Bim'deki ürünler hakkında..

genelde türk malı satıyor. ve çok da kaliteli oluyor. tanındıktan sonra diğer marketlere geçiyor ve fiyatları yükseliyor. oradan gerek gıda gerekse krem gibi ürünler kullandım. lapitak reklamlara çıkmadan önce ordaydı ve gerçekten tenime çok iyi geldi... keza defter kalem vb. seyler için de öyle çok uygun fiyatları

daha once yazdıgım sey yıne oldu...esım benı sevıyor dıye daha evvel bozuk cıkmasına ragmen gecen aksam yıne profıterol almıs bimden ..oncelerı gecen sene ramazan ayında falan soframızdan eksık olmadı..o denlı severek yıyorduk...fakat olayın ıkıncı kere tekrarlanmasıyla bımden bır daha sütlü tatlı alınmamasına gerektıgını tegıt etmıs oldum. tarıhıne ozellıkle dıkkat ettm..kreması kesılmıs ve ekşimişti..oldugu gıbi çöpe gitti.bırdahada esımı uyardım almaması ıcın.

Bence sizin Bim market sorumluların da sorun var ben bir çok kez aldım hiç böyle bir sorun yaşamadım Özellikle Kazandibi tatlısına bayılıyorum başka yerde aynı tadı bulamam ama hiç te bozuk çıkmadı.. Siz bence görevlileri uyarın ya da bozuk bir şekilde görevliye geri getirin de daha dikkatli olsunlar..

evde her zaman eldiven bulunduruyorum.ete tavuga dokunmamak için,kısır yaparken falan kullanıyorum.10 lu alıyordum 1,75 tl.bimde geçen gün görüp aldım 50 li 3,75 di sanırım fiyatı.süper fiyatı var ve eldivenide iyi hemen yırtılmıyor :KK34:
pedi mi hep ordan alıyorum zaten.1,25 kalitesinide seviyorum..
su böreklik yufkası harika el açması gibi :KK34:

su böreği yufkasını çok övüyorlar alayım diyorum ama hep gittiğimde unutuyorum
umarım bir daha gittiğimde unutmam alırım:KK6:

corap ve iç çamaşırları cok güzel :KK9: kayseri mantısı ne nuggetleride ii oluyo:KK3: bide kahvaltılık sosu annem memlekete dönerken stok yapıp götürüyor :KK1:

ben de geçende yeni çıkan bi ürününü denedim kırmızı kutuda adı asprn gibi bişeydi galiba kir ve yağa karşı çözüm ankastre ocağımda denedim süper tavsiye ederim kızlar.bimin ürünlerini hakkaten çok beğeniyorum hem çok uygun hemde çok kaliteli ürünler.bilen var mı bebek bezi üretiyoılarmı dikkat etmedim

ben de geçende yeni çıkan bi ürününü denedim kırmızı kutuda adı asprn gibi bişeydi galiba kir ve yağa karşı çözüm ankastre ocağımda denedim süper tavsiye ederim kızlar.bimin ürünlerini hakkaten çok beğeniyorum hem çok uygun hemde çok kaliteli ürünler.bilen var mı bebek bezi üretiyoılarmı dikkat etmedim

bim açılldığından beri oradan alışveriş yapıyorumm çook da memnunum herşeyini kullanıyorummm bu da kötü diyebileceğim birşey pek hatırlamıyorum arada mutlaka olmuştur ama aklıma gelmediğine göre çok da önemli birşey değil sanırım..

bebek bezi jenny willy bende önce önyargılı bakıyordum ama birkere mecburen almak zorunda kalmıştık şimdi hep onu kullanıyorum hem kaliteli hem fiyatı çok uygun hemde harika kokuyorr zaten evyapa ürettiriyorlarmış yani evybabynin yan ürünü diyebiliriz ben çok memnunum, tavsiye ederimmm...

bende bimden kedi dili aldım bu hafta.daha önce görmemiştimm çokda beğendimm fiyatıda çok uygundu 2 lira falandı sanırım.tavsiye ederimm

Bim Vazgeçilmezim Benim, Kullanıp da Çok Memnun Olduğum Ürünleri Ben de Yazıyım..

Güldal Yağ Sökücü
Efsane Baldo Pirinç
Karamelli Wafle
Ve Scarlet Hijyenik Ped
Fıstıklı Çikolata
Frambuazlı Dondurulmuş Chees Cake

Şimdi de Baklava Yufkasından Börek Yapmayı Planlıyorum Henüz Almadım Ama Deniycem

Son düzenleme:
Buradaki yoğun baskıya dayanamadığım için bugün yaptığım alışverişte acıbadem kurabiyesi aldım.
Kesinlikle çok başarılı..
Kavala kurabiyesi gelmiş tadan var mı ?
Siz beğenin sonra onu da alacağım :KK37:

Bu arada 22 nisan'da altınçilek geliyor bime..
ee bu kadar abur cubur yiyoruz kilo da verelim :KK52:

Buradaki yoğun baskıya dayanamadığım için bugün yaptığım alışverişte acıbadem kurabiyesi aldım.
Kesinlikle çok başarılı..
Kavala kurabiyesi gelmiş tadan var mı ?
Siz beğenin sonra onu da alacağım :KK37:

Bu arada 22 nisan'da altınçilek geliyor bime..
ee bu kadar abur cubur yiyoruz kilo da verelim :KK52:

altınçilek hapımı geliyor bime yoksa meyvesimi ?

Diyette olmama rağmen aç karnına bime girerek en büyük hatayı yaptım :)) cunku duydum ki Hollanda Gofreti gelmis:KK1: hemen aldım veee yedim tüm paketi :)) :26:

cocuklar ıcın neler war kızlarrr..bnm bbebeım war da..bebek arabası duydumm bı dogrumu acaba?

yoğurt süt muratbey kaşar peyniri dondurulmuş yaş pasta patates milföyyağ çöz sütlü tatlıları tavsiye edebilirim.Arkadaşlar teflonlarını kullanıp memnun kalan var mı?Bide çikolatalı portakallı drajeleri sakın almayın çok kötüü

yoğurt süt muratbey kaşar peyniri dondurulmuş yaş pasta patates milföyyağ çöz sütlü tatlıları tavsiye edebilirim.Arkadaşlar teflonlarını kullanıp memnun kalan var mı?Bide çikolatalı portakallı drajeleri sakın almayın çok kötüü

Teflon dediğin ?
Kampanya kapsamında hangi teflon markası varsa o oluyor.
bimin bizzat ürettiği teflon yok.
annem cem geldiğinde almıştı karnıyarık tencersiydi memnun kaldı.
bende mehtapın sosluğunu aldım teflon güzeldi

portakallı drajeyide göremedim hiç
milkanın drajeleri var ama ..?

bugün çok canım istemesi nedeniyle dürümde çiğköftesini aldım korkarak ..dayaamadım ama :KK34:

çok acı yiyebilen biri değilim ama beğendim çok lezzetliydi:KK56:

bir de kuş lokumu aldım deneme amaçlı o da yumuşacık güzel..

X