Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
inşallah karnimdaki bir köpeğe yem olur da o zaman öldürülen insanları anlarsın
Defol git bu siteden ...
Bir de hamile olacaksın yani anne olacaksın sen ha insan olmadan...
Tez zamanda belanı bul inşallah !!
Sokak köpeği kadar değer görmemenin kuyruk acısı mi bu !!!

Köpekten daha azilisin. Lan saldırıya uğradım kaşar. Bunun bir anlamı yok mu
hanımefendi,bak büyük söz veriyorum,sizi tüm sosyal medyada rezil etmezsem, bana da yazıklar olsun!

bakın ahdim var ,tüm Türkiye sizi tanıyacak,. bekleyin siz. öyle kolay yırtamayacaksınız bu işten. o lafları bir bir yiyeceksiniz.

Biber gazı yasak değil gatsby. Av malzemeleri satan mağazalarda var.
Türk Ceza Kanunun 6’ncı maddesi çok nettir. TCK’nın 6’ncı maddesinin F bendi silah deyiminde, 'Ateşli silâhlar, patlayıcı maddeler, saldırı ve savunmada kullanılmak üzere yapılmış her türlü kesici, delici veya bereleyici alet, saldırı ve savunma amacıyla yapılmış olmasa bile fiilen saldırı ve savunmada kullanılmaya elverişli diğer şeyler' dedikten sonra, yakıcı, aşındırıcı, yaralayıcı, boğucu, zehirleyici, sürekli hastalığa yol açıcı nükleer, radyoaktif, kimyasal, biyolojik maddeler. Yani bu bizim iç hukukumuzda biber gazı silah demek. Örneğin bir kimseyi biber gazıyla yaraladığınızda bıçakla veya ateşli silahla yaralamış gibi bir rejime tabi tutulursunuz. Biber gazıyla işlenmiş bir suç, bizim iç hukukumuzda silahla işlenmiş sayılıyor. Dolayısıyla bir kimseyi ateşli silahla, bıçakla ya da biber gazıyla yaralarsanız kasten yaralama suçunun nitelikli hali söz konusu”

Alıntı

Karnı tok hiç bir hayvan türü insana zarar vermez.
Bence bu da doğru değil, hayvanlar bazen saldırganlaşıyorlar. Mesela geçen sene olması lazım, ayakkabı bağcığım açılmıştı bağlamak için durdum. Oto galerinin önüydü, adamların da pitbullu vardı. Hiç görmedim köpeği ben. Eğildiğim için mi bilmiyorum bana doğru koşmuştu, bağlıydı ama çok az bir mesafe vardı yani aramızda. Bir iki adım yakın olsam ısırabilirdi muhtemelen. Aç olduğunu sanmıyorum.

Horoz cinsel organı kadar beyni olanların,
at cinsel organı kadar laf dalaşına girip, beddua etmesi yeni moda...
Çok arıyor musun bunları ciddiyim mesajlarını okurken ne demek istiyor diyp şöyle bir dk düşünüyorum. Neyse ki çözüyorum 🤪

Konu sahibini nereye nasil sikayet ederim lutfen bilen yazsin arkadaslar. Bu kadın zarar verecek köpeklere
Yöneticiler Ip’sini görebilir. Cidden kimliğini tespit etmek lazım bunun.
Karakola şikayet etsek bir sonuç elde edebilir miyiz bilmiyorum.

Yahu bu yer nerede ola ki köpekler yemiş yutmuş ısırmış adeta katliam yapmış allahın bir görevlisi yetkilisi çıkıp bir şey yapmamış neresi burası massai Mara mı arizona çölü mü bu kadar abarttınız yok bebekleri yediler ısırdılar kıtladılar kimse bi önlem almıyor mu zarar vermekten başka
Hep öyle olur zaten sanarsın sırtlan 🤦🏼‍♀️

Bence kalbi leş olan sensin. Bir Çok insan öldü yaralandı isirildi.rahatca evinden çıkamıyor ama bu düzene çanak tutuyorsunuz.zarar görmedikçe fikriniz degismeyecek. insallah ölen bebeklerin ahi tutar
Tahin Helva Tahin Helva gerçekten bu yorumu beğenmiş olamazsınız,eliniz çarptı değil mi?

Türk Ceza Kanunun 6’ncı maddesi çok nettir. TCK’nın 6’ncı maddesinin F bendi silah deyiminde, 'Ateşli silâhlar, patlayıcı maddeler, saldırı ve savunmada kullanılmak üzere yapılmış her türlü kesici, delici veya bereleyici alet, saldırı ve savunma amacıyla yapılmış olmasa bile fiilen saldırı ve savunmada kullanılmaya elverişli diğer şeyler' dedikten sonra, yakıcı, aşındırıcı, yaralayıcı, boğucu, zehirleyici, sürekli hastalığa yol açıcı nükleer, radyoaktif, kimyasal, biyolojik maddeler. Yani bu bizim iç hukukumuzda biber gazı silah demek. Örneğin bir kimseyi biber gazıyla yaraladığınızda bıçakla veya ateşli silahla yaralamış gibi bir rejime tabi tutulursunuz. Biber gazıyla işlenmiş bir suç, bizim iç hukukumuzda silahla işlenmiş sayılıyor. Dolayısıyla bir kimseyi ateşli silahla, bıçakla ya da biber gazıyla yaralarsanız kasten yaralama suçunun nitelikli hali söz konusu”

Alıntı
Biber gazı yasakçünkü AVM girerken almıyorlar hatta el koydular benimkine orada güvenlik söylemişti bana da

hanımefendi,bak büyük söz veriyorum,sizi tüm sosyal medyada rezil etmezsem, bana da yazıklar olsun!

bakın ahdim var ,tüm Türkiye sizi tanıyacak,. bekleyin siz. öyle kolay yırtamayacaksınız bu işten. o lafları bir bir yiyeceksiniz.
Twitterda baslık mı acsak burdaki kadinlar yeter tt yapmaya evinden bi aldırsınlar bakim bu pisliği

Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

- “Vaktiyle bir adam yolda giderken çok susadı. Bir kuyu buldu ve içine indi; su alıp dışarı çıktı. Bir de ne görsün, bir köpek, dili bir karış dışarıda soluyor ve susuzluktan nemli toprağı yalayıp duruyordu. Adam kendi kendine “bu köpek de tıpkı benim gibi pek susamış” deyip hemen kuyuya indi, mestini su ile doldurdu ve mesti ağzına alarak yukarıya çıktı ve köpeği suladı. Onun bu hareketinden Allah Teâlâ hoşnut oldu ve adamı bağışladı.”

Bence bu da doğru değil, hayvanlar bazen saldırganlaşıyorlar. Mesela geçen sene olması lazım, ayakkabı bağcığım açılmıştı bağlamak için durdum. Oto galerinin önüydü, adamların da pitbullu vardı. Hiç görmedim köpeği ben. Eğildiğim için mi bilmiyorum bana doğru koşmuştu, bağlıydı ama çok az bir mesafe vardı yani aramızda. Bir iki adım yakın olsam ısırabilirdi muhtemelen. Aç olduğunu sanmıyorum.
Sahipli pitbullarda bu sorun var neden cunkü o salak sahipleri öyle yetiştiriyor maalesef

Arabayı boşver lütfedip adıyla hitap etse öpüp başına koyacak ama o da yok.

Köpeklere, hayvanlara duyulan sevgiyi kıskanıyor muhtemelen.
Diğer konusunda birine '' Senin hayatında kötü giden birşeyler var. '' demiş. Ne kadar komik, değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X