Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Köpekten daha azilisin. Lan saldırıya uğradım kaşar. Bunun bir anlamı yok mu
Düzgün konuş be.
Seviyeye bak, sevgisiz saygısız.
Kocan sana koltuğa verdiği değeri vermiyor diye bütün bu kudurmaların, hepimiz anladık sende bunu çok iyi biliyosun.
Kötü söz sahibine aittir.

Twitterda baslık mı acsak burdaki kadinlar yeter tt yapmaya evinden bi aldırsınlar bakim bu pisliği
ben bu kadını tüm türkiyeye rezil edeceğim. kesin. buluruz birlikte bi yolunu,sinirimiz geçsin de bi.
Beğenmedime basacaktım tabi ki, yanlışlık olmuş.
tahmin etmiştim,sizin gibi naif bir ruhtan aksini beklemek saçma olurdu zaten ♥️
Neyse siz çıldırın. Çok şükür köpek diye bir derdim kalmayacak artık.
sen bekle,korkunu ta buradan görüyorum ben senin. tutuştun değil mi? (hadi küfret bekliyorum)

senin son iyi anların. bu lafların hepsini bir bir yiyeceksin.

hanımefendi,bak büyük söz veriyorum,sizi tüm sosyal medyada rezil etmezsem, bana da yazıklar olsun!

bakın ahdim var ,tüm Türkiye sizi tanıyacak,. bekleyin siz. öyle kolay yırtamayacaksınız bu işten. o lafları bir bir yiyeceksiniz.
Seni yerim. Beni turkiyeye rezil edecek kişi daha doğmadı. Çiğ çiğ yerim.kuru tehditini götüne sok.cunku ben yaparım.

Bence kesınlıkle bizimle dalga geciyor bu profil.
Gecenki o kadar olaya rağmen bunu yazıyorsa ya kötülükten beslenen biri yada cıddı psikolojik sıkıntıları var.
Hayır sıkıntın varsa da git tedavi ol yada bi yerden atla.
Hayvanlarla alıp veremediğin nedir?

Bir hayvansever olarak dehşetle okudum bu mesajı geçen günde aynı tepkiyi vermiştim mesajınıza..can onlar can..korkabilirsiniz anlıyorum ama can yakmak nedir işte orasını anlayamıyorum...elektro şok yerine mama taşıyın yanınızda daha çok iş görür..Belliki açlar ..dökün önlerine karınları doysun kimseye saldırmazlar
Bir canlının karnını doyurmak kadar mükemmel bir his + huzur yok bu 3 günlük ölümlü dünyada...
Biraz empati biraz merhamet lütfen..zor değil

Diğer konusunda birine '' Senin hayatında kötü giden birşeyler var. '' demiş. Ne kadar komik, değil mi?
Kocasına da birşey diyemiyorum artık.
Ne yaşasa içinden böyle bir kötülük çıkmaz insanın.

Dinsizin hakkından imansız gelmiş.
Bir NilMeSeKer NilMeSeKer olamasakta idare edilir artık :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X