Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben önceki mesajlarımda da yazmıştım olayın detayları da eklenmeli diye. Konu sahibinin hamile birine söyledikleri de yazılsın. Yoksa daha çok destekçi toplar özellikle Ekşi'de.
Birine aynen bunu söyledim tüm detaylar için konuyu okur musunuz diye, haspam kadinlar kulubunu okumaya değer bulmuyormus vakit kaybedemezmis, kendi atomu parcalamakla meşguldü heralde. Bu aksam inanilmaz sinirliyim ya.

Bu konu sahibi de, kendini korumasında sikinti yok diyen eksi yazarları da umarım bir gün aç susuz ve konuşamaz bir haldeyken birilerine muhtaç olup peşinden koşup saldırıyor gibi gözükmek zorunda kalmazlar, umarımmmmm. Biz nasil bir millet olmusuz ya cana merhamet yok canlıya yok vay anasını ya uyku yok bana bu gece

Yönetim dediğimiz hepi topu 2 kişi aslında ya, saat de 1:20 şu an, uyumalari normal bence. Etiketlemeyin şikayet edin diyorlardı bu durumlarda. Sabah bu kişiyi siteden atarlar diye düşünüyorum.
Oyle degil iste . Burasi profesyonel bir forum sitesi. Burada bir nefret sucu isleniyor. Sahis, hayvan insan dogmamis cocuk ne varsa saldiriyor. Kufur ediyor. Tehdit hakaret hepsi var. Burada pro uyeler var. Yazik degil mi bumbag emege. Yani... neyse yaa. Bananeyse.
Dedigim gibi reklamin iyisi kotusu olmaz. Bu bir ticari Zeka tebrik ederim. Ekside kk ile sadece dalga gecerler. Hem de cok pis dalga gecerler. Ehhh mustahaktir.

Kizlar suslu sözlük üyesi olan var mi? Ben olduğunu düşünüyorum, hatta burda ve suslu sözlükte ayni konuları açıp soru soran bir kac üye vardi. Konuyu once burda gorup sonra suslu sözlükte görmüştüm aa aynı üye falan diye düşünmüştüm. Suslu sozluk de azimsanmayacak kadar kitleye sahip bence. Orda bi baslik açılsa?

Kizlar suslu sözlük üyesi olan var mi? Ben olduğunu düşünüyorum, hatta burda ve suslu sözlükte ayni konuları açıp soru soran bir kac üye vardi. Konuyu once burda gorup sonra suslu sözlükte görmüştüm aa aynı üye falan diye düşünmüştüm. Suslu sozluk de azimsanmayacak kadar kitleye sahip bence. Orda bi baslik açılsa?
Sözlükleri kullanmıyorum ben ama kullanan arkadaşlara yazdım hep. Süslüyü de sorayım, belki çıkar.

Yönetim dediğimiz hepi topu 2 kişi aslında ya, saat de 1:20 şu an, uyumalari normal bence. Etiketlemeyin şikayet edin diyorlardı bu durumlarda. Sabah bu kişiyi siteden atarlar diye düşünüyorum.
O zaman moderatör olarak yeni birilerini alsınlar.

Gerçekten burada ben mi yanlış düşünüyorum diye kendimi sorguluyorum. Annem, ablam yaşında benden daha tecrübeli insanlar ve bir şeyler de öğreniyorum bu sitede. Bana kattığı gerçekten çok şey var.

Sadece yönetime toz kondurmamayı anlamıyorum. Burası da gayet reklam alan bir site. Yeni birilerini ekiplerine almak zor olmamalı. Üstelik Kazen daha önce siteye girişlerin azalmaması için whatsapp tarzı gruplar kurmanın yasak olduğunu belirtmişti. Daha doğrusu açılan bir topiği bırakıp whatsapptan devam edilmesini istemediğini dile getirmişti. Birçok siteye göre üyelerine daha fazla kurallar koyan, ceza sistemi uygulayan bir platform burası. Üyelerin gereksiz yere geyik yapılmaması bile isteniyor. Buradan biri herhangi bir şikayette bulununca da 'ama biz az kişiyiz, bizim de hayatımız var' diyerek azarlanıyor üyeler. Ben de daha hızlı çalışan bir yönetim istiyorum o zaman. Bu da benim hakkım.

Daha hızlı çalışan yönetimden kastım da sadece reklam ya da yanlış yerde açılan başlığa müdahale değil. Burada üyeler birbirini yeyip en sonunda diyecek bir şey kalmadığında konunun kilitlenmesi bana komik geliyor. Bol kaoslu konularda nedense hep geç kalıyor yönetim.

Gerçekten burada ben mi yanlış düşünüyorum diye kendimi sorguluyorum. Annem, ablam yaşında benden daha tecrübeli insanlar ve bir şeyler de öğreniyorum bu sitede. Bana kattığı gerçekten çok şey var.

Sadece yönetime toz kondurmamayı anlamıyorum. Burası da gayet reklam alan bir site. Yeni birilerini ekiplerine almak zor olmamalı. Üstelik Kazen daha önce siteye girişlerin azalmaması için whatsapp tarzı gruplar kurmanın yasak olduğunu belirtmişti. Daha doğrusu açılan bir topiği bırakıp whatsapptan devam edilmesini istemediğini dile getirmişti. Birçok siteye göre üyelerine daha fazla kurallar koyan, ceza sistemi uygulayan bir platform burası. Üyelerin gereksiz yere geyik yapılmaması bile isteniyor. Buradan biri herhangi bir şikayette bulununca da 'ama biz az kişiyiz, bizim de hayatımız var' diyerek azarlanıyor üyeler. Ben de daha hızlı çalışan bir yönetim istiyorum o zaman. Bu da benim hakkım.

Daha hızlı çalışan yönetimden kastım da sadece reklam ya da yanlış yerde açılan başlığa müdahale değil. Burada üyeler birbirini yeyip en sonunda diyecek bir şey kalmadığında konunun kilitlenmesi bana komik geliyor. Bol kaoslu konularda nedense hep geç kalıyor yönetim.
Getir alnını.......
Üpppeceyimmmm

Caktin mi kofteyi :KK66:

Anne babasından kira alamadığı için konu açtı önce. Sonra köpeklere karşı tabanca almaktan bahsetti, şimdi de şok tabancası...
evet benimde gördüğüm 3. Konusu bu. Saldırıya uğradığı gün açtığı silah alacağım başlığında da bundan farklı şeyler yazmadı. Köpeklere kin kustu, üyelere hakaret etti.
Ban’ı kalkınca yemeyip içmeyip kaldığı yerden devam etti.
bu kadar sağduyulu üyenin gece gece sinirini zıplatıyor.
zaman zaman bazı üyeleri linç ediyoruz. Kocamı aldattım, evli erkeklerle oluyorum gibi.
ama bu üye ahlaksız değil. Toplum için tehlike arz ediyor.
Yönetim de inşAllah ellerindeki imkanları kullanırlar ve kimliğini tespit etmede bir veri elde edebilirler. O zaman bizim de işimiz daha kolay olur.

evet benimde gördüğüm 3. Konusu bu. Saldırıya uğradığı gün açtığı silah alacağım başlığında da bundan farklı şeyler yazmadı. Köpeklere kin kustu, üyelere hakaret etti.
Ban’ı kalkınca yemeyip içmeyip kaldığı yerden devam etti.
bu kadar sağduyulu üyenin gece gece sinirini zıplatıyor.
zaman zaman bazı üyeleri linç ediyoruz. Kocamı aldattım, evli erkeklerle oluyorum gibi.
ama bu üye ahlaksız değil. Toplum için tehlike arz ediyor.
Yönetim de inşAllah ellerindeki imkanları kullanırlar ve kimliğini tespit etmede bir veri elde edebilirler. O zaman bizim de işimiz daha kolay olur.
Ağır psikopat ya da sosyopat. Başka bir beynin ürünü olmaz bu kadar şiddet.

O nasıl mahalle ya. Isırılan, parçalanan, ölen bir yığın insan. Zombi mahallesi mi acaba? Gerçi sizin seviyenizde insanlar yaşıyorsa, köpeklerin bu kadar hırçın olması normal. Mahalleyi terk ederse insanlar, köpekler sakinleşir bence.
Vatandaş Serengeti'de yaşıyorsa zarar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X