Bim'deki ürünler hakkında..

Ya burada okudum yaptım bu waffle çok çirkin bişiymiş.
Evde 4 kişiyiz bir kişi bile beğenmedi:KK53:
Verdiğim paraya acıdım

Son düzenleme:
dün ben günlerden cuma olduğunu unuttum nasıl bi yoğunlukla feleğim şaştıysa artık
akşam iş çıkışı uğradım bi kaç far sürme ve makyaj temizleme spreyi vardı
ben de sprey ve sürmeyi istiyodum zaten hemen aldım
ama tonik göz makyajı temizleme ve dove ürünlerinde kaldı aklım
kaçırdım yine

Son düzenleme:
kavala kurabiyesi güzel canım
içinde bütün bademler var
hmm teşekkür ederim canım bademde de omega 3 var zati bahanemi buldum:KK1:

Ya burada okudum yaptım bu waffle çok çirkin bişiymiş.
Evde 4 kişiyiz bir kişi bile beğenmedi:KK53:
Verdiğim paraya acıdım
nası yaptın acep:KK61: ben de almayı düşünüyordum aslında

dün ben günlerden cuma olduğunu unuttum nasıl bi yoğunlukla feleğim şaştıysa artık
akşam iş çıkışı uğradım bi kaç far sürme ve makyaj temizleme spreyi vardı
ben de sprey ve sürmeyi istiyodum zaten hemen aldım
ama tonik göz makyajı temizleme ve dove ürünlerinde kaldı aklım
kaçırdım yine

biz en iyisi saatlerimizi kuralım ben de unutuyorum hep :KK61:

bende öje aldım renkler güzel ama cabuk cıkıyor sanırım:S birde cremler vardı aldım sımdılık bu kadr:))

temizlik malzemleri,buz dolabı poseti, almamanız gerekenler ise günlük ped ve mantı

hmm teşekkür ederim canım bademde de omega 3 var zati bahanemi buldum:KK1:

nası yaptın acep:KK61: ben de almayı düşünüyordum aslında

biz en iyisi saatlerimizi kuralım ben de unutuyorum hep :KK61:
tavayı az yağladım waffle attım elleyince hafifiten yumuşak geliyor bende ters çeviriyorum
diğer tarafta yumuşuyor
sonra tabağa yanına çilek koydum ama beğenmedik
daha yumuşak olmaya kalksa iyice içindeki çıkacak :44:

tavayı az yağladım waffle attım elleyince hafifiten yumuşak geliyor bende ters çeviriyorum
diğer tarafta yumuşuyor
sonra tabağa yanına çilek koydum ama beğenmedik
daha yumuşak olmaya kalksa iyice içindeki çıkacak :44:

Bence çok yüksek ateşte ısıtmışsınız tavayı yağlamaya hiç gerek yok ben çayımı bir kupaya doldurduktan sonra üzerine 1 tane waffle koyuyorum o onun buharıyla çok az yumuşuyor bu kadar ısı onun için bence yeterli ısırdığınızda hem biraz çıtır gelcek hemde içinde ki bal içinden lastik gibi süzülecek..

Kızlar sürme nasıl boya gibi mi? gerçek değil sanırım. Ruj gibi stik şeklindeydi...

Bim deki favorilerim arasına ogaş meyve aromalı kuş lokumu (harika bir şey), efor elma sirkesi de girdi... :KK68:

hanımlar sizden yardım istiyorum bugün bim'in tül ve çamaşır beyazlatıcısını aldım . yorumlara bakılırsa hanımlar memnunmuş , beyazlarada iyi oluyormuş fakat perdelerin renkli desenini soldurur mu ?
birde yatak odası perdeleri sütlü kahve onlarda da kullanabilir miyim ?

le kolanın light olanı ,kulak çöpü iyi değil , resmen kulağa batıyor kulağımda ağrı yapıyor ama kulak çöpü kendi markası mı bilmiyorum tabi , birde kedi dili bisküvi kötü
hepsi tecrübeyle sabit :82:

Bim deki favorilerim arasına ogaş meyve aromalı kuş lokumu (harika bir şey), efor elma sirkesi de girdi... :KK68:
eveeeet yeğenim bayılıyor lokuma bugün onun sayesinde bende yedim harika birşey

Son düzenleme:
omo konsantreyi aldım normalde 13 tl sanırım bimden 6.950 aldım..
waffle beğenmemiş bazılarınız ama biz onu yiyoruz hemde ısıtmadan mükemmel birşey
makyaj temizleme suyunu aldım ama henüz kullanmadım.geçen haftalardan kalma parfümlerde duruıodu çok güzel kokuları lovely me 9.950 ve smypony du sanırım yanlış hatırlamıosam 4.950 aldım.kaldığı için indirime girmişti.
Bebek arabasını aldık abimin kızı için.bizim çok hoşumuza gitti şekil bişey:)sanırım bebek arabasını yatmıyo demişsiniz ama tamamen yatıyor bebek arabası kızlar .bu haftada dekoratif ayna var 6.550 sanırım.almayı düşünüyorum.sıcak su torbalarından bende aldım ama geçen verdiği gibi diildi çok minik bunlar ufacık.

omo konsantreyi aldım normalde 13 tl sanırım bimden 6.950 aldım..
waffle beğenmemiş bazılarınız ama biz onu yiyoruz hemde ısıtmadan mükemmel birşey
makyaj temizleme suyunu aldım ama henüz kullanmadım.geçen haftalardan kalma parfümlerde duruıodu çok güzel kokuları lovely me 9.950 ve smypony du sanırım yanlış hatırlamıosam 4.950 aldım.kaldığı için indirime girmişti.
Bebek arabasını aldık abimin kızı için.bizim çok hoşumuza gitti şekil bişey:)sanırım bebek arabasını yatmıyo demişsiniz ama tamamen yatıyor bebek arabası kızlar .bu haftada dekoratif ayna var 6.550 sanırım.almayı düşünüyorum.sıcak su torbalarından bende aldım ama geçen verdiği gibi diildi çok minik bunlar ufacık.

bebek arabası bende aldım tamamen yatmıyo yenidoğan için uygun değil zaten kitapçığındada yazıyo 6.aydan küçük bebekler için uygun değildir diye.3 kademe var ama tam yatar olmuyo..

Kavala Kurabiyesini pek sevmedim ama şunu da belirteyim aynı gramajda bir ürünü gidip pastaneden alsanız.Çok daha fazla bir ücret verirsiniz.Kötü değil ama orjinalde değil..

Waffle neden ısıttığınızı anlamadım.Bu bildiğimiz waffle gibi değil zaten yani arada karamali vs var.
biskuvi gibi birşey ısıtmak bana pek mantıklı gelmedi.
Allah'tan yaz geliyor da yiyemem sıcakta yoksa bayılıyorum filtre kahve ile tadına doyamıyorum

Waffle neden ısıttığınızı anlamadım.Bu bildiğimiz waffle gibi değil zaten yani arada karamali vs var.
biskuvi gibi birşey ısıtmak bana pek mantıklı gelmedi.

bende anlayamadım neden ısıtıldığını o zaten bisküvi.bide onun içine çilek vs yada başka bişi konulursa zati bal gibi iyice şerbete döner :KK1::KK1:

waffleyı ılk geldıgınde almıstım sırf esım ıcın gercekten de oyle oldu

ben sevmedım cok bayıyor bı kere baktım tadına yok dedım ,aslında bayılırım agır tatlara ama sevmedım

esım artık ne zmaan bıme gıtse 3 paket alıp gelıyor stokladık resmen :)

bende kedıdılını cok begenıyorum

cuma gunu ıkı tane glıss sprey aldım normalde de kullanırım zaten kı kullandıgım bıtmeden ıkı tane aldım geldım bı de diplıner aldım guzel cok begendım ..

o kadar :KK61:

X