BİLGİSİ OLANLAR VE YA BİR AVUKAT VARSA YARDIM EDEBİLİR Mİ? LÜTFEN.

Bunlar torpil olduğunu kanıtlamaz aldıkları kişiler kalifiye olabilir.
Başvuruda ilk sırada olsanız bile cvnizin doluluğu veya etkileyiciliği önemli olan

Yani yazmıyim diyorumda bu adama birinci çocuğu yaptın. İkinciyi niye yaparsınki? Şiddet hakaret varmış zaten eskiden. Tek çocukla daha kolay olurdu. Şimdi çalışamıyosun da. Babana gitmiyosun iş yok meslek yok. Ne diyelim? Kimse kimseye bedava para kalacak yer de vermiyor.

Ya baban, ya kocan. Durum bu.

İki çocuğumun arası bir yıl ama ilk zamanlar 4 yıl kadar böyle bir şeyler yoktu hemde hiç yoktu. Olsa zaten çocuk yapmazdım onun bilincindeyim iki tane çocuğum olsun biraz ele avuca gelince daha rahat çalışırım en azından bir daha çocuk yüzünden bölünmek zorunda kalmam işimden diye düşündüm. Zaten benim acım bana yetiyor biliyorum hayatın bedava olmadığını da sağolun hatırlattığınız için.

Bunlar torpil olduğunu kanıtlamaz aldıkları kişiler kalifiye olabilir.
Başvuruda ilk sırada olsanız bile cvnizin doluluğu veya etkileyiciliği önemli olan
Evet belki de öyledir. Bilmiyorum ama bana uygun olabilecek çalışma koşullarına bakıyorum yine de. Belki biraz sakin oturup iyi düşünerek plan yapmalıyım.

Ya sen bu ayıogluayi evde olsun diye niye olay yaratiyorsun ki. Kokorec mi yiyo b.k mu yiyor gitsin yesin. Neyse bununla gecmis olsun bir yerine bisey olmamis. Huyuna git azcik. Normalden daha iyi davran. Igrenc biliyorum ama daha yakın ol. Ve her gun daha fazla tırtıkla parasini. Uc bes uc bes koy kenara hazirlik yap. Her ne yapacaksan zaten hemen olmayacak o yuzden ne geçmişi düşünüp üzül ne gelecegi düşünüp umutlan. Şimdide yasa. Simdi canin acimiyor bak. Düşünüp üzülme. Senin canını yakacak bir bahane verme okuzun eline. Dedigim gibi su lazim bu lazim de al koy kenara.

Yani madem hicbir cikis yolu yok bari adamla tartismayin da dovmesin. En azindan daha beter olmasin ortam. Tek cozum bu gibi. Onunla arani iyi tutmaya caliscan alternatif olmadigina gore...

Çok güzel nasihatte bulunmuşsunuz teşekkür ederim. Evet aslında banane aptallık bende dediğiniz gibi ne b.k yerse yesin ama çenemi tutamadım bende zararı gene ben gördüm. Çok doğru konuşmuşsunuz çok sağolun.

Çok şaşkınım. Avukat şiddet gören kadına nasıl evden çıkma der. Siz yanlış anlamış olabilir misiniz?

Çok şaşkınım. Avukat şiddet gören kadına nasıl evden çıkma der. Siz yanlış anlamış olabilir misiniz?
Hayır evden çıkınca polisi aayıp çıkmak gerekiyormuş oliste öyle dedi. Ve sığınma evlerinde kalmayı istemediğim için birde ailemin yanına gidemediğim için en iyi yol polisi arayıp çıkarsın ya da ses kaydı herhangi bir delil olsun elinde dedi mutlaka

Acaba çocuklarınız gerçekten babalarına mi düşkün yoksa iç güdüsel olarak iyi davranırsam iyi davranır diyerek yüzünemi gülüyor çocuklar eşinizin
Hayır ciddi anlamda çok düşkünler içten bağlılar yani herşeyini onunla paylaşırlar ama ben buna seviniyorum çünkü ben babasız büyüdüm sayılır daha doğrusu babam dostunun çocuklarına bakardı diyelim öyle yokluklar da gördüm ki böyle şeyleri benim çocuklarımda yaşar diye kokup gidemiyorum belki de içimde hep bir eziklik yer etmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…