Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadas dava etmem saniyor ama biraz daha inatlasirsa gercekten sikayet edecegim sonra odu patlayacak bu kdr hakaretin ozuru baslayacak
2 gundur sinir oldun kurdun kurdun geldin dimi cesaretin varsa sık o biber gazini, bak etrafindakiler napiyor. Biber gazi tasimak suc ne avmye ne hastahaneye ne metroya girebilirsin ayagini denk al istersen

Siz ne cins bir şeysiniz. Hamile bir kadına söylediğiniz şeye bakın. İnsan bile olamazsınız. İğrençsiniz mide bulandırıcı tiksinçsiniz.
köpeklerin neden size saldırdığı belli oldu
Ya varya onlar pis leş insanları nasıl anliyorlar 40 yaşindayım bana bu zamana kadar hiç bir köpek saldırmadı hiç tanımadıkları halde severim hep

Bence kalbi leş olan sensin. Bir Çok insan öldü yaralandı isirildi.rahatca evinden çıkamıyor ama bu düzene çanak tutuyorsunuz.zarar görmedikçe fikriniz degismeyecek. insallah ölen bebeklerin ahi tutar
Seni de senin gibiler yüzünden ölen köpeklerin ahı tutsa yeter. Sen benden daha çok zarar görürsün emin ol. Leşsin. Masum canlardan pislik ellerinizi çekin artık ya. Yeter yeter.

Köpek dinine inanan ruh hastası bir güruh var .
Yok iflah olmaz bir kopektapar bulursam ona yapacağım. Isirilma tehlikem bir şey ifade etmiyor kimseye :)
terbiyesizsiniz. çok şey derim de sizin gibi biri için banlanmak istemiyorum,zira değmezsiniz.

sizi her türlü mecraya şikayet edeceğim. bu söylediğiniz laflar yanınıza kalmayacak önce bunu bilin.

K Kazen bey yalvarırım bu üyeyi siteden tamamen atın. nolur. böylesi gözü dönmüş birinin böyle güzel bir ortamda barınamaması lazım. nolur 🙏

Köpek dinine inanan ruh hastası bir güruh var .insanların mağduriyeti umurlarında değil. insana hayvan kadar değer vermiyorlar çünkü insan sevmiyorlar. Hangi cins kendi türünü başka bir türe bu kadar ezdirir hayretler içerisindeyim.
Bana bak beyin yoksunu buradaki hiçbir insan senin cinsin değil. Olamazda. Senin gibilere kimse değer vermez zaten kim değer veriyorsa aklıyla zoru vardır. Bu yüzden belki kimse seni sevmiyor ne dersin?

Biber gazı ve şok cihazı bulundurulması yasak aletler bildiğim kadarıyla. Hem bunlar için hem hayvanlara zarar verme niyeti için, hem hakaretleri için cimere konu linkleriyle bildiriyorum. Siz de bildirin lütfen.
Başıma bela olan bir sapık vardı onun için almak istemiştik biber gazını ama o zaman bize suç aleti sayılıyor diye yasak demişlerdi. Şimdi değiştiyse bilmiyorum.

Hanımlar bulunduğum bölgede ciddi bir kopek nüfusu var.belediyeyi aramamıza rağmen sonuç alamıyoruz. Isırılan vakalar artıyor. Fazla sayıda agresif köpek var .
Geçen gün saldırıya uğradım .bugün de kendimi işyerinden zor attım.
internetten biber gazıyla elektroşok cihazı aldım. Bunları kullanıp sonuç alan var mı? Yoksa hayvanı daha mı fazla kışkırtır?çelik bilye atan havalı tabancalar varmış ama şimdilik ona başvurmak istemiyorum.
Kovucu cihaz araştırdım onlar da sağır köpeklere etkili değilmiş hatta bazı köpekleri daha da sinirlendiriyormus. Elektrosoklu cop var o da çantama sığar mı bilmiyorum.
Yurt dışında uzaktan ateslemeyle geçici felç eden taser var. Ama türkiyede bulunmuyor.Keske burada olsa.
Hayvanlar allahın sessız kullarıfır.Bunlara başvurmadan bır cozumu olmalı

Köpekten daha azilisin. Lan saldırıya uğradım kaşar. Bunun bir anlamı yok mu
bende köpekten çok korkarım. sesini duyduğumda bacaklarım titremeye başlıyor ve tüyüne alerjim var ama sizin gibi tepkiyi hiç vermedim. bir cana bu şekilde yaklaşmayı doğru bulmuyorum.
köpeklerde candır. çok korkuyorsanız ev değiştirin. ben sokak değiştiriyorum, yol uzatıyorum ama yine de köpeğin canını acıtacak şeyler planlamıyorum.
ayrıca; bu nasıl üslup böyle ya! kahvemi aldım, banlanmanızı bekliyorum :kahve:

Konu sahibi önce sana hak verdim, olası bir saldırıda kendini korumak istiyor olabilir dedim ama sonraki mesajlarına bakınca iflah olmaz bir hayvan düşmanısın bunu anlamış oldum.

Senin niyetin kendini korumak falan değil hayvanlara düşmanlık beslemek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X