Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aramada üzerinde çıkarsa silah sayılıyor. Satışı yasak değil ama üzerinde taşımak hatta kullanmak suç

Seni yerim. Beni turkiyeye rezil edecek kişi daha doğmadı. Çiğ çiğ yerim.kuru tehditini götüne sok.cunku ben yaparım.
Abii hadi oradan yaaa, daha kendi evine koltuk seçmeye hakkın yok fikrini alan yok bir de çiğ çiğ yiyecekmiş akdjsjdjjd kocan sallamıyor seni sen kimsin yiyeceksin milleti skjfjdjd
Aa dur senin derdini anladım, sana değer vermeyip atm olarak gören kocanın sevgisizliğini hayvanlara ve hayvanseverlere saldırarak unutmaya çalışıyorsun

Ay dayanamiciim kim ne yapiyorsa destek olurum bende sosyal medyadan..yaptigi suç 2 gün 3 gün yada para cezasi neyse çeksin.
Ayrica hamile arkadasimiz bilisim suclarina da yazabilir. Bu tipler üsenirsek cogaliyor.
Konu sahibi cidden timarhanelik ama seveni yok ne insan ne hayvan hepsi nefret ediyor belli. Sevgisiz insan.kendini böyle belli ediyor iste.
Allah bizi ve evlatlarimizi böylelerinden korusun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…