alıyor onu, yeni çıkanı diyorsunuz. biz çok beğendik ara ara alıp yapıyoruz. 1 paketten 2 tabak çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…