"Bi' kapa çeneni ya, sus!"

Herkesin özsaygı sınırı farklı demek ki...

Yaptığı saygısızlığın farkına vardı, bana hak verdi ve hatasını telafi etmem için şans istedi. İlk kez tartışırken böyle bir tepki verdi. İçinde bulunduğu stresli duruma bağlıyorum -her ne kadar stresi bana bu şekilde yansıtmasının yanlış olduğunu bilsem de-

Bir daha tekrarlanırsa taviz vermeyeceğimin farkında. Umarım tekrarlanmaz. Affetmem.

Bir insan bir şeyi ilk kez yapabiliyorsa ikinciye de yapabileceğinin garantisini veriyordur.Biraz sert oldu ama olan bu. Kibar bir insan kibar bir insandır. Yoğun stres altında da, öfkelendiğinde de böyledir, çatlasa da böyledir.Böyledir... Değilse de değildir.Saklar saklar ama beklenmedik bir anda ortaya çıkıverir. Hata diye adlandırmak istediğim çoğu şey için beklediğimde aslında hiçbirinin hata olmadığını gördüm. Saygılar.

Klısımız
Haklısınız. Ben de böyle düşünüyorum. Fakat ilk kez böyle bir şey yaşıyoruz ve kendisini seviyorum. Son bir şans verip emin olmak istiyorum.

Konu önemsizse neden uzatılıyor neden tartışılıyor ? Kim haklı kim haksız bilmediğim için çok bişey diyemiyorum. Sinir anında çoğumuzda böyle şeyler oluyor... Öyle hemen bitir demek olmaz. Birbirinize verdiğiniz değere bağlı ...

Konu önemsiz olduğu için dile getirmemi çok mantıksız bulmuş ve onu en çok sinirlendiren şey mantıksızlıkmış...

Ona değer veriyorum. O da bana. Hemen bitiremem evet; ama tekrarlanırsa ona olan saygımı kaybederim.

Klısımız

Haklısınız. Ben de böyle düşünüyorum. Fakat ilk kez böyle bir şey yaşıyoruz ve kendisini seviyorum. Son bir şans verip emin olmak istiyorum.

Seviyor olmak, olayları değerlendirirken ister istemez biraz taraflı yaklaşmaya neden oluyor.Hani bir şans daha verecekseniz olaylara objektif bakmaya çalışın. Mümkünse başkalarına da sorun.Bence bu saatten sonra temkinli olmanız gerekiyor. Naçizane.

Birbirinizi daha fazla tanımanız gerek o zaman. Çünkü böyle bişeye sinirlenceğini bile bile yapmazdın heralde. Madem verdiğiniz değer karşılıklı bitirmeyin o zaman. Nasıl onun mantıksızlığa tahammülü yok sende benimde böyle şeylere tahammülüm yok o zaman dersin

Bence kendini haklı gördüğü için daha fazla konuşma der gibi olmuş telefonu kapatması

Öz saygı sinirı :))))

Evliliği ne saniyosunuz? Beyler hanimlar havadami uçuyor ? Gün oluyo kardeşimize annemize bile bundan fazlasini söylüyoz. Belki bi anlik sinir olamazmı, hemen ayrılsın ozaman

Saygı sevgıden onemlıdır. Saygı varsa hepsı olur. Yoksa bıtmısstır bence

Bi kapa çeneni ya sus'a dayanamiyorsaniz üzgünüm uzun süreli bir iliski veya evlilik ihtimaliniz yok denecek kadar az.
Duyduklariniz duyacaklarinizin da teminati.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…