Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biber gazı yasak değil gatsby. Av malzemeleri satan mağazalarda var.
Ben reşit olmadığım için mi öyle söylemişlerdi acaba bilemedim şimdi. Polise sormuştuk çünkü. Yasak değilse şu an bile yanımda bulundururum. Hayvandan değil ama yıllardır peşime bela olan birinden korkuyorum ben de.

seni turkiyeye rezil edecek kisi benim. dogali baya oldu.
yEkN27.gif

Seni yerim. Beni turkiyeye rezil edecek kişi daha doğmadı. Çiğ çiğ yerim.kuru tehditini götüne sok.cunku ben yaparım.
sen önce kocana sözünü geçir, abinden kiranı al,gel sonra bana beylik laflar et.

haydi bakalım, bu bardağı taşıran son damlaydı. seni rezil etmezsem namerdim.

Seni yerim. Beni turkiyeye rezil edecek kişi daha doğmadı. Çiğ çiğ yerim.kuru tehditini götüne sok.cunku ben yaparım.
Tedbirsiz abdest bozan domala domala taş ararmış artık kimin dötü tutuşucak görcez. Ailen yakınların senin ne mal olduğunu öğrenecek belkide bildiklerinden sevmiyorlar

Ben reşit olmadığım için mi öyle söylemişlerdi acaba bilemedim şimdi. Polise sormuştuk çünkü. Yasak değilse şu an bile yanımda bulundururum. Hayvandan değil ama yıllardır peşime bela olan birinden korkuyorum ben de.
Yavrum polis bile kullansa boğuşma anında mahkemelik oluyor mutlaka. Alma. Silah taşımış olursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X