biktim artik..evlendim bittim!

sen sustukça o konusur
bende karşı gelemem ama bu kadarını yapsaydı ben susmazdım
o konustukça iki katını konusurdum
beğenmedi mi kendi yapsın o zaman yemekleri
kıyafet konusunda eşin gülecek sen kriz gecireceksın öylemi
ben sinir krızı gecıreceğime evden giderdim kayınvalidem de oracıkta rahat ederdi
Allah ıma büyük konusmuş olmayayım :1closedeyes:
ama bütün kabahatı kvalidende değil eşinde buluyorum
oğlundan alıyor rahatlığı :kızgın:

bence yaptıklarına siz değil eşiniz cevap versin.
çünkü size daha çok müdahale eder...huzursuzlugun fazlası size yansırr
siz eşinizle konuşup rahatsızlıgınızı dile getirin...

Eşiniz hatalı tüm hata onda..sessiz pısırık ama size bagırıyormuş..sabredecek ,kanıksayacaksınız bu durumu baska care yok..ama her dediğini yapmayın...istediginiz gibi giyinin cevabını da verin...eşiniz annesinin istedigi gibi giyindiginizde gülecegine adam olup annesini sustursaymış daha iyi olurmuş.

yediği yemeğin içine bolca ishal hapı at hergün tıkılıp kalsın tuvalette sesi soluığpu kesilsin...aaaa Allah yarattı demeyeceksin aldıklarını kafasına geçireceksin

arkadaslar cok zor durumdayim 4 senelik evliyim 6 aylik bi bebegim var 4 senedir kayinvaldemle gecinemiyoruz.sürekli esimi bana karsi dolduruyo.evime geliyo temizligimi begenmiyo yemegimi begenmiyo sürekli herseyime karisiyo.beni tam bi gelin gibi görmek istiyomus abuk sabuk kiyafetler aliyo bunlari zorla giydirmeye calisiyo.ben gayet hos ve modern bi kadinim esim ve cevremdekiler giyim tarzimi begenirler.tam yasima uygun modern süslü bakimli biriyim.ama o begenmiyo hic biseyimi sürekli beni asaliyo kendimme olan güvenim gitti,senin giydiklerini üstüme bile gecirmem diyo,gündüz bi komsuya gidelim tasli tuslu ayakkabilarini giy,simli elbiselerinden giy yaa karsi komsuyada giderken gece kifetimi giyilir yaa..sinirden ölcem 4 senedir biktimm evlendigime bin pismanim esim cok sessiz biri annesine cevap veremiyo.bisey olsun hemen bana kiziyolar kayinvalde hep sucsuz.bi kere onun istedigi gibi giyiniyim bakalim napcak dedim 1 hafta denedim ama cok mutsuzum hic benim tarzim diil esim gülmekten öldü ben sinir krizleri geciriyorum tabii.daha neler neler bosanmaya kalktim esimi terkettim yalvar yakar geri döndürdü beni bidaha böle seyler olmicak söz dedi ama hic sözünü tutmuyo.artik hayattan bile zevk alamiyorum kayinvaldem ve arkadaslari beni yedi bitirdi.yani kaynana 1 degil cokk....

canım istersen şöyle bişey yap.. sabahtan kayınvalidene git.. kayınvalidenin istediği gibi giyin..eşinde zaten hoşlanmıyormuş bu giyim tarzından..akşam gelincede annesinin yanında sana " bir daha böle giyinme, hiç yakışmamış, senin eski giyim tarzın daha hoş" falan desin.. tabi bu durumu önceden eşinle ayarlayınsengözlerimebaksanab belki o zaman annesi de bir daha sana karışmaz, ne de olsa oğlu öle giyinmeni istememiş olacak artık.. inşallah sorunlarınızı en kısa zamanda çözersiniz.. mutluluklar canıma.s.

Kim ne derse desin bütün iş kocada bitiyor. Bunu bilir bunu söylerim. Eşiniz sizi ezdirmeyecek, eğer annesini bu konuda uyarmıyorsa suç kayınvalidenizde değil, sizi ezdiren eşinizdedir.

X