"Bi' kapa çeneni ya, sus!"

hayir hanfendi ben rahatsiz olmayin demek istemedim ama cok büyük bi problem degil dedim, biz bes kardesiz gün oluyor salaklar manyaklar havada ucusuyor, beyinsizler gelip gidiyor ama o kavga aninda oluyor.. geciyor, gün geliyor annem babam bize dönüp kapa ceneni odana diyor.. simdi kapa ceneni kötü bi laf degil ama siz evlilik müessesinizde bu kadar hassas olursaniz evliliginiz cok zor gecer.. okey sen ailende daha resmi büyümüssündür ama gün olcak esin sana ters gelcek bisey diycek sinir aninda ve ona normal gelcek bu kadar alingan olursanda o evlilik hayati zor gecer...

gün oldu kaynnamdan görümcemden ne laflar duydum.. tabiki hafif degil ama evlilik hayatinda bazen üc maymun sart.. her kavgada her problemde arka dönülmez ayril denmez... ama esinle konusursun kalbinin cok kirildigini söylersin okadar, hemen ayrilik dsüünmenize elestiri getirmistim ..zaten bana bana düsmez karar sizin... umarim bundan sonra kalbinizi kirmaz

Erkeklere bozulmak için bize küfretmeleri,aşağılamaları hatta dövmeleri gerekiyor demekki...Bunların haricinde hiç bir şey bize kırılıp alınma hakkı vermez,çünkü biz prenses değiliz :KK53:
Evliliği ne sanıyoruz yahu ! Oysa evlilik eşlerin birbirine sesini yükselttiği,saygı duymadığı,tahammül edemediği saçma sapan bir şey ! Evleneceksek bunları önceden kabullenelim.

Bence evliliğin ne olduğunu herkes tekrar gözden geçirmeli,ama kendi evliliğinde normalleştirdiği olumsuzlukları "olması gereken oymuş gibi" genelleştirmeden.

Bir kere o küfür-dayak pat diye başlamıyor,çok önemsiz "ne var canım bunda" diye normalleştirilen saygısızlıklar birer tık artarak kontrolden çıkıyor ve son noktalara ulaşıyor. Bugün "kapa çeneni'den rahatsız olmazsam yarın edilen küfürlere vereceğim tepkilerin bir ağırlığı,bir yaptırımı olmaz.

son zamanlarda gördüğüm en güzel yorum. tebrik ediyorum.

konu sahibi affetmiş gerçi ama, neys.e

hayir hanfendi ben rahatsiz olmayin demek istemedim ama cok büyük bi problem degil dedim, biz bes kardesiz gün oluyor salaklar manyaklar havada ucusuyor, beyinsizler gelip gidiyor ama o kavga aninda oluyor.. geciyor, gün geliyor annem babam bize dönüp kapa ceneni odana diyor.. simdi kapa ceneni kötü bi laf degil ama siz evlilik müessesinizde bu kadar hassas olursaniz evliliginiz cok zor gecer.. okey sen ailende daha resmi büyümüssündür ama gün olcak esin sana ters gelcek bisey diycek sinir aninda ve ona normal gelcek bu kadar alingan olursanda o evlilik hayati zor gecer...

gün oldu kaynnamdan görümcemden ne laflar duydum.. tabiki hafif degil ama evlilik hayatinda bazen üc maymun sart.. her kavgada her problemde arka dönülmez ayril denmez... ama esinle konusursun kalbinin cok kirildigini söylersin okadar, hemen ayrilik dsüünmenize elestiri getirmistim ..zaten bana bana düsmez karar sizin... umarim bundan sonra kalbinizi kirmaz
Henüz evli değiliz, o yüzden karşımdakinden tamamiyle emin olmak istiyorum.

Teşekkür ederim, iyi günler.

son zamanlarda gördüğüm en güzel yorum. tebrik ediyorum.

konu sahibi affetmiş gerçi ama, neys.e
İçime sinerek affetmedim, tamamiyle emin olmak istiyorum sadece. Çünkü birçok kez tartıştık ve ilk kez saygı sınırını aştı. Belki diyorum, hani belki gerçekten karakteri bu değildir de kötü ruh halinden çok fazla etkilenmiştir. O yüzden son bir şans verdim.

X