Bilinçaltının Gücüyle Yiyip İçip Zayıfla...:)

Günün özeti;

Sahur:

Protein bakımından zengin peynir çeşitleri,likopen zengini domates,yağ eritme özelliği olan tereyağı,kan şekerini dengeleyen,uzun süre tok tutan ve hızla kilo verdiren kızarmış beyaz ekmek,yeşil çay,ezana yakın susuzluğu gideren,içine Kaya tuzu katılmış ayran,gün boyu tok tutan soğuk süt

İftar:

Metabolizmayı hızlandıran yoğurtlu şehriye çorbası, A vitamini bakımından zengin patates kavurması, sıkılaştırıcı özelliği olan zeytinyağlı yaprak sarması,enerjiyi yükselten salata,hücre yenileyici pide

İftardan bir müddet Sonra selülit giderici patlamış mısır

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

İyi geceler:)

Günün özeti;

Sahur:

Likopen zengini domates,protein bakımından zengin peynir çeşitleri ve haşlanmış yumurta,yağ eritici özelliği olan tereyağı,kan şekerini dengeleyen,uzun süre tok tutan ve hızla kilo verdiren kızarmış beyaz ekmek,yeşil çay, susuzluğu gideren,içinde Kaya tuzu bulunan ayran,gün boyu tok tutan soğuk süt

İftar:

C vitamini bakımından zengin kuru fasulye, sıklaştırıp incelten pirinç pilavı,enerjiyi yükselten salata, hücre yenileyici pide

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

İyi geceler

Günün özeti;

Sahur:

Protein bakımından zengin peynir çeşitleri, yine protein bakımından zengin,tereyağında pişmiş yumurta,likopen deposu domates,yağ yakma özelliği olan tereyağı,kan şekerini dengeleyen,uzun düre tok tutan ve hızla kilo verdiren kızarmış beyaz ekmek,yeşil çay

İftar:

İçinde B,E ve D vitamini bulunan mercimek çorbası,gençleştiren ısırgan,enerjiyi yükselten salata,sıklaştırıp incelten beyaz ekmek

İftardan birkaç saat Sonra ferahlık veren karpuz

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

Günün özeti;

Sahur:

Yağ eritme özelliği olan tereyağı,protein bakımından zengin peynir çeşitleri,yine protein bakımından zengin,tereyağında pişmiş yumurta,likopen zengini domates,organik köy ekmeği,yeşil çay

İftar:

İç organları temizleyen ayranlı çorba,B12 vitamini bakımından zengin kuru fasulye, metabolizmayı hızlandıran pirinç pilavı, hücre yenileyici domates soslu patates kızartması, kan şekerini dengeleyen,uzun süre tok tutan ve hızla zayıflatan beyaz ekmek

Günün olumlaması;
Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

Günün özeti;

Kahvaltıda oldukça vitaminli,enerjiyi yükseltecek,hızla kilo vermeyi sağlayacak besinler vardı.Bugünkü menüm, A vitamini bakımından oldukça zengin olan yağda yumurta,yumurtanın içinde de C vitamini deposu suçuk, sıklaştırıcı özelliği olan ve protein açısından çok zengin olan beyaz peynir/kaşar peyniri,uzun süre tok tutmayı sağlayan kaymak,çok hızlı yağ yakma özelliği olan tereyağı,domates/salatalık ve yeşil çaydan oluşuyordu. Aynı zamanda kan şekerini dengeleyen ve uzun süre tok tutan beyaz ekmeği de unutmasam iyi olur. Çok vitaminli ve faydalı bir kahvaltı olduğundan olsa gerek,çok hızlı doydum ve akşam yemeğine kadar hiç acıkmadım:rapci:

Akşam yemeğinde yarmadan yapılmış,mutluluk hormonu salgılayan soğuk ayranlı çorba, içinde b12 vitamini bulunan taze fasulye, en önemlisi de cildi güzelleştirip,vücudu sıklaştıran patates kızartması vardı.Akşamın sürprizi ise,doğum günüm olması hasebiyle bana alınan,vitamin bombası olan yaş pastaydı:KK71:Ama en fazla bir dilim yiyebildim.Daha çok yemem gerekirdi,ama çok doyurucu şeyler yediğim için çabuk doydum.En son omega 3 bakımından çok çok faydalı olan tuzlu çekirdekle finali yaptım:KK70:

Çok güzel ve sağlıklı bir gün geçirdim diyebilirim.Bu şekilde beslenmeye devam edersem,çok kısa bir zamanda hayalimdeki kiloya ulaşacağıma eminim:sampiyon:

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum
Herkese iyi geceler:halay:
Bayıldım topiğe :KK66: takipteyim. Ben de bu şekilde yapmak istiyorum bir okuyayım neler yapıyorsun.

Artık biraları içerken su gibi yağ yakıcı diyeceğim :) birayı çok seviyorum da.

Günün özeti;

Sahur:

Gün boyu tok tutan organik ekmek ve protein zengini peynirden yapılmış tost, bedeni ferah tutan ayran

İftar:

Enerji deposu cacık, çinko bakımından zengin patlıcan oturtma,hücre yenileyici salata,hızla zayıflatan pide

İftardan sonra selülit giderici tuzlu çekirdek,vitamin bombası yeşil erik

Günün olumlaması;
Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

bende beynin gücüne inananlardanım. Yıllar önce duymuştum böyle birşeyi. bir kaç kez denedim ama başarılı olamadım pek. yada fazlasıyla konsantre olmak gerekiyor sanırım. yinede deneyeceğim :)

bende beynin gücüne inananlardanım. Yıllar önce duymuştum böyle birşeyi. bir kaç kez denedim ama başarılı olamadım pek. yada fazlasıyla konsantre olmak gerekiyor sanırım. yinede deneyeceğim :)

Merhaba,hoş geldiniz:)
Sizin nezdinizde mavimli mavimli arkadaşımıza da cevap vermiş olayım.

Bilinçaltı temizliği yapmadan düşünce gücüyle bir şeyler yapmaya çalışmak biraz zor olabilir.Öncelikle çok mu kilolusunuz ya da hayatınız boyunca hep kilo vermeye mi uğraştınız? Öncelikle bunların sebebini bulup arınmanız lazım.Mesela ben aylar önce kilo konusunda bilinçaltımı temizlemeye çalıştığımda kıtlık duygusuyla karşılaştım.O duyguyu boşalttıktan Sonra kilo almam durdu ve kilom sabitlendi.Aylar Sonra bu topiği açtım,ilk hafta çok güzel kilo vermeye başladım.Ama maalesef bu sefer de farklı bir blokajla karşılaştım. Karşılaştığım blokaj,hayatta en çok istediğim şeyleri kolay elde edemeyeceğim yönündeydi. Bu blokaj sebebiyle normalde çok çok iyi çalışan bağırsaklarım çalışmamaya başladı. Yine bilinçaltı temizliği yapmaya çalıştım.Bağırsak problemimin tamamen hallolması 10-15 günümü buldu.Bu zorlu sürece rağmen iki kilo verdim. Tam her şey yoluna girdi tekrar kilo verişim hızlandı derken, bu sefer de doğal bir sürece girdim ve ödem topladım:))) İnşallah bundan Sonra her şeyin çok daha iyi olacağına inanıyorum.Umarım sizler de başarılı olursunuz...

Merhaba,hoş geldiniz:)
Sizin nezdinizde mavimli mavimli arkadaşımıza da cevap vermiş olayım.

Bilinçaltı temizliği yapmadan düşünce gücüyle bir şeyler yapmaya çalışmak biraz zor olabilir.Öncelikle çok mu kilolusunuz ya da hayatınız boyunca hep kilo vermeye mi uğraştınız? Öncelikle bunların sebebini bulup arınmanız lazım.Mesela ben aylar önce kilo konusunda bilinçaltımı temizlemeye çalıştığımda kıtlık duygusuyla karşılaştım.O duyguyu boşalttıktan Sonra kilo almam durdu ve kilom sabitlendi.Aylar Sonra bu topiği açtım,ilk hafta çok güzel kilo vermeye başladım.Ama maalesef bu sefer de farklı bir blokajla karşılaştım. Karşılaştığım blokaj,hayatta en çok istediğim şeyleri kolay elde edemeyeceğim yönündeydi. Bu blokaj sebebiyle normalde çok çok iyi çalışan bağırsaklarım çalışmamaya başladı. Yine bilinçaltı temizliği yapmaya çalıştım.Bağırsak problemimin tamamen hallolması 10-15 günümü buldu.Bu zorlu sürece rağmen iki kilo verdim. Tam her şey yoluna girdi tekrar kilo verişim hızlandı derken, bu sefer de doğal bir sürece girdim ve ödem topladım:))) İnşallah bundan Sonra her şeyin çok daha iyi olacağına inanıyorum.Umarım sizler de başarılı olursunuz...
Sağolasın :KK66:
Ben evlendikten sonra 30umda kilo almaya başladım eşimle akşam yemekleri dışarda yemeler derken. Sonra ikizlerimi doğurdum hamile iken çok az kilo aldım çünkü bilinçaltımı buna şartlamıştım. Doğumdan sonra çok aldım çünkü o şartlanmışlık yerini lohusalıkta çok kilo alacağım psikolojine bıraktı ve öyle de oldu. Şimdi bu kilolar gidecek önce lohusalık kiloları (5 kilo kaldı) sonra evlilik boyunca aldığım kilolar (15 kilo). Rejim bana göre değil bu bilinç altı işi kıvırabilirim biliyorum. Senden öğreneceklerim var elbette takipteyim.

Günün özeti;

Sahur:

Gün boyu tok tutan organik ekmekten ve protein zengini peynirden yapılmış tost

İftar:

E vitamini bakımından zengin mercimek çorbası, protein deposu tavuk, sıklaştırıp incelten mantı, hızla kilo verdiren pide

İftardan bir-iki saat Sonra vitamin bombası dondurma

Günün olumlaması;
Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

Merhaba hanımlar,

Yaklaşık iki yıldır bilinçaltıyla alakalı konularla ilgileniyorum.Pek çok şey öğrendiğimi ve zaman zaman hayatımda uyguladığımı belirtmek isterim.Ama bu uygulamalar zihinsel alanda olan uygulamalardı.Artık bilinçaltımın gücünü kullanarak somut bir şeyler yaşamak istiyorum.Buna da en uygun olan şey kilo vermek olacak benim için.

Öncelikle sizlere daha önceki kilo verme serüvenlerimden kısaca bahsedeyim.Bundan üç sene önce 79 kiloya kadar yükseldim.Benim için tam bir yıkımdı:kızgın:Sonrasında bir şekilde geçen sene yaz aylarına kadar diyetlerle,farklı farklı sporlarla 59 kiloya kadar inmeyi başardım.:KK54: Ama bir ara sporu bırakınca 6-7 kilo geri geldi.Bu durumdan çok sıkıldığım için öğrendiğim bir teknik vesilesiyle bilinçaltımda kilo alma sebebimi bulup onu boşalttım (boşalttığıma inanıyorum). Fakat sonrasında kilo vermek için hiç uğraşmadım.İstediğim gibi yiyip içtim.Sonuç: aylardır aynı kilodayım.Yani ufak tefek gramlar dışında hiç kilo almadım ve kilomu korudum.:KK6:

Şimdi artık mevcudun çok daha altına düşmek istiyorum.Ama ne tatlılardan,ne kızartmalardan,ne hamurişlerinden,ne dondurmalardan,ne de mantıdan vazgeçmek istiyorum.Yani sevdiğim şeyleri hayatımdan çıkararak zayıflayacaksam mevcut kilom bana yeter:KK12:Zayıflamasam da olur:KK70:İşin esprisi bir yana, hem sevdiğim yemekler hayatımda olsun, hem de ben sağlıklı ve incecik olayım.

Aslında bu topikte paylaşacağım uygulamayı bir defter alıp kendi kendime yapacaktım, ama sizlerle paylaşarak yapmak çok daha etkili olur diye düşündüm.Şunu önemle belirteyim,bu topik asla bir diyet topiği değil.Diyetin 'd' si olmayacak.Ben sadece bilinçaltımın gücünü somut olarak görmek istediğim için bu topiği açtım.Bana katılmak isteyen arkadaşlarım olursa severek katılımlarını kabul ederim:)

Şimdi sizlere uygulayacağım metodu anlatayım.Her ne olursa olsun yediğim her şeyi çok vitaminli ve kilo verdiren şeylermiş gibi yiyip, buna bilinçaltımı inandıracağım.Daha sonraki paylaşımlarımda bunu daha somut bir biçimde anlatacağım zaten.

Bugün benim 34. yaş günüm
Mevcut kilom:66.8 kg.
Boyum:162

İlk etapta hedefim 60 kg. olacak. Bir tartı günüm falan olmayacak.Kilo verdikçe buraya bildirim gireceğim. O yüzden iki gün sonra da bildirim girebilirim,on gün sonra da.

Eveet başlıyoruz,kendimi tehlikeli bir oyun içine girmiş gibi hissediyorum:KK17: Ama bir yandan da çok eğleniyorum:KK73::KK73:Haydi Bismillah diyelim.Akşama neleri nasıl yediğimi yazarım inşallah...

Hepimize kolay gelsin:halay:
Canım merhaba öncelikle başarılar diliyorum.
Peki bu kilo almamıza neden olan bilinçaltı kayitlarimizi nasıl tesbit ediyoruz?
Bu teknik kitapta mı acaba?

Teşekkürler

Canım merhaba öncelikle başarılar diliyorum.
Peki bu kilo almamıza neden olan bilinçaltı kayitlarimizi nasıl tesbit ediyoruz?
Bu teknik kitapta mı acaba?

Teşekkürler
Merhaba,hoş geldiniz :)

Benim bahsettiğim teknik Güneş Tan'ın Kaderini Değiştir kitabında yer alıyor. Aynı zamanda YouTube'dan da artt yi tanıtan videolarını takip edebilirsiniz.Hatta instagramda da takip edip kafanıza takılan konular için de soru sorabilirsiniz.Mutlaka cevap veriyor kendisi.

Aslında bilinçaltı konularında iyi bir alt yapıya sahip olsanız işiniz daha kolay olurdu.Bir kitapla tam da istenildiği gibi sonuç alınamayabilir. Mesela artt tekniğini öğrenene kadar iki yıl boyunca pek çok kitap ve yazı okudum. Epey bir bilgi birikimim oldu diyebilirim. Bu yüzden öğrendiğim tekniklerle kendime göre bir yöntem uygulayabiliyorum.Tıpkı bu topikte bahsettiğim yöntem gibi.İsterseniz aşağıda paylaştığım linkteki topiği okumaya başlayarak başlangıç yapabilirsiniz. Bilinçaltı konularında epey bir bilgi ve tecrübe sunacak size:)

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/duesuence-guecue-pozitif-duesuence-olumlamalar.825895/

Günün özeti;

Sahur:

Organik ekmekten ve protein zengini kaşar peynirden yapılmış tost

İftar: Demir vitamini bakımından zengin kara lahana çorbası, protein bombası kıyma kavurması, hızla yağları eriten domates soslu patates kızartması, gün boyu tok tutan organik ekmek

İftardan bir-iki saat Sonra hücre yenileyici tuzlu kurabiye, selülit giderici tuzlu çekirdek, ödem attırıcı sütlaç

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

Merhaba,hoş geldiniz :)

Benim bahsettiğim teknik Güneş Tan'ın Kaderini Değiştir kitabında yer alıyor. Aynı zamanda YouTube'dan da artt yi tanıtan videolarını takip edebilirsiniz.Hatta instagramda da takip edip kafanıza takılan konular için de soru sorabilirsiniz.Mutlaka cevap veriyor kendisi.

Aslında bilinçaltı konularında iyi bir alt yapıya sahip olsanız işiniz daha kolay olurdu.Bir kitapla tam da istenildiği gibi sonuç alınamayabilir. Mesela artt tekniğini öğrenene kadar iki yıl boyunca pek çok kitap ve yazı okudum. Epey bir bilgi birikimim oldu diyebilirim. Bu yüzden öğrendiğim tekniklerle kendime göre bir yöntem uygulayabiliyorum.Tıpkı bu topikte bahsettiğim yöntem gibi.İsterseniz aşağıda paylaştığım linkteki topiği okumaya başlayarak başlangıç yapabilirsiniz. Bilinçaltı konularında epey bir bilgi ve tecrübe sunacak size:)

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/duesuence-guecue-pozitif-duesuence-olumlamalar.825895/
Canım cevap için çok teşekkür ederim.
Evet pozitif düşünce, bilinçaltı vb konularla ilgili sayısız yazı, kitap vb okudum araştırdım.
Pozitif düşünce, düşünce gücü, bilinçaltının gücü, secret, beynin gizli güçleri bunlardan bazıları...

Sizin konunuz ilgimi çekti kendinizdeki bilinçaltınızdaki bazı şeyleri keşfetmiş olmanız çok güzel.

Tekrar başarılar dilerim.

Günün özeti;

Sahur:

Metabolizmayı hızlandıran çavdar ekmeğinden ve protein zengini beyaz peynirden yapılmış tost

İftar:

Hücre yenileyici cacık,yağ eritme özelliği olan mantı,enerji veren salata,protein bombası kıyma kavurması,hızla kilo verdiren pide

İftardan birkaç saat sonra mutluluk hormonu salgılayan sütlaç

Günün olumlaması;

Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

Günün özeti;

Sahur:

Tereyağında pişmiş,protein zengini yumurta,organik ekmek,yeşil çay

İftar:

Bedeni ferahlatan soğuk ayranlı çorba,vitamin bombası fırında pişmiş sebzeli köfte yemeği, hücre yenileyici lahana sarması,hızla kilo verdiren pide,cildi gençleştiren vişne hoşafı

İftardan bir-iki saat Sonra mutluluk hormonu salgılayan muhallebili kek, selülit giderici tuzlu çekirdek

Günün olumlaması;
Sağlıklıyım
İnceciğim
Çok güzelim
Enerji doluyum

X