Bi tanıdığımın başına gelenler çk etkiledi beni ..

Arkadaşlar merhaba bi tanıdığımın kardeşi evleneli 3 ay oldu ve kardeşinin kocası komşuları tarafından bi kavgaya karışıyor vs özet geçiyorum size normalde adamın suçu yk komşusu ayartıp götürüyor başka birilerini de çağırıp alkol alıyorlar bi boş arazi de sonra iş kavgaya dönüşüyor ağız kavgasından sonra ordan uzaklaştırmak isteniyor evlerine doğru giderken yolda komşusu o adamları geri arıyor kışkırtıyor evlerinin oraya kadar geliyor kavgayı çıkaranlar ve ortada nerden geldiğini anlamadığım bi bçak var ve o esnada bıçak birine isabet ediyor ve adam Hast gider gitmez hayatını kaybediyor ve ben çk etkilendim o kıza ne olacak o kocası kaç yıl yiyecek bu tip adli durumlardan haberdar olan var mı acaba az bi sene yer deyin nolur çk etkilendim kızı da tanıyorum çk severdim bana kalsa uzun vadede ceza alırsa boşanması tabi de kız bekleyecek kadar çk seviyor ve arkadaşım korkuyor düşman sahibi olundu ya kıza ailesine bişey yaparlarsa diyor 🥺☹️😔

Şimdi bir de öldürülen tarafın ailesinin gözünden okuyun.
Birilerinin dolduruşuyla bir insanı bıçaklayacak kadar gözü dönen biriyle zaten evli kalmasın yazıktır.

İnsanların alkol almasını anlarım ama kendini kaybedecek kadar şuursuzca içmesini anlayamıyorum. Ağız yüz eğilip, şaft kayana kadar içip, sonra da "sen kimsin oğluum" moduna giriliyor.
Ayrıca sen nerden biliyorsun suçu olmadığını ve ayartılıp götürüldüğünü ? Zorla mı götürdüler yok deseydi !

Ben daha liseye giderken burda tanidigim genc bir cocuk aile kavgasinda hic sucu yokken yengesinin kardesi tarafindan bicaklanarak öldürüldü. Siz öldürmeyi bayiltmak saniyorsunuz galiba. O bicagi saplarken o kisi ne esini düsünmüs, nede karsidakinin de birinin evladi oldugunu. Simdi cezasini da bi zahmet ceksin. Arkadasiniz da akli varsa bosanip yoluna bakar. Insallah ilk haftadan hamile kalmamistir

Katil bi adamla evli kalınmaz. Nerden geldiği belli olmayan! bıçak bir gün o kadına da denk gelebilir.

Polisin savcının adli makamlarin işi bu.Six olay yerinde bile değildiniz konuyu kulaktan kulağa aktariyorsunuz.Fazla konuşmak konu açmak başınızı derde sokar süren soruşturmada ben söyleyeyim de naparsaniz yapın

Keske noktalama isareti kullansaniz, okurken anlasilmiyor.

Aslinda arkadasinizin esi bicaklamadi. Bicak kendi kendine gitti saplandi dimi 🙄
Farkindamisiniz ölen biri var ortada, umarim arkadasinizin esi de en agir cezayi alir.

Arkadaşlar merhaba bi tanıdığımın kardeşi evleneli 3 ay oldu ve kardeşinin kocası komşuları tarafından bi kavgaya karışıyor vs özet geçiyorum size normalde adamın suçu yk komşusu ayartıp götürüyor başka birilerini de çağırıp alkol alıyorlar bi boş arazi de sonra iş kavgaya dönüşüyor ağız kavgasından sonra ordan uzaklaştırmak isteniyor evlerine doğru giderken yolda komşusu o adamları geri arıyor kışkırtıyor evlerinin oraya kadar geliyor kavgayı çıkaranlar ve ortada nerden geldiğini anlamadığım bi bçak var ve o esnada bıçak birine isabet ediyor ve adam Hast gider gitmez hayatını kaybediyor ve ben çk etkilendim o kıza ne olacak o kocası kaç yıl yiyecek bu tip adli durumlardan haberdar olan var mı acaba az bi sene yer deyin nolur çk etkilendim kızı da tanıyorum çk severdim bana kalsa uzun vadede ceza alırsa boşanması tabi de kız bekleyecek kadar çk seviyor ve arkadaşım korkuyor düşman sahibi olundu ya kıza ailesine bişey yaparlarsa diyor 🥺☹️😔
Arkadasınıza ne olacagını dusnup uzuluyorsnzda asıl olen adamın karısı ne olcak hıc duusndnzmu ona uzulun bence adamn cockları aılesi ?

Kız sizce çok iyi olduğu için katil kocası bırakılmalı. Hukuk bunu gerektirir.

X