Bim'deki ürünler hakkında..

Dün Bim'e gittim ve anneme gittiğim de kaşık kaşık yediğim SAYLEY %70 fındık bulunan fındık ezmesini aldım. Gerçkten süper bir tadı var sabah kahvaltı yaparken bir ara kendimi kaybedip kavonuzu kaşıkla yerken buluyorum kendimi :KK1: Çok fazla saldırmayın banada bırakın :):KK56:

Dün Bim'e gittim ve anneme gittiğim de kaşık kaşık yediğim SAYLEY %70 fındık bulunan fındık ezmesini aldım. Gerçkten süper bir tadı var sabah kahvaltı yaparken bir ara kendimi kaybedip kavonuzu kaşıkla yerken buluyorum kendimi :KK1: Çok fazla saldırmayın banada bırakın :):KK56:

ayy bende bu sabahh aldımmm ve süper hele oglumun elinden zor aldım kasık kasık yediii

çikolatalı pastasını denedik ve çok beğendik..

chesskeki benimde dikkatimi çekiyor her gittiğimde alıcam en kısa zamanda :KK52:
all canım all cok super bende cıkolatalasını denemedim en kısa zamanda onu deneyeceğimm
ay canım çekti yaa :KK56: pasta ve chesekek fiyatı ne peki kızlar
ben chees keki 8 küsürdenb aldım canım yanlıs hatırlamıyorsam 8.40 tl idi
pastası 9,90 gibi bişeydi yanılmıyosam ama chesceki bende merak ediyorum denemedim hiç,ilk fırsatta denemem lazımmmm:KK19:
denen canım dene muhtesemmm
merhaba,
bu dondurulmuş pastalar nasıl yeniyor.. bekletiliyor mu bir süre dışarda...

yarım saat ile 45 dk arasında dısarda bekletmen yewtiyor canım hemen cozuluveriyorr

bende bu sabah fırsat urunlerinden almak için saat 9 da oğlanıda kaptım gittim bime bide ne goreyimm millet herseyi silmiş supurmus adamlar depoda kalanları getitmeyi ugrasıyorlardı ben diaderminin yuz nemlendiricilerini aldım bide cocuk bezi nı cok met esmişler deneme kamaclı ondan aldım kuzenımede nemlendirici dove krem aldımm

bimde cuma günleri güzel ürünler oluyo keten yastık aldım 4 büyük 4 küçük severek kullanıyorum tek kişilik nevresim slikon yorgan kampanyası vardı rinso matik 3 poşet birden almıştım daha bir sürü ev gereci güzel çıkıyo

Bimden geldim şimdiii herkes ordaydı gliss sıvı saç kremin onarıcısından kalmamış bende omo sıvı deterjanla gliss oil nutritive aldım çok güzel kokuyor :KK12:

Son düzenleme:
bugün bime gittim. gliss saç kremi, dove ısıdan koruyucu sprey ve saç fırçası aldım eve gelince saçıma fön çekeyim dedim fön makinem bozuldu:86:
şans yok bende ya :84:

bende gittim bime ama hiç bişey almadım gliss baktım geri bıraktımm saç fırçasındada aynen öyle ..oğlum uyansın onuda alıp gideceğim tekrar

bimde vall star diye bir hindistan cevizli çikolata var .bounty diye çikolatanın tıpkısının aynısı.tek farkı fiatı.5 tanesi 1 tl

arkadaşlar, cevaplarını için çok teşekkür ederim (dondurulmuş pasta ile ilgili olan )... ben de ilk gittiğimde alıp deneyeceğim... yerken de sizleri anacağım :)

ben sevmem ama esım ıcın aldım bakalım begenıcekmı

bugun gıttıgımde talan edılmıstı heryer 2 tane dove sprey buldum ıkısınıde kaptım

bende bayılıyorum fındık ezmesine kızlar yaa eşim begenmedi bende kaşık kaşık yedim valla :KK60::KK60::KK60:
bugün gittim bende bim'e ve bunları aldım:nazar::nazar:
color me üçlü oje mor pembe vo beyaz . color me üç farklı renk siyah ,dore ve yeşil simli eyeliner .

Bebek arabasından alan oldumu
offf alamadım ben ya sabah aklıma gelmedi unutmuşum sonra aklıma geldi gittiim ama geç olmuştu tabi silip süpürmüşlerdi.
bugün bimde yeni bir ürün gördüm "kavala kurabiyesi" cimriliğim yine üzerimdeydi almadım.bide ben gebeyim kilomu korumaya çalışıyorum o yüzden de almadım ama sanırım deniycam mesela çizkekide almadım önce sonra dayanamayıp gidip almıştım:KK56:
tadı güzel ama iyice ılıması erimesi lazım yoksa çok kötü oluyo tadı.

offf alamadım ben ya sabah aklıma gelmedi unutmuşum sonra aklıma geldi gittiim ama geç olmuştu tabi silip süpürmüşlerdi.
bugün bimde yeni bir ürün gördüm "kavala kurabiyesi" cimriliğim yine üzerimdeydi almadım.bide ben gebeyim kilomu korumaya çalışıyorum o yüzden de almadım ama sanırım deniycam mesela çizkekide almadım önce sonra dayanamayıp gidip almıştım:KK56:
tadı güzel ama iyice ılıması erimesi lazım yoksa çok kötü oluyo tadı.

kavala kurabiyesi güzel canım
içinde bütün bademler var

dün bimden oğluşuma şirin piyanist, lego aldım.
ev içinde omo sıvı deterjan aldım.
başkada birşey kalmamış.
gliss benim saçlarıma çok iyi gelmişti. kıvırcık saçlarım jöle sürmeden kabarmadan kalıyor.

X