BİLGİSİ OLANLAR VE YA BİR AVUKAT VARSA YARDIM EDEBİLİR Mİ? LÜTFEN.

Marketler var başvurdum ama 3 yıl kadar oldu arada gidip bakıyorum şimdi söylemek istemiyorum ama benden sonra baaşvurduğuna emin olduğum bir kesimden alınmış çalışanlar. Torpil olduğuna emimim. Diyaliz merkezi açılacaktı daha bitmesine 6 7 ay varken duyduğum gibi iş başvurusuna gittim çoktan hazır dediler çalışacak elemanlar.
Bunlar torpil olduğunu kanıtlamaz aldıkları kişiler kalifiye olabilir.
Başvuruda ilk sırada olsanız bile cvnizin doluluğu veya etkileyiciliği önemli olan

Yani yazmıyim diyorumda bu adama birinci çocuğu yaptın. İkinciyi niye yaparsınki? Şiddet hakaret varmış zaten eskiden. Tek çocukla daha kolay olurdu. Şimdi çalışamıyosun da. Babana gitmiyosun iş yok meslek yok. Ne diyelim? Kimse kimseye bedava para kalacak yer de vermiyor.

Ya baban, ya kocan. Durum bu.

Yani yazmıyim diyorumda bu adama birinci çocuğu yaptın. İkinciyi niye yaparsınki? Şiddet hakaret varmış zaten eskiden. Tek çocukla daha kolay olurdu. Şimdi çalışamıyosun da. Babana gitmiyosun iş yok meslek yok. Ne diyelim? Kimse kimseye bedava para kalacak yer de vermiyor.

Ya baban, ya kocan. Durum bu.
İki çocuğumun arası bir yıl ama ilk zamanlar 4 yıl kadar böyle bir şeyler yoktu hemde hiç yoktu. Olsa zaten çocuk yapmazdım onun bilincindeyim iki tane çocuğum olsun biraz ele avuca gelince daha rahat çalışırım en azından bir daha çocuk yüzünden bölünmek zorunda kalmam işimden diye düşündüm. Zaten benim acım bana yetiyor biliyorum hayatın bedava olmadığını da sağolun hatırlattığınız için.

Bunlar torpil olduğunu kanıtlamaz aldıkları kişiler kalifiye olabilir.
Başvuruda ilk sırada olsanız bile cvnizin doluluğu veya etkileyiciliği önemli olan
Evet belki de öyledir. Bilmiyorum ama bana uygun olabilecek çalışma koşullarına bakıyorum yine de. Belki biraz sakin oturup iyi düşünerek plan yapmalıyım.

Ya arkadaşlar ne olur bana bişey söyeleyin ALLAH aşkına yalvarırım benim de derdim çok nerden başlasam bilmiyorum. Akşam eşim olacak öküz le kavga ettik dedim ya kendisi sinirli yapıdadır dövdü beni yine hemde çok elleri kırılsın inşallahh. Konuya gelince bu öküz bir hafta gece bir hafta gündüz çalışıyor zaten ek işte yaptığı için çok fazla evde duramıyor birde kahve de falan zaman geçiriyor. Neyse buraya kadar tamam diyelim. Evde olduğu her akşam bunun halasının bir oğlu var bekar 30 31 yaşlarında falan 10.00 10.30 gibi işten çıkar bunu arar gel kokoreç yiyelim falan ben de artık akşam sinir oldum birden fevri bir şekilde atıldım bir tek orda kabahatim var biliyorum " ya bu seni her akşam aramak zorunda mı sinir oluyorum arttık illa kojoreç yemek istiyorsan bizimle git falan"bu sinir oldu işte " ben çocuk muyum? o benim kardeşim sana mı sorcam? ben çocuklar uyuyunca gidiyorum" falan bir sürü şey. Bu arada çocuklarla ilgilidir. Benimle ben iyiysem ilgilidir ama 10 yıllık evliliğimiz de çok gereksiz yere hep başkaları yüzünden kavga hakaret ve şiddet gördüm. Sonra ben ellerimi kaldırıp tamam karışmıyorum ne yaparsan yap diye mutfağa gittim. Küçük kızım ağlamaya başladı. Bu da hırsla ve öfkeyle mutfağa gelip "sen bana çocukların yanında nasıl saygısızlık yaparsın bak senin yüzünden çocuk ağlıyor" diye beni dövmeye başladı. Tabi bu arada şiddet hakaret küfür anneme küfürler falan. İçeri girdiğinde bu sefer çocuklar daha çok ağlıyordu beni dövdüğünü anlamışlar yine. Çocuklarla geri geldi bak ben annenizi dövmedim diye. Ben de "bişey yok kızım ben kolumu çarptım" dedim. Bu sefer çocukları içeri götürüp kapılarını kapatıp daha fazla şiddet ve hakaret uygulamaya başladı. "Ben sana karışıyor muyum lannn bidaha sen de bende izin almadan bir yere git senin ananı s...ker miyim s..kmez miyim gör" dedi. Çok fena oldum "nasıl laf o öyle ben çocuklarla her gittiğim yeri sana söylemeye mecbur değilim" dedim. Hadi yapta diye tekrar o ayıp cümleleri tekrarladı. Ya xx "ben artık istemiyorum bana bu lafları söyleyip beni döven bana tekme atan bir adamın yüzüne bakmayı" dedim. "S***** G** (Defol) babanın evine" dedi. "Neden ben gideyim sen git" dedim. Ama bu arada hatırlayıp yazamadığım bir sürü hakaret var yani kafam karma karışık o yüzden yazamıyorum. "Bundan sonra bana karılık yapma istemiyorum" dedi. Ben de salak gibi o sinirle sanki onu umursarmış gibi"ne yapacaksın gidip o... larla mı yatacaksın" dedim. Salak ben, aslında hiç söylenecek laf değil banane hayvandan. O an ne dedi tam hatırlamıyorum ama" sen ve senin gibilerine yapmadığım kabahat" gibi birşeyler söyledi. "Tamam o zaman çocukları sana bırakacak değilim çocukları alıp gidiyorum bu kadarı fazla" dedim. "Beni katil edersin sen mezara ben hapise çocuklar yetimhanede büyür" dedi. Aileme bir sürü laflar etti. "Artık gözümde saygın sevgin değerin kalmadı" falan dedi. Ben de "seninde kalmadı, biz zaten sevgimizi saygımızı kaybettik saygının olmadığı yerde sevgi de olmaz ki" dedim. "Git o zaman hükümet orda aç boşanma davası" dedi. "Bana neden bırakıyorsun sen aç" dedim. Ya daha bir sürü şey, yazmadan önce hepsi aklımdaydı ama hepsi karıştı. Ne olur bana birşeyler söyleyin yalvarırım. Size baştan cevap vereyim ailene söyle diyenler olacak ailem zaten bunun 100 katı problemli. Annem dün kayboldu neyseki bulundu. Babam bizi hiç sevmiyor zaten böyle evliliklerimizin sorumlusu o. Kız kardeşiminde benden farkı yok. Çalış diyenler olacak ama çocukları bırakabileceğim kimsem yok ve burası küçük bir yer erkeklere iş yok benim bulmam da çok zor. Polise gitmeyi düşünüyorum ama herşey daha sarpa sarar biliyorum çocuklar çok üzülür babalarına da düşkünler. Ne yapsam bilemedim. İnanın cahil değilim rahatımdan durmuyorum bu evde ama çok çaresizim yemin ederim.

Ya sen bu ayıogluayi evde olsun diye niye olay yaratiyorsun ki. Kokorec mi yiyo b.k mu yiyor gitsin yesin. Neyse bununla gecmis olsun bir yerine bisey olmamis. Huyuna git azcik. Normalden daha iyi davran. Igrenc biliyorum ama daha yakın ol. Ve her gun daha fazla tırtıkla parasini. Uc bes uc bes koy kenara hazirlik yap. Her ne yapacaksan zaten hemen olmayacak o yuzden ne geçmişi düşünüp üzül ne gelecegi düşünüp umutlan. Şimdide yasa. Simdi canin acimiyor bak. Düşünüp üzülme. Senin canını yakacak bir bahane verme okuzun eline. Dedigim gibi su lazim bu lazim de al koy kenara.

Yani madem hicbir cikis yolu yok bari adamla tartismayin da dovmesin. En azindan daha beter olmasin ortam. Tek cozum bu gibi. Onunla arani iyi tutmaya caliscan alternatif olmadigina gore...

Ya sen bu ayıogluayi evde olsun diye niye olay yaratiyorsun ki. Kokorec mi yiyo b.k mu yiyor gitsin yesin. Neyse bununla gecmis olsun bir yerine bisey olmamis. Huyuna git azcik. Normalden daha iyi davran. Igrenc biliyorum ama daha yakın ol. Ve her gun daha fazla tırtıkla parasini. Uc bes uc bes koy kenara hazirlik yap. Her ne yapacaksan zaten hemen olmayacak o yuzden ne geçmişi düşünüp üzül ne gelecegi düşünüp umutlan. Şimdide yasa. Simdi canin acimiyor bak. Düşünüp üzülme. Senin canını yakacak bir bahane verme okuzun eline. Dedigim gibi su lazim bu lazim de al koy kenara.
Çok güzel nasihatte bulunmuşsunuz teşekkür ederim. Evet aslında banane aptallık bende dediğiniz gibi ne b.k yerse yesin ama çenemi tutamadım bende zararı gene ben gördüm. Çok doğru konuşmuşsunuz çok sağolun.

Bir yazımda sığınma evleri ile ilgili yorum yaptım da araştırıp gidemiyoruz ki oraya o anda nerde boş yer varsa praya gönderiyorlar seni zaten avukat evden kesinlikle çıkma dedi eğer dayanamazsan polisi ara öyle çık dedi. Bir de maddi olarak bir yerlere gelince benim için daha avantajlı olurmuş falan işte.

Çok şaşkınım. Avukat şiddet gören kadına nasıl evden çıkma der. Siz yanlış anlamış olabilir misiniz?

Çok şaşkınım. Avukat şiddet gören kadına nasıl evden çıkma der. Siz yanlış anlamış olabilir misiniz?
Hayır evden çıkınca polisi aayıp çıkmak gerekiyormuş oliste öyle dedi. Ve sığınma evlerinde kalmayı istemediğim için birde ailemin yanına gidemediğim için en iyi yol polisi arayıp çıkarsın ya da ses kaydı herhangi bir delil olsun elinde dedi mutlaka

Acaba çocuklarınız gerçekten babalarına mi düşkün yoksa iç güdüsel olarak iyi davranırsam iyi davranır diyerek yüzünemi gülüyor çocuklar eşinizin
Hayır ciddi anlamda çok düşkünler içten bağlılar yani herşeyini onunla paylaşırlar ama ben buna seviniyorum çünkü ben babasız büyüdüm sayılır daha doğrusu babam dostunun çocuklarına bakardı diyelim öyle yokluklar da gördüm ki böyle şeyleri benim çocuklarımda yaşar diye kokup gidemiyorum belki de içimde hep bir eziklik yer etmiş

X