Bim'deki ürünler hakkında..

Size fotoğraf gösterdikten sonra dayanamayıp wafflelerden 2 paket daha aldım,ara ara yerim artık. Ama ısıtılmışının yanında soğuğu gerçekten birşeye benzemiyor:KK52: Bir de yanına bence mutlaka hafifletici bir meyve koyun da yiyin, çok ağır gelir tiksinirsiniz mazallah:KK1:

çok merak ettim çok hiç görmemiştim bimde bunu ya nerde hangi bölümde duruyor görsem mutlaka alırdım almam lazım hemen hemen

Abur cuburların olduğu bölümde değil yeri, genelde BİMlerin iç yapıları aynı oluyor, soldan birz ilerleyince yumurtaların falan durduğu bölüm civarında, bir sepet içinde üstüste duruyorlar. Şeffafımsı bir ambalaj içinde duruyor, tepesinden büzülmüş ambalajı.

İşte böyle.

$waffle.jpg

Bu waffle ı ben soğuk yedim acaba ondan mı midem bulandı :26: Bir lokma ısırmamla bırakmam bir oldu.

Holland Caramel Waffles'i buradaki ve internetteki diğer tavsiyeler sayesinde denedim, gofret gibi kıtır kıtır yiyince çok beğenmedim. Bu muymuş bu kadar methettikleri şey dedim. Ta ki teflon tavada ısıtıp içinden karamellerini akıtana kadar! O gofretimsi şey inanılmaz bir tada dönüştü, ağır tarçın kokusu gitti, karamel ve vanilya kokusu geldi, yumuşadı, tadına doyulmayacak birşey oldu:KK52:

Soğuk yediğimde 1 adet yiyince bayıyordu çok ağırdı, ısıtınca öyle değişiyor ki anlatamam. 2.5 tane yedim doymadım. Bir de üzerine muzla çilek koydum, vallahi doyum olmadı. Tavsiye ederim herkese. (Googleden aratın, bakın binlerce yorum yapılmış hakkında, 9-10 paket alıp stoklayanlar varmış.Galiba bir ara Starbucks adlı kafe bunu spesiyal olarak veriyormuş kahvenin yanında. Hollandaya gidenler mutlaka bundan hediye getirirmiş..vb)

Bu benim hazırladığım:

Eki Görüntüle 183446

hımmmm bu şeklini hiç bilmiyordum ben de kuru yiyenlerdenim :KK71:

denemeli teşekkürler :13:

Abur cuburların olduğu bölümde değil yeri, genelde BİMlerin iç yapıları aynı oluyor, soldan birz ilerleyince yumurtaların falan durduğu bölüm civarında, bir sepet içinde üstüste duruyorlar. Şeffafımsı bir ambalaj içinde duruyor, tepesinden büzülmüş ambalajı.

İşte böyle.

Eki Görüntüle 184443

dün googledan arattım gördüm paketi hiiç dikkatimi çekmedi bu bnm hayret ya en kısa zamanda gidip alıcam çok merak ettim çeşitleri yok galiba değilmi çikolatalısı falan olsaydı keşke

sevgili TersAlfabe,

olay yarattın valla forumda.. hoş ben de kuru kuru yiyenlerdenim. bir kez aldım ama yiyemedim çok ağır geldi..

ama senin o resmini görünce denemeden edemeyecek insan.. bu arada sadece ısıtıyoruz tavada di mi? yapışmıyor mu peki??

haa bir de BİM sana bu reklemın için prim vermeli bence.. iyi iş çıkardın!!! :KK54::KK34::KK34::KK61::KK61::KK1::KK1:

sevgili TersAlfabe,

olay yarattın valla forumda.. hoş ben de kuru kuru yiyenlerdenim. bir kez aldım ama yiyemedim çok ağır geldi..

ama senin o resmini görünce denemeden edemeyecek insan.. bu arada sadece ısıtıyoruz tavada di mi? yapışmıyor mu peki??

haa bir de BİM sana bu reklemın için prim vermeli bence.. iyi iş çıkardın!!! :KK54::KK34::KK34::KK61::KK61::KK1::KK1:

he valla bi resim ekledin çatladık hepimiz :KK9:
mail at bime bu haftaki peluşlardan iste :KK1:

diadermine ürünleri nasıl ki acaba?geçen sene clean cleaner almıştım güzeldi onlar :KK31:

emrivakicim bende bimin aktüel ürünlerinin indiriminde diaderminenin makyaj temizleme sütünden almıştım o kadar hoşuma gitti ki hiç bi alerjik reaksiyon olmadı bende hatta geçenlerde bittiği için markette 13 tlyi kıydım aldım. burda 7 tl! dove kremlerde çok uygun fiyat. diplinerida sadece sürmeyi öğrenmek için almak istiyorum. kajalın eyelinerini aldım ama onda öğrenemedim çok zor oldu. almak istiyorum bakalım.. Allahtan benim gittiğim bim'den alışveriş yapan kadınlar diğer indirimleri kovaladıkları için kozmetikler hep kalıyoo :KK9:

bende dün waffle aldım akşam tavada ısıttım ama bize çok ağır geldi:KK50:,kuru hali daha güzel, benim fikrimce:KK16:

sevgili TersAlfabe,

:KK1: Tanıtım herşey için önemli, beğendiğim bişeyi güzel tanıtayım ki herkes yararlansın. Görsellik de önemli, kuru kuru beğendiğim söyleseydim bu kadar etki yapmazdı :) Bim beni özel olarak tuttu diyomuşum:KK33:
Tavada ısıtınca yapışmıyor teflon olunca. Sadece içinden karamelleri iyice akarsa o biraz yapışıyor ama teflonun üstünden hemen çıkıyor (bi de teflon tanıtımı yaparmışım şimdi:KK9:)

Bugün hemennn gittimm allldıımmmm harikkaaa oldduuu mmm:KK56::KK56::KK56: tersalfabenin de dediği gibi meyveyle yemelisiniz o zaman çok güzel oluyor ben çilek ve kivi ile denedim harika oldu.Birde aşırı ısıtmayın karameli ağzınızı yakabilir.Ben biraz yandım da :KK60: $DSC02886.JPG

Bugün hemennn gittimm allldıımmmm harikkaaa oldduuu mmm:KK56::KK56::KK56: tersalfabenin de dediği gibi meyveyle yemelisiniz o zaman çok güzel oluyor ben çilek ve kivi ile denedim harika oldu.Birde aşırı ısıtmayın karameli ağzınızı yakabilir.Ben biraz yandım da :KK60: Eki Görüntüle 184957

Nefis görünüyor:) BİM'e tekrar tekrar teşekkür ediyorum bu lezzeti bize tanıttığı için:KK56:

dün bimden su böreği yufkası aldım, nettende nasıl yapıcağıma dair fikirler edindim fakat işe girişipte paketi açınca yufkaları ayırayım derken yırtıldılar bayat olduğunu farkettim ama hazırlık yaptım diye devam ettim Allahtan altına ve üstüne haşlamadan ayırmıştım, haşlayıp soğuk suya attığım yufkalar resmen lime lime oldu tuttuğum elimde kaldı, artık ufak ufak serip yinede böreği yaptım pişirdim akşam yemekten sonrada tat konusunda yorum yapıcam, ama birdaha alırmıyım bilmem :KK59:

kızlar bende dun dondurulmus chees kekini aldım ve resmen parmaklarımızı yedik misafirim vardı oda aynı sekilde ben ilk kez deniyorum ve bunca zaman dolaptan bakıp almadıgıma pişman oldum şimdi sırada cikolatalı pastasını denemek varrr tavsiye ederimm yanlızz dikkat edin bagımlılık yapmasınnn:KK69:
ayrıca bu cuma bebek arasi geliyor 99 tl ihtiyacı olana duyrulur birde diaderminin nemlendirici ve yuz göz makyajı temizleme urunleri geliyor nemlendiricisini almayı dusunuyorum sizce nasıldır kullanan varmı

kızlar bende dun dondurulmus chees kekini aldım ve resmen parmaklarımızı yedik misafirim vardı oda aynı sekilde ben ilk kez deniyorum ve bunca zaman dolaptan bakıp almadıgıma pişman oldum şimdi sırada cikolatalı pastasını denemek varrr tavsiye ederimm yanlızz dikkat edin bagımlılık yapmasınnn:KK69:
ayrıca bu cuma bebek arasi geliyor 99 tl ihtiyacı olana duyrulur birde diaderminin nemlendirici ve yuz göz makyajı temizleme urunleri geliyor nemlendiricisini almayı dusunuyorum sizce nasıldır kullanan varmı

çikolatalı pastasını geçen gun aldım ben mukemmeldi ama çok ufak :KK43:(( hemen bttı:KK30::KK30:

X