Bim'deki ürünler hakkında..

kedidilini bnde tavsiye ederim geeçkten çok güzel hmde fiat olarak çok çok ii

waffleda ilk zamanlar almıştım tad olarak güzel ama biraz ağır geldi bana
ama hiç ısıtarak denemedim birde öyle deneyim

Buna çok şaşırdım,kime tavsiye ettiysem herkes çok memnun.Normalde migros'ta 4-5 lira olan paket 2,5 lira..
Çok da başarılı zaten ithal diye biliyorum ürünü..

şaka yapıyorsun ... bir kere aldım tatlı yaptık Allah günah yazmasın çok kötüydü .sanırım bayatına denk geldik. midem kalktı .

şaka yapıyorsun ... bir kere aldım tatlı yaptık Allah günah yazmasın çok kötüydü .sanırım bayatına denk geldik. midem kalktı .

Yani olabilir ,herkes mesela baklavalık yufkayı çok övüyor.
ben almıştım yapmıştım hepsini çöpe atmıştık.
bana bozuk olanı denk gelmiş galiba.. kokuyordu ekşi ekşi
demem o ki tekrar deneyebilirsiniz.
diğer kedidillerini de kullandım bir fark yok.
ahh keşke kakaolularını da getirseler bime..

waffleyı bende denedeim burada okuyunca merak etmiştim tarçını pk sevmem içinde tarçın olasa daha iyi olacak ama yine de güzel tam benlik agır bir tadı var
kedidilini de hep alırım :26:tiramisu yapmak için çok güzel oluyo ben seviyorum ama oglum bayılıyo resmen

Geçen gün baklavalık yufkasıyla börek yaptım evde kimse beğenmedi "acı bir tat var" diye yemekten vazgeçtiler ben yedim valla hepsini, ha acı bir tat varmıydı? vardı olsun Waffle ısıtmak derken ben asla tavada ısıtmam bardağımın üzerine koyarım çayımın buharıyla hafifçe yumuşar bildiğim kadarıyla bu böyle yenir kuru kuru da yeniliyor ama içindeki karamelize eriyince ısırdığında daha bir hoş geliyor kuru kuru dişi ağrıyor insanın..

kızlar aktüel ürünlere baktım.. bir arkadaş bu hafta dekoratif ayna gelecek demiş ama ben göremedim.. vardsa biriniz broşürü ekleyebilir mi?

kızlar aktüel ürünlere baktım.. bir arkadaş bu hafta dekoratif ayna gelecek demiş ama ben göremedim.. vardsa biriniz broşürü ekleyebilir mi?

Bende aktüellerde göremedim,ama daha önce aldım dekoratif aynasından gayet güzel,aynaları çok çok iyi değiil ince ama yapışkanları taktığım ilk günki gibi duruyo hiç sorun yaşamadım,1 sene oldu takalı..

Ben de baktım şimdi. Bazı ürünleri internet sitesine eklemiyorlar. Marketteki ilanlarda oluyor. Bu ürün de onlardan biri sanırım. Dekoratif aynayı ne zamandır istiyordum, söylediğin için sağol canım.

aynayı bnede goremedim fakat yarın yani 5 mayıs persembe A101 de varr bu dekoratifff aynalarrr

bimden dün 6lı hasır sepet seti aldım...yeni doğan hediyesi fln yazıo üzerinde ama ben çeyizim için aldım hemen bi tane :) çamaşır sepeti we 5 tane ekstra sepeti war.beyaz içindeki kılıfı pembe.harika bişi :) 57 liraya aldım.bi çamaşır sepete 50 lira istiolar normalde :)

bunun pembesi ::)

bimi sewiyorummm

Bu sepetlerden hiç görmedim bim de devamlıda giderim yarın tekrar bakıyım bulursam bende alırım çok iyiymiş gerçekten fiyatı.Sende güle güle kullan

kızlar ben 2010 kataloguna bakmışım sanırım netten ayna için kusura bakmayın
bende heyecan yapmıştım

Bende beğendiğim ürünleri yazıyım da eksik kalmıyım dedim kızlar

*Dost Yoğurt
*Dost Süt
*mikrofiber Bez
*Güldal Ç.suyu
*Bulaşık deterjanı
*Bind Bulaşık manikasi Tuzu
*Bind Bulaşık Makinası Toz Deterjanı
*Bind Bulaşık Makinası Parlatıcısı
*Bulaşık Makinası Kokusu
*Klozet Kokusu
*Mr.Bee Die bi krem temizleyici Var Cifin Aynı Modeli Bi harika fiyatı da çok komik bi rakam :) Duşakabnimin teknesi sapsarıydı neyle sildiysem olmadı Ta ki Bu mr.Beeyi bulana kdr allah razı olsun herşeye birebir tencerelerinizin inatçı lekelerine lavabolara aklınıza gelebilcek heryerde kullanabilirsiz.
*Milföy Hamuru
*Pudingi
*Etimeği
*Kuruyemişleri (Çok taze oluyo)
Aklıma şimdilik Bunlar geldi kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…