Bıktım artık..Bunun için mi evlendim!!!

Hep sevgili kalsaydik keske :)

Ben hic yapmazdim iş çalışıyorum diye eve gelince dünyanın en büyük işini yaptim havasinda olurdum. Hey gidi gunler

Boşa gitsin hiç çekme

No mesaj

Eklentiler

• IMG_20171029_184637.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:
madem öyle ben işten cıkcam cocukla evle hem iş cok geliyor de. Bak para ekilcegini duyunca nele r olur

Altinlar konusunda konustum cok ama kiyameti koparmadim keske koparsaymisim. Bisey yapsin diye bekledim eşimde zaten annesine bulasmaya korktu lafını yapmicam dedi. Hakkimi helal etmiyorum gün gelicek dicem zaten bunlari hepsine.
Boyle konular gorunce uzuluyorum. Benimde kv almisti altinlari daha dogrusu biz balayina gidecegiz diye kendim hepsini odunc verdim ve geri alamadim. Sebebi siz harcarsiniz ki kadin yerden goge hakliymis. Biz o borcu calistik odedik,hazir para var deseydik kenarda biseyimiz kalmayacakti.1bucuk 2 sene sonra da altinlarla araba aldik. Bence kvnize eger o altinlara konmayacaksa, kendine harcamayacaksa kizmayin. Sizin iyiliginize yapiyor,harcamayacagim bende dursun diyorsaniz da hirsiz bahanesiyle alip bankaya koyun.
Ev isleri konusuna gelince, esim de ilk sene oyleydi hatta ustune hizmet bekliyordu. Yorgun oldugunu ona goster, islere yetiseme,uyuyup kal,guclu erkegim sen yaparsin ayagina gaza getir adami. Ben isin yanisira ustune masaj da yaptiriyorum kendime Yalniz calisirken iyiydi de simdi dogum sonrasi evdeyim,artik ise cok karismiyor. En azindan cocuklarla ilgileniyor bende kafa dinliyorum diyip kendimi sakinlestiriyorum

Maalesef benim kv böyle bir sebepten almadı. Eşim evliligimizin ilk haftasi istedi basbar bağırdı telefonda. Onun taktıklarıymis zamaninda geri gelmis. Oyle olsa bile bizim akrabamiz arkadasimiz yokmuydu. Borcla herseyi kendimiz yaparak evlendik. Ama fazla fedakarlık iyi birşey değilmiş.

Ilk hafta parasiz kaldik borc aldık. Gerisini siz düşünün

Ben çalışmadığım halde eşim ortak yapar benle herşey i sadece yemek yapmaz bide onu yapsaydı ah ne güzel olurdu :)
Siz işte ev de kendinizi yıpratın diye mi meslek sahibi oldunuz .kıymetinizi siz bilmezseniz kimse bilmez ki.calisiyosun ki o paranı keyfin rahatın için harca tamam birikim de lazım ama sen yipraniyosun

Neyse artık olan oldu diyorum bu mevzular icin ama birde böyle bir yük binince -üstüme titresin diye beklerken- cok üzülüyorum .

Böyle olanları duyunca bayılıyorum. Massallh Allah bozmasin.

Derhal bir yardımcı buluyorsun. Kocaya fikir sakın sorma. Karsı cıkarsa da bi müddet çalışmıycam o zaman dersin. Ben kadınların kendini bu kadar yıpratmasını anlamıyorum.
Ben de calışıyor um ama evlenince iş değiştirdim yrm gn çalışıyorum üstelik evde bebek varken de devamlı kadın geliyordu. Şimdi daha büyüdüler ama ev işlerine arada bile olsa gelen biri var. Biz herkül değiliz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…