Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar bulunduğum bölgede ciddi bir kopek nüfusu var.belediyeyi aramamıza rağmen sonuç alamıyoruz. Isırılan vakalar artıyor. Fazla sayıda agresif köpek var .
Geçen gün saldırıya uğradım .bugün de kendimi işyerinden zor attım.
internetten biber gazıyla elektroşok cihazı aldım. Bunları kullanıp sonuç alan var mı? Yoksa hayvanı daha mı fazla kışkırtır?çelik bilye atan havalı tabancalar varmış ama şimdilik ona başvurmak istemiyorum.
Kovucu cihaz araştırdım onlar da sağır köpeklere etkili değilmiş hatta bazı köpekleri daha da sinirlendiriyormus. Elektrosoklu cop var o da çantama sığar mı bilmiyorum.
Yurt dışında uzaktan ateslemeyle geçici felç eden taser var. Ama türkiyede bulunmuyor.Keske burada olsa.
başlıkta saydıklarinizi size uygulasalar hoşunuza gidermi onlarda Allahın sessiz kulları sevmiyor olabilirsiniz ama eziyet etme hakkına da sahip değilsiniz kendinize gelin bir kap su bir kap yemek verseniz o hayvanlar kimseye saldırmaz aç suz hayvanlara birde işkencemi yapacaksınız

evet geçenlerde bir olay olmuş ekşide konuşulmuştu. bir çocuk köpekten korkunca kamyona çarpıyor, korkunç bir olay maalesef ama ekşide de baya kötü ve iğrenç yorumlar yapılmıştı.
bende çok korkuyorum. ama onlarında bir canlı olması unutulmamalı.
Yani olayın detaylarının iyi verilmesi gerekir bence. Mesela konu sahibi hamile bir kadına beddua etti, açılacak başlıklara veya taglere bu eklenmeli.

Konunun satır araları olmazsa kadın haklı diyen kitle yoğunlukta olabilir.

Yani olayın detaylarının iyi verilmesi gerekir bence. Mesela konu sahibi hamile bir kadına beddua etti, açılacak başlıklara veya taglere bu eklenmeli.

Konunun satır araları olmazsa kadın haklı diyen kitle yoğunlukta olabilir.
kalbi kötü bunun ya hiçbir yerde sevilmez bu

Üslup var üslup var. Sen resmen kaşınmışsın linç yiyeceğini bile bile. Hiç mi vicdan merhamet yok. Bende deli gibi korkuyorum ama şu saydıklarından biri bile aklıma gelmezdi gelmedide. Allah akıl fikir versin!
evet üyenin belli ki aklı yok. onun için bir akıl duası alalım!

Gerçekten kanım dondu. Ki ben de köpeklerden korkarım çoğunlukla (her ne kadar aşmaya çalışsam da) Bir canlıyı felç bırakmayı düşünmek nedir? O da senin gibi can kan taşıyor!! Sözün bittiği yer cidden..

Mesajim buydu

Eklentiler

• Screenshot_20210707-004933_Instagram.jpg
    Screenshot_20210707-004933_Instagram.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 106
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X