Bim'deki ürünler hakkında..

Holland Caramel Waffels

Mü-kem-mel..!

babam bugün almış ama tam da ne olduğunu anlamamış ama cidden çok güzel biz de çok beğendik. Şu an çayla yiyoruz ailecek. :KK52: Bir de tek te satılan sütlü tatlılar çok güzel ve taze hem de fiyatına göre çok iyi. Yakında kilo alıcam sanırsam babam her akşam o tatlılardan getiyor. :KK56:

Kurabiyecizade marka kurabiyelerini tavsiye ederim.Susamlı simidi ve üzümlü sultanı çok güzeldir.sık sık alırım.kutusu da bitesiye kadar taze kalıyor.
Microfiber temizlik bezleri nasıl,fiyatlarını bilen varmı?

Kurabiyecizade marka kurabiyelerini tavsiye ederim.Susamlı simidi ve üzümlü sultanı çok güzeldir.sık sık alırım.kutusu da bitesiye kadar taze kalıyor.

temizlik bezleri güzel ben sürekli kullanıyorum hem pahalıda değiller kirlendiğinde atmaya kıyılıyor :KK42:

ben microfiber bezlerını kullanıyorum kalıtesı cok ıyı fıyatı tam olarak hatırlamıyorum ama diğer markalara gore cok uygun ...

bundan sonra hep bım den alısverıs yapmaya karar verdım
bazı seyler harıcınde cunku her marka yok
dunyanın seyını aldım cok uyguna geldı
lavasları var ya 12 lık olan fıyatı 2bucuk
bızım burda sarıyer markette aynısı 5bucuk
Holland Caramel Waffelsı daha once yıyordum sonra bulamadım sız soyleyınce gıttım aldım
gercekten cok cok guzel :KK56:

geçen cuma aldığım patates dilimleyici ikinci patateste kırıldı çöpe attım
10 liram çöpe gitti.. :KK58:

Eki Görüntüle 167869
kızlar bu yatak örtüsünü bim den aldım 35,90 .tam günlük birşey annem de alacak yarın eger bulamazsa ben verecegim kardeşimin çeyizine koyacak benim çok var zaten degişik olsun diye almıştım :KK9::KK9:
Eki Görüntüle 167870

bu hasır sepetleride aldım kendime 29,90 a çok iyi bence fıyatı sizce nasıllar:nazar::nazar:

hasır sepetleri bimdenmi aldınız? broşüründe bu ürünü göremedim ben. fiyatı çok uygunmuş gerçekten

BİMin ürünleri mükemmel çünkü ;

kaliteli markalar sadece bim adına üretiyor onları..

örneğin;
Berry sabunları okursanız arkasını evyap bim adına üretmiş yazar..

Sonra maden suları Karlıtepe özkaynak adına yazar..

sonra maden suları var ya hani özel elmalı gibi tek tek sattılar bir ara onları sırma üretiyor

tatlılar osmanoğlu'nun yani Mado

Geçen haftalarda CHefs diye bir markanın tenceresi, sütlüğü falan gelmişti. okudunuz mu kağıdını..?
aynen şöyle yazıyordu Mehtap tarafından BİM adına üretilmiştir..

dediklerim ve daha birrrrsürüsünü okuyabilirsniz paketlerin üstünde.

sonra şampuanları var ya Hem duru vardı bir ara hemde bimin kendi şampuanı arkasını okuyun DURUnun üreticisi evyap üretiyor. Daha hatırlayamadığım pek çok şey var.

aynı şey A-101 içinde geçerli A-101 deki peynirlerin üstünü okursanız EKİCİ PEYNİRCİLİK A-101 adına üretmiştir yazar.

parfümü kullanan var mı bende alıcam kokusu nasıl acaba bi de kalıcı mı
vanilyalı şekerli kokuları kullanamıyorum

baklavalık yufkadan börek tarifi soran arkadaşlar :92:
yufkanın arkasında tarifi var zaten
bende anlatayım isterseniz tabi..
tereyağı ve sanayağı karıştırıp eritiyoruz..
yağın içine süt yumurta kırıyoruz..bir yaprağı alıyoruz bu sosdan sürüyoruz heryerine
diğer yufkayı üstüne koyuyoruz sosdan yine sürüyoruz sonra ister peynirli kıymalı patatesli (ama en güzel peynirli oluyo :))
sonra rulo yapıp istenilen büyüklükte kesiyoruz.isterseniz kesmeyip pastanedekler gibi (kol böreği )
piştikden sonra dilimleyebilirisiniz.tabi sütene yumurata sarısı ve çörek tou :)

enfes oluyo özellikle ılık :KK56::KK56::KK56:

harika oldu teşekkürler canımmmm :KK66::KK66::KK64:

bime cuma günü alez geliyor çift kişilik alırım diye seviniyordum ama 150*200 boyutunda..

bizim yatağa küçük maalsef :84:

Bir parfüm gördüm BİM'de, dışı pembe ve dikdörtgen şeklindeydi. Elime sıktım, çok ferah bir kokosu vardı. Adına dikkat etmemişim. Öyle birşey görürseniz deneyin derim.

bende bimden 1 ay önce siyah babet aldım 10 tl ye:KK52::KK52::KK52:

trend de markofonide 35 tlden aşağı alamazsın aynısını:KK52: düz ve siyah babaet çok şık:KK52:

mevsimlik olsun dedim hemen aldım hatta gri rengini de anneme alıcaktık görünce almadık sonradan dedik alalaım bi gittik ki kalmamş:KK30:

bende bimden 1 ay önce siyah babet aldım 10 tl ye:KK52::KK52::KK52:

trend de markofonide 35 tlden aşağı alamazsın aynısını:KK52: düz ve siyah babaet çok şık:KK52:

mevsimlik olsun dedim hemen aldım hatta gri rengini de anneme alıcaktık görünce almadık sonradan dedik alalaım bi gittik ki kalmamş:KK30:

ben de o almayıp sonradan almaya gittiğinizde bulamadığınız grilerden aldım :KK52::KK52::KK52: önü tokalı :KK54:

önce evde kullanmayı düşünmüştüm sonra baktım çok rahat ve güsel artık dışarıda giyiyorum.. hakkkaten çok güzel ve 10 TLye terlik bile alamıyorsunuz:KK66:

umarım yine gelir :KK1:

ben de o almayıp sonradan almaya gittiğinizde bulamadığınız grilerden aldım :KK52::KK52::KK52: önü tokalı :KK54:

önce evde kullanmayı düşünmüştüm sonra baktım çok rahat ve güsel artık dışarıda giyiyorum.. hakkkaten çok güzel ve 10 TLye terlik bile alamıyorsunuz:KK66:

umarım yine gelir :KK1:

farklı renklerinden getirseler ben alacaktım ama gri siyah vardı
ne bileyim beyaz saks mavi fuşya falan olsa çok süper olurdu

X