Bihterin masali saci anketi çok önemli ⚠️

Bihterin masali saci derken hangi ifadeyi kullanıyorsunuz?

• Bihterin masalı

OY: 93 47,4%
  • Bihterin maşalı

OY: 103 52,6%

• Ankete Katılan
    196
Ama ankette yanıltma var. Konuyu bilmeyenler anlayamıyor.
Tamlamayı bozduğunuz için havada kalmış. Bu haliyle insanlara "bihterin masalı" daha anlamlı gelmiş. "Bihterin maşalı" ne diye far görmüş tavşan gibi bakıyorlardır. Saçı ekleyince her şey ortaya çıkıyor😂
İtiraz ediyorum hakim bey✋🏻

Tamlamayı bozduğunuz için havada kalmış. Bu haliyle insanlara "bihterin masalı" daha anlamlı gelmiş. "Bihterin maşalı" ne diye far görmüş tavşan gibi bakıyorlardır. Saçı ekleyince her şey ortaya çıkıyor😂
Algı operasyonu hep işte.

Hadi kızlar geriye düşmeyelim bu bir iktidar davasıdır biz yani icinizden biri sizin gibi düşünüyoruz masal diyoruz maşa diyenler malum zengin kesim hergun maşa yapıyorlar saçlarına bizi ezdirmeyin hakkımızı savunun siz kadınlara inancım tamdır ✊
Kiz ne maşası, benim saçlar kuş yuvası gibi şu an. Neticede Bihter degilim 😂😂

Yeminle doğru😍

Konunun başrolü nicke baktığımızda tamda masal anlamı çıkıyor 🤷
Bihterin masali saci nickin tam yazilimi itirazın red edildi ✊

Sen masali bırak saci anlamamissin lütfen etkileme yapmayalım 🤣
Saçı yazmamışsın ne anlatıyorsun yav her tutanağa itiraz etmeyin, sizi mantıklı olmaya davet ediyorum.
Bak ikinci tura kalırsa Ednan beyi destekleriz.
Beşir'i YSK başkanı yaparız, Cemile'yi först leydi... Neyse bu kadar tehdit etmiyim.
Oy da kullanmıyorum.
Bu seçim iptal olmalı.

O zaman ankete de "bihterin masalı saçı" ve "bihterin maşalı saçı" yazmanız gerekirdi.
İtiraza red reddedildi😂
Dun geceki konunun devamı olarak o durumu çalıp anket başlattım isteyen orayı inceleyip oy kullanabilir ankete müdahil olmayalim 😒

Saçı yazmamışsın ne anlatıyorsun yav her tutanağa itiraz etmeyin, sizi mantıklı olmaya davet ediyorum.
Bak ikinci tura kalırsa Ednan beyi destekleriz.
Beşir'i YSK başkanı yaparız, Cemile'yi först leydi... Neyse bu kadar tehdit etmiyim.
Oy da kullanmıyorum.
Bu seçim iptal olmalı.
Konunun sahibi nicki olduğu gibi yazarak oylama başlatıldı.
İtirazınız red edildi duygu durumu saci adında adamı düşünen kadının aklı sağlık raporunu talep ediyorum 👌

X