Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Linkli paylaştım

Eklentiler

• Screenshot_20210707-011137_Twitter.jpg
    Screenshot_20210707-011137_Twitter.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 110
Neden böyle birine ban yapıldı ki ilk yorumları okudum
Bu üyenin kesinlikle siteden uzaklaştırılması gerekiyormus
Ne demek ya kopektapar köpek tanrısı karnındaki çocuğu köpek yesinde gör bu nasıl bir hastalık yahu
Bütün bunları diyen bir üye ban değil siteden atılmalı kapı önüne konulmaliydi

Neden böyle birine ban yapıldı ki ilk yorumları okudum
Bu üyenin kesinlikle siteden uzaklaştırılması gerekiyormus
Ne demek ya kopektapar köpek tanrısı karnındaki çocuğu köpek yesinde gör bu nasıl bir hastalık yahu
Bütün bunları diyen bir üye ban değil siteden atılmalı kapı önüne konulmaliydi
banlanmadı ki daha

Yanlışlıkla başka bir bölüme konu açınca cart cart banlayan yönetim nerede ???
Bu pislik İFŞA edilmeli !!!!
Yoksa hepimiz çekip gitmeliyiz buradan ..
Bu arada şunu da söylemek istiyorum yoksa rahat edemeyeceğim. Erkek şiddetine kurban giden bir kız vardı, Helin Palandöken. Onun fotoğrafları kullanılarak cinsellik başlığında fake konu açılmıştı. Kendisinin anısına saygısızlık olduğunu söyleyerek fotoğrafın kaldırılmasını istedim. Mune ve Kazen'i de etiketledim. Yanlış yere başlık açıldığında ışık hızıyla değiştiren yönetim görmezlikten geldi. Kimse kusura bakmasın ama ben artık bazı konularda işlerine geldikleri gibi davrandıklarını düşünüyorum.

Suçlamadan önce hala fotoğraf duruyor mu diye kontrol edeyim demiştim, konuya bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ekşiden gelmedigi ne malum. bunlari yazan bir kadin olamaz. Provakator bir trol bu. Yonetim de uyuduguna gore.
Reklamin iyisi kotusu olmaz.

Yönetim dediğimiz hepi topu 2 kişi aslında ya, saat de 1:20 şu an, uyumalari normal bence. Etiketlemeyin şikayet edin diyorlardı bu durumlarda. Sabah bu kişiyi siteden atarlar diye düşünüyorum.

Kizlar eksi üyeliği olan biri bana burdan özel mesaj atabilir mi baslik acarken hata alıyorum ekside, ben de bir kac kişiden baslik icin destek istedim ama verilen cevaplar saka gibi, eksi gerçekten leş bi yer. Kendini korumak istemesinde bi sakinca yok diyerek baslik açmayı reddettiler, inanamıyorum ya

Yönetim dediğimiz hepi topu 2 kişi aslında ya, saat de 1:20 şu an, uyumalari normal bence. Etiketlemeyin şikayet edin diyorlardı bu durumlarda. Sabah bu kişiyi siteden atarlar diye düşünüyorum.
O yönetim sadece benim peşimde o zaman. Gecenin saat kaçı olursa olsun aksi yazdığım yorumların hemen ardından banlandım. Dakikalar geçtiğini bilmem.. mesela buraya kilot yazsam konu dışı yorum diye sırtımda belirirler

Kizlar eksi üyeliği olan biri bana burdan özel mesaj atabilir mi baslik acarken hata alıyorum ekside, ben de bir kac kişiden baslik icin destek istedim ama verilen cevaplar saka gibi, eksi gerçekten leş bi yer. Kendini korumak istemesinde bi sakinca yok diyerek baslik açmayı reddettiler, inanamıyorum ya
Ben önceki mesajlarımda da yazmıştım olayın detayları da eklenmeli diye. Konu sahibinin hamile birine söyledikleri de yazılsın. Yoksa daha çok destekçi toplar özellikle Ekşi'de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X