Bim'deki ürünler hakkında..

bime cuma günü gelen symphony marka parfümün kokusu çok güzel
bugün testerını sürdüm bileğime hala kokuyor ve çok hoş kokusu
ağır da değil hem

afiyet olsun :) size söyledikten sonra markası aklıma geldi ama bulup denemiş ve bizim gibi beğenmişsiniz :)

bimde birde k,reç sökücü var..onuda tavsiye ederim..çok etkili..çaydanlıkların içindeki kireci anında yok ediyor..banyoda karo aralarına sulandırarak döküyorum bembeyaz oluyor..ama dikkatli olmak lazım..sulandırmak şart..yoksa dez dolguyu sökebiliyor..

çaydanlıkların içindeki kireçlere karşı çok az limon tuzunu su dolu çaydanlığa atıp kaynatırsanız anında kireci yok ediyor.Hem doğal bi yöntem.çaydanlığa kimyasal bulaşmamış oluyor...aklınızda olsun

burda ki bimde içli köfte lahmacun ve kuşbaşılı pide vardı ve indirime girmişti
kuşbaşılı pide aldım az sonra deneyeceğim
fikirlerimi yazarım

Bunları da ben hiç görmedim ama denemek isterdim ..
Her ürün her şubeye gelmiyor neye göre seçiyorlar anlamış değilim :26:

azra sıla adanada olduğu için adana yöresine ait ürünler koyuyorlar yani bir nevi o şehirdeki yöresel ürünler oluyor.

simbat ın tropikal meyveler diye mango papaya ve ananas kurusu var denemeyenler mutlaka denesin ben aldım çok güzeldi ama ikinciye gittiğimde bitmişti belki sizin oralarda vardır

önceki msjlarda ve alıntı yaptıgım iletide görmüşsünüzdür diye düşündüm fakat tekrar yazayım, EKMECIK markası :)
teşekkürler görürsem denyeceğim

bu aldıklarım bnm hani sigara böreği,hamburger,pizza,dondurma,milföy hamurunun bulunduğu ağzı kapaklı dolapta vardı
markası da SAHAN açıkcası bn çok çok beğenmedim o kuşbaşılı pideyi ama yenmez de değil di

lahmacunu değilde içli köftesini de deneyeceğim

diğer arkadaşın yazdığı gibi belki yöreseldir bizim burda vardı

örneğin çok çok sayfa öncesi yine dondurulmuş pizza mı desem pide tarzı mı desem bir yiyecekten bahsediyorlardı
o da adanada ki bimlerde yok

ama o mantıya bugün dikkatle bakacağım dilerim vardır

Bim'in baklava yufkası hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Annem'in bu yufkadan yaptığı baklavayı çok beğenmiştim..

Çıtır çıtırdı..ama sizlerin fikirlerinide merak ettim.Ramazan yaklaşıyor ve bende evde

denemek istiyorum..Elde açmaya bile gerek yok sanki..Elde açılan hamurumsu oluyor,ama
bu baklava aynı pastanedeki baklavalar kadar güzeldi

ben almıştım bimin baklava yufkasını ama pek hoşuma gıtmedı yınede dene ıstersen

mantısı salça sosuyla çok güzel oluyor:76: Soslu fıstığı çok güzell patlayan şekerli meyveli yoğurdu mikemmel herkes chesekek i methetmiş ama bilmiyorum güzel midir?

burda da yok malesef ekmekçik mantı bende bugün baktım.ciz kek ve çikolatalı pasta vardı diyette olunca almadım içim gitti resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…