Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman moderatör olarak yeni birilerini alsınlar.

Gerçekten burada ben mi yanlış düşünüyorum diye kendimi sorguluyorum. Annem, ablam yaşında benden daha tecrübeli insanlar ve bir şeyler de öğreniyorum bu sitede. Bana kattığı gerçekten çok şey var.

Sadece yönetime toz kondurmamayı anlamıyorum. Burası da gayet reklam alan bir site. Yeni birilerini ekiplerine almak zor olmamalı. Üstelik Kazen daha önce siteye girişlerin azalmaması için whatsapp tarzı gruplar kurmanın yasak olduğunu belirtmişti. Daha doğrusu açılan bir topiği bırakıp whatsapptan devam edilmesini istemediğini dile getirmişti. Birçok siteye göre üyelerine daha fazla kurallar koyan, ceza sistemi uygulayan bir platform burası. Üyelerin gereksiz yere geyik yapılmaması bile isteniyor. Buradan biri herhangi bir şikayette bulununca da 'ama biz az kişiyiz, bizim de hayatımız var' diyerek azarlanıyor üyeler. Ben de daha hızlı çalışan bir yönetim istiyorum o zaman. Bu da benim hakkım.

Daha hızlı çalışan yönetimden kastım da sadece reklam ya da yanlış yerde açılan başlığa müdahale değil. Burada üyeler birbirini yeyip en sonunda diyecek bir şey kalmadığında konunun kilitlenmesi bana komik geliyor. Bol kaoslu konularda nedense hep geç kalıyor yönetim.
Yarın sabah üyeyi attık ,konuyu kapattık derler finito :))))
Konuşmayacağım bile ..
Belki de agam bizimle egleniyuuurdur bilemeyiz :KK66:)))

Keşke ısırsalar biryerini koparsalar canını yaksalarda görsen gününü...ne biçim insansın ya...cevaplarına göz attım hakaret küfür çirkeflik pes ..böyle bir kişiliğin katil olmaması için hiçbir sebep yok..ha köpek ha insan..can yakmak ne demek?
birde anne olmaya çalışıyormuş yazık gerçekten çok yazık...

Ekşi'de çaylağım, yazamasam da yazan arkadaşları favladım.

Twitter'da takipçim yok ama paylaştım.
IMG_20210707_022503.jpg

Gözünüz Aydın diyeyim öncelikle ama hamile olduğunuzu anlamamak için gerizekalı olmak gerekiyor galiba.

Şu şekilde paylaşımınız beni şahsen aşırı rahatsız etti. Sizce hamile değil misiniz kopkoyu çift çizgi çıkmış test? Hemde defalarca yapmışsınız ve her yaptığınızı da buraya atmışsınız.

sevincinizi paylaşıyorsunuz diye düşünmek istiyorum fakat başlığa da hamile miyim sizce diye yazmışsınız. bana hiç iyi niyetli gelmedi... neyseeeeee
CINNET NUR hangi yorumlardan banlandığınızı neden yazmıyorsunuz?
Yukarıdaki mesajı ilk hamileliği olan ve bu heyecanı paylaşan bir üyeye yazdığınız için banlandınız mesela, siz başkalarına "gerizekalı" yazarken iyi.

O zaman moderatör olarak yeni birilerini alsınlar.

Gerçekten burada ben mi yanlış düşünüyorum diye kendimi sorguluyorum. Annem, ablam yaşında benden daha tecrübeli insanlar ve bir şeyler de öğreniyorum bu sitede. Bana kattığı gerçekten çok şey var.

Sadece yönetime toz kondurmamayı anlamıyorum. Burası da gayet reklam alan bir site. Yeni birilerini ekiplerine almak zor olmamalı. Üstelik Kazen daha önce siteye girişlerin azalmaması için whatsapp tarzı gruplar kurmanın yasak olduğunu belirtmişti. Daha doğrusu açılan bir topiği bırakıp whatsapptan devam edilmesini istemediğini dile getirmişti. Birçok siteye göre üyelerine daha fazla kurallar koyan, ceza sistemi uygulayan bir platform burası. Üyelerin gereksiz yere geyik yapılmaması bile isteniyor. Buradan biri herhangi bir şikayette bulununca da 'ama biz az kişiyiz, bizim de hayatımız var' diyerek azarlanıyor üyeler. Ben de daha hızlı çalışan bir yönetim istiyorum o zaman. Bu da benim hakkım.

Daha hızlı çalışan yönetimden kastım da sadece reklam ya da yanlış yerde açılan başlığa müdahale değil. Burada üyeler birbirini yeyip en sonunda diyecek bir şey kalmadığında konunun kilitlenmesi bana komik geliyor. Bol kaoslu konularda nedense hep geç kalıyor yönetim.
Biz çalışan değiliz, burası da bir ticarethane değil, moderatör ve editörlerin para aldığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
K Kazen burayı amatör bir ruhla kurmuş biri, profesyonellik iddiası olmadı hiçbir zaman, eğer profesyonellik düşünseydi ve siteyi bazı üyeler gibi ticarethane olarak görseydi "güven" duygusuna dayalı bir anlayışa dayanarak üyelerin içinden kadınları editör veya moderatör yapmak yerine parasıyla tuttuğu kişiler olurdu.

Biz paralı çalışan değiliz, yani sizlerin siteye üye oldum para kazandırıyorum parasını bastırıyorum hizmeti de isterim arkadaş dediğiniz insanlar değiliz.

Ayrıca ne acıdır ki arada bir yaşanan gecikmeler editör ve moderatörlerin ve dahi adminlerin tüm emeklerini silip süpürebiliyor ve daha da acısı "nedense" özellikle geç kalıyormuşuz iması yapılıyor.

Site bu, kuralları da belli.

K Kazen 'in site kurallarına da koyduğu bir laf vardır çok da severim, kalana git, gidene kal demedik şimdiye kadar.

Şimdi hepinize komik gelen bir şeyi yapacağım, konu kilitlendi, üyenin de üyeliği iptal edildi, a-aaaa şaşırmadınız değil mi ?

Hiçbiriniz sizlere birebir hakaret edene, küfür edene cesaret edip yasal haklarınızı kullanamazken "ticarethane" gibi gördüğünüz "paralı elemanların" çalıştığını sandığınız yerin size "bastırdım parasını hizmet isterim" mantığıyla hizmet etmesini istiyorsunuz zira size göre siz de müşterisiniz o zaman, ayağına kahve hizmetimiz yok maalesef bunun için de gecikme için de gönüllü çalıştığımız amatör sitemiz için de özür dileriz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X