Bim'deki ürünler hakkında..

29 nisan aktüeli

Eklentiler

• $3496_bim_29_nisan_2011_aktuel_urunleri_brosuru_851.jpg
    $3496_bim_29_nisan_2011_aktuel_urunleri_brosuru_851.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 51
sevgili ters alfabe!! aman teflonu da tanıtma :):):) biticez valla .. sölediğin herşeyi alır hale gelicez diye korkuyorum :p

Kızlar,

bende hamburger köftesini denedim yuva markalı,kutunun içerisinde 5 adet yuvarlak köfte var.fiyatıda uygun.dana ve kuzu eti karışık olduğundan çok da lezzetli.:KK56:
kısacası;

tavsiye ederim.

bim'in dost yoğurdu,krem şantisi,beyaz peyniri sürekli aldığım ürünler.
yarın gelecek olan bebek arabası nasıl acaba kullanan var mı?:KK69:

kızlar bende dun dondurulmus chees kekini aldım ve resmen parmaklarımızı yedik misafirim vardı oda aynı sekilde ben ilk kez deniyorum ve bunca zaman dolaptan bakıp almadıgıma pişman oldum şimdi sırada cikolatalı pastasını denemek varrr tavsiye ederimm yanlızz dikkat edin bagımlılık yapmasınnn:KK69:
ayrıca bu cuma bebek arasi geliyor 99 tl ihtiyacı olana duyrulur birde diaderminin nemlendirici ve yuz göz makyajı temizleme urunleri geliyor nemlendiricisini almayı dusunuyorum sizce nasıldır kullanan varmı

çikolatalı pastasını denedik ve çok beğendik..

chesskeki benimde dikkatimi çekiyor her gittiğimde alıcam en kısa zamanda :KK52:

Holland Caramel Waffles'i buradaki ve internetteki diğer tavsiyeler sayesinde denedim, gofret gibi kıtır kıtır yiyince çok beğenmedim. Bu muymuş bu kadar methettikleri şey dedim. Ta ki teflon tavada ısıtıp içinden karamellerini akıtana kadar! O gofretimsi şey inanılmaz bir tada dönüştü, ağır tarçın kokusu gitti, karamel ve vanilya kokusu geldi, yumuşadı, tadına doyulmayacak birşey oldu:KK52:

Soğuk yediğimde 1 adet yiyince bayıyordu çok ağırdı, ısıtınca öyle değişiyor ki anlatamam. 2.5 tane yedim doymadım. Bir de üzerine muzla çilek koydum, vallahi doyum olmadı. Tavsiye ederim herkese. (Googleden aratın, bakın binlerce yorum yapılmış hakkında, 9-10 paket alıp stoklayanlar varmış.Galiba bir ara Starbucks adlı kafe bunu spesiyal olarak veriyormuş kahvenin yanında. Hollandaya gidenler mutlaka bundan hediye getirirmiş..vb)

Bu benim hazırladığım:

Eki Görüntüle 183446

Evde çakma waffle yapan biri olaraktannn,buna bayıldımmm :))) görürdüm sürekli ama hiç almaya cesaret edememiştimmm,burda görünce o halini çatladım meraktannn,süperdi ! Teşekkür ederim :)):65:

halılara baktım hoş.Gliss satın relax aldım diadermine 3'lü makyaj temizleyici su aldım cımbız ve sıcak su torbası aldım.Herşey anında tükendi.

X